Çanakkale

Telefon

+90 (850) 241 12 75

Amerika Vize Merkezi, Çanakkale

Vize Merkezi olarak Çanakkale şubemiz için özel olarak hazırladığımız sayfamız üzerinden Amerika vize işlemleri hakkında gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Hedefimiz, vize talebinde bulunan kişilere doğru ve etkin bir şekilde başvurularını yapmalarında danışmanlık desteği sunmaktır.

Amerika'ya seyahat etmeyi planlamanız halinde, Çanakkale şubemizdeki vize temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Bunun için telefon numaralarımızı veya e-posta adresimizi kullanabilir ve vize başvuru süreciyle ilgili tüm sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Çanakkale şubesinde görev yapan Amerika vize temsilcilerimizle yüz yüze görüşmek isterseniz, çalışma saatlerimiz içinde ofisimize ziyarette bulunabilirsiniz. Başvuru adımlarını uzaktan takip etmek isterseniz, danışmanlarımızla iletişim kurmak için telefon numaralarımızı veya [email protected] e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.

Amerika Vizesi Başvuru Süreci

Amerika vizesi başvuru sürecini Çanakkale ofisimizdeki temsilcilerimizle tamamlayarak, sürecin konsolosluk tarafından belirlenen şekilde yürütülmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde, vize sürecini sizin adınıza hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabileceğimizi hatırlatmak isteriz. Amerika vizesine başvurmadan önce seyahat planınızı ve seyahate dair detayları belirlemeniz, başvuru sürecinin ilk adımını oluşturur. Amerika seyahat ayrıntılarına bağlı olarak hangi vize türüne başvurmanız gerektiğini belirleyebilirsiniz. Vize türünü belirledikten sonra, uygun vize türü için gereken detaylı belge listesine ve güncel vize ücretlerine ulaşabilirsiniz. Bu aşamada hızlı ve kolay bir şekilde ilerleyebilmek adına uzman temsilcilerimizden destek almanızı öneririz. Seyahat planınız hakkında temsilcilerimizle iletişime geçerek, süreçle ilgili tüm ayrıntılı bilgilere erişebilirsiniz.

Amerika vizesi başvurusu sırasında istenen belgeleri eksiksiz olarak hazırlamak önemli bir adımdır ve başvuru sürecini başlatır. Belgelerinizde eksiklik, hata veya tutarsız bilgiler olması, Amerika Konsolosluğu tarafından vize talebinizin olumsuz bir şekilde sonuçlanmasına neden olabilir. Temsilcilerimiz, Amerika vize işlemleri sırasında son derece önemli olan DS-160 Amerika vizesi başvuru formunun doldurulma sürecinde de size yardımcı olur. Bu şekilde belgede yer alan bölümlerin doğru ve eksiksiz bilgilerle doldurulması sağlanır. Evrakların eksiksiz bir şekilde hazırlanmasının ardından ikinci aşama, konsolosluktan mülakat için randevu almayı içerir. Kuruluşumuzdan danışmanlık hizmeti aldığınızda, vize türüne uygun olan vize ücretini ödedikten sonra, randevu işlemleri sırasında danışmanlarımız size gerekli destek sağlayacaktır.

Amerika - Çanakkale Şubemiz

Amerika Birleşik Devletleri vizesi için Çanakkale ofisimiz aracılığıyla, Çanakkale ve yakın çevrede yaşayan vatandaşlarımız, vize başvurularını kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirler. Kurumumuz Vize Merkezi sayesinde, Çanakkale'da bulunan ofisimize başvuru sahipleri danışmanlarımızın yardımıyla vize taleplerini sorunsuz bir şekilde oluşturabilirler. Amerika vizesi başvurularını bizzat gerçekleştirmek isteyen kişiler Çanakkale sınırları içindeki ofisimize istedikleri zaman ziyarette bulunabilirler. Amerika vizesi konusunda, Çanakkale şubemizde görev yapan uzman temsilcilerimiz, başvuru sahiplerine

destek sağlayarak işlemlerin doğru bir şekilde tamamlanmasını sağlar. Böylece, hatalı işlemler nedeniyle vize taleplerinin reddedilme riski en aza indirgenir.

Amerika vize işlemleri için kurumumuza tercih eden kişiler, başvuru sürecinde gereken belgeleri kuruluşumuz temsilcilerine elden, kargo/kurye hizmetiyle veya

[email protected] e-posta adresi aracılığıyla iletebilirler. Belgeler, kuruluşumuza ulaştıktan sonra danışmanlarımız tarafından özenle incelenir. Bu aşamada eksiklik, hata veya tutarsızlık içeren bilgi ve belge tespit edilirse, sizinle iletişime geçilerek bu hataların düzeltilmesi sağlanır. Amerika vizesi başvurularınızı en doğru şekilde gerçekleştirebilmek ve süreci rahatlıkla takip edebilmek için Çanakkale ofisimizi ziyaret ederek merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. Kuruluşumuzun desteğini aldıktan sonra doğru adımlarla ilerleyerek süreci tamamlayabilirsiniz.

Amerika Vize Türleri - Çanakkale

Amerika vizesi çok sayıda vize türüne ayrılır. Bu nedenle, seyahat planınıza uygun olan vize türüne başvurmanız önemlidir. Her vize türü içinde farklı vize seçenekleri bulunduğunu hatırlatırız.

Amerika vize türleri şunlardır:

 • Amerika Turistik Vize
 • Amerika Ticari Vize
 • Amerika Aile ve Arkadaş Ziyareti Vizesi
 • Tıbbi Tedavi Amaçlı Ziyaretçi Amerika Vizesi
 • Amerika ESTA Vizesi VWP
 • Amerika C Transit Vizesi
 • Amerika Mürettebat Vizesi
 • Amerika Öğrenci Vizesi
 • Amerika Çalışma Vizesi
 • Amerika Evlilik Vizesi
 • B1 Ev Hizmetleri Ziyaretçi Vizesi

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Amerika'ya seyahat etmeyi planladıklarında, vize başvuru adımlarına başlamadan önce öncelikle seyahat amacına uygun vize türünü belirlemeleri gerekir. Amerika Konsolosluğu kararınca talep edilen belgeler ve Amerika vize ücretleri seyahat amacına göre farklılık gösterebilir. Çanakkale ofisimizdeki temsilcilerimizle iletişime geçerek seyahat detaylarınızı paylaşarak uygun vize türünü belirleyebilir ve ibraz etmeniz gereken bilgi ve belgeler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Amerika seyahati için uygun olan vize türünün belirlenmesinin ardından talep edilen belgelerin öğrenilmesiyle birlikte başvuru süreci hızlı bir şekilde başlatılabilir. Çanakkale ofisimizde bulunan temsilcilerimizle iletişime geçmek için iletişim bilgilerimizi kullanabilir veya doğrudan ofisimize ziyarette bulunabilirler.

Amerika Vizesi Ücreti

Amerika vizesi başvuru sürecine başlamadan önce, herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmamak için güncel ücret tutarını kontrol etmek önemlidir. Amerika Büyükelçiliği,

Amerika vize ücretlerini belirlemekte ve bu ücretleri belirli zaman aralıklarında güncellemektedir. Belirlenen vize ücretleri, başvurulan vize türüne, seyahat süresine, ülkeye yapılan giriş sayısına ve başvurunun niteliğine bağlı olarak değişebilir. Bu sebeple, seyahat detaylarınızı belirlemek ve başvuru sürecinde ödemeniz gereken ücret hakkında bilgi sahibi olmanız önemlidir.

Amerika vize başvurusu, Amerika konsolosluğu tarafından incelendikten sonra reddedilirse, başvuru sırasında ödenen vize ücreti geri ödenmez. Kurumumuzun desteğiyle, Amerika vizesi için gereken işlemleri doğru ve eksiksiz bir şekilde yapabilirsiniz. Şahsen bulunmanız gerekmeyen adımlarda, temsilcilerimizle iletişim halinde olarak işlemleri uzaktan kolaylıkla takip edebilirsiniz. Amerika vizesi konusunda uzman temsilcilerimizle iletişim kurmak isteyenler, telefon numaralarımızı veya[email protected]e-posta adresimizi kullanabilirler. Ayrıca, Amerika vize işlemleri sırasında size destek sağlayan vize danışmanlarımızla yüz yüze görüşmek için Çanakkale’de hizmet vermekte olan ofisimizi ziyaret etme imkanına da sahipsiniz.

Amerika vize merkezi Çanakkale

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp