Amerika Hakkında Sorular & Yorumlar

Vize Merkezi Personel

Amerika ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Pano Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Amerika Vize Şartları N.G 13/04/22, 14:20
Merhaba, Amerika vize şartları nelerdir? Bizim turistik seyahatimiz olacak. Aslında kuzenlerimiz orada yaşıyor evliler ve Amerikan vatandaşı oldular acaba aile ziyareti yapsak davetiye alsak daha mı kolay olur? Nasıl başvuru yapabiliriz ilk planda hangi evraklar gerekli? Sizin danışmanlığınız neleri kapsıyor. Şimdiden teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Amerika Eğitim Vizesi D.Ö 07/04/22, 13:17
Merhaba, Amerika eğitim vizesi alma istiyoruz. F1 vizesi almamız gerekli sanırım. Bu konuda danışmanlık istiyoruz. Daha sonrasında ben eşimi de yanıma almak ve benimle eğitimim süresince yanımda kalmasını istiyorum. Hangi kategoriye başvurmalıyız? Birde sizin ve vizelerin ücretleri konusunda bizi bilgilendirirseniz seviniriz.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Amerika H1B vizesi için başvuru yapabiliyor muyuz? B. N. Y. 16/03/22, 11:57
Merhaba, Biz 3 arkadaş Amerika’daki bir şirketten iş kabulü aldık. Amerika H1B vizesi için başvuru yapabiliyor muyuz ? Başvurular açık mı? En yakın ne zamana randevu alabiliyoruz? Pasaportumun süresi 1 yıldan az bu durumda başvuru yapabilir miyiz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Amerika vizesi kaç yıllık oluyor? S. B. 16/03/22, 11:44
Merhaba, biz ailecek Amerika vizesi alıp orada yaşayan kuzenlerimizi ziyaret etmek istiyoruz. Amerika vizesi ile Amerika’da ne kadar süre ile kalabiliyoruz? Amerika vizesi kaç yıllık oluyor? Amerika vizesi alırsak 10 yıl orada yaşayabiliyor muyuz? En fazla ne kadar süre ile ülkede kalabiliyoruz? Sorularımızın cevabına göre harekete geçmeyi planlıyoruz.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Amerika vizesi açık mı? U. Z 15/03/22, 09:29
Merhaba, uzun zamandır Amerika vizesi açık mı diye çok soruluyor, olmadığı söyleniyor, bu doğrumu dur? Eğer açık ise en erken ne zamana alınıyor, öne çekme durumu var mı ve siz yardımcı olabiliyor musunuz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Amerika vizesi kaç günde çıkar 2022 A. Ç 25/02/22, 15:35
Merhaba, 2022 yılı Haziran ayında vize mülakatımız var. Amerika vizesi kaç günde çıkar 2022 yılı için bize bilgi verebilir misiniz? Hızlı sonuç alabilmek için yapabileceğimiz bir şey var mıdır? Mülakat günü orada bize danışmalık yapıyor musunuz? Bizim ilk başvurumuz olacak biraz heyecanlıyız. Haziran ayında kardeşimizin düğünü var ona gitmemiz gerek. Şimdiden vereceğiniz cevaplar için teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Amerika Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2022 S. A. 23/02/22, 15:19
Merhaba, Biz eşim, çocuğum ile birlikte Amerika’daki kuzenimizi ziyarete gideceğiz bu vize türü hangisi acaba ve Amerika vizesi için gerekli evraklar 2022 yılında nelerdir? Bizi bu konuda bilgilendirir misiniz? Davetiyemiz var kuzenim bize sponsor da olacak, oranın vatandaşı çünkü. Onun ne gibi evraklar hazırlaması ve yollaması gerekli? Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Amerika öğrenci vizesi 2022 D. Ç. 17/02/22, 18:06
Merhaba, Amerika’ya eğitim almak için gitmek istiyorum acaba dil eğitimi vizesi daha mı kolay çıkıyor? Amerika öğrenci vizesi 2022 başvuruları açık mı? Biz iki kardeşiz nasıl vize başvurusunda bulunabiliriz ? Zamanlama olarak farklı zamanlarda başvurmak mı gerekli ? Aynı zamanda başvurmamız sorun olur mu? Yaş olarak bir kısıtlama var mı acaba? Gerekli evraklar ve ücretlendirme ile ilgili bilgi alabilir miyiz? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Amerika vize ücreti 2022 S.Y 17/02/22, 17:55
Merhaba, Amerika seyahatimiz için bütçe planlaması yapmaktayız. Biz 3 kişilik bir aileyiz. Eşim ben ve çocuğumuz için Amerika vize ücreti 2022 yılı için ne kadar? Turistik vize başvurunda bulunacağız. Daha sonrasında da oğlumuzun eğitimi için F1 vizesine başvurmak istiyoruz. Bize bu konuda da danışmanlık hizmeti verebilir misiniz? Onun ücreti nedir?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Amerika vizesi 2022 B. K. 17/02/22, 17:50
Amerika’ya vize almak için şu an randevu alabiliyor muyuz? İstanbul ve Ankara Amerika Konsoloslukları açık mı acaba? Amerika vizesi 2022 yılı için randevu açılmıyor ve alınamıyor diye duyduk doğru mudur? Amerika vize başvurusu yaptığımızda nasıl ilerliyor ve randevu alabiliyor musunuz? En erken ne zamana randevu alabiliriz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Amerika transit vize 2022 A. T. 17/02/22, 17:41
Merhaba, bizim haziran ayında Karayipler’den hareket edecek olan bir gemiye gitmek için New York üzerinden seyahatimiz olacaktır. Amerika transit vize 2022 için şartlar değişti mi? Bu konuda bize nasıl yardımcı olabilirsiniz. Amerika’ya transit vize almamız gerekiyor mu? Eğer gerekiyorsa nasıl alabiliriz, gerekli evraklar nelerdir ve ne kadar sürede çıkar? Bizi bu konuda bilgilendirebilir misiniz?
Cevabı Görüntüle
4 Yorum Amerika Vize İşlemleri Altunizade E. İşler 25/09/21, 16:10
Daha önce schengen vize başvurumu sizin aracılığınız ile gerçekleştirdim şimdi Amerika vize başvurusuna ihtiyacım olacak bu başvurum içinde yardımcı olabiliyor musunuz Amerika Vize İşlemleri Altunizade ofisiniz ile yürütmek isterim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Anadolu Yakası Amerika Vizesi n. mert söz 23/09/21, 16:48
Anadolu Yakası Amerika vizesi başvuru gerçekleştirmek için internetten araştırma yaparken sizin danışmanlık merkezi ile karşılaştım, öncelikle turistik vize başvuru ücreti sizin hizmet ücretiniz dahil ne kadar olmaktadır vize evrakları standart mıdır devlet memuruyum evrak listeleri nelerdir?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Altunizade Amerika vizesi M. Kemal 03/09/21, 09:38
Turistik vize başvuruları için sizden danışmanlık hizmetleri alabiliyor muyuz? Altunizade Amerika vizesi için bana daha yakın oluyor istenilen evrakları hazırlayarak birkaç gün içerisinde size getirebilirim. Çok uluslu bir firmada 7 yıldır çalışmaktayım. Daha önce 2 tane schengen vizesi almıştım vize ücreti dahil gerekli olan belgeler hakkında bilgi rica ederim. İyi çalışmalar.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Amerika Aile Ziyareti Vizesi A.M. 03/05/21, 18:55
Merhaba,
Amerika aile ziyareti vizesi başvurusu yapmak istiyorum. Amerika’ya anne ve babamı ziyaret etmek için gideceğim. Amerika’daki ailem Amerika vatandaşıdır. Üniversite öğrencisiyim, aynı zamanda şirkette çalışıyorum. Daha önce yurtdışına hiç gitmedim. Tecrübem olmadığı için sizin danışmanlığınızda başvurumu yapmak istiyorum. Bana yardımcı olabilir misiniz?
Cevabı Görüntüle