Çorlu

Telefon

+90 (850) 460 15 73

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Amerika Vize Merkezi, Çorlu

Çorlu ve civarından Amerika vizesi başvurularını yapmayı planlayan kişilere yönelik olarak oluşturduğumuz sayfamızda, ilgili süreçle ilgili gerekli bilgilere erişebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Vize Merkezi olarak, Çorlu şubemiz aracılığıyla bu bölgede yaşayan kişilere Amerika vizesi başvuru sürecinde profesyonel destek vererek işlemler sırasında yardımcı olmaktayız.

Çorlu şubemizden Amerika vize işlemleri konusunda danışmanlık desteği almayı tercih ederseniz, Amerika vizesi için Çorlu temsilcilerimizle görüşme imkanına sahipsiniz. Alanında uzman ekibimizle yüz yüze bir görüşme talep ederseniz, çalışma günleri ve saatleri içinde Çorlu ofisimize ziyarette bulunabilirsiniz. Danışmanlarımıza ulaşmak için

[email protected] e-posta adresimizi veya telefon numaralarımızı kullanabilirsiniz.

Amerika Vizesi Kimler için Gerekli Sayılır?

Amerika'ya seyahat etmeyi planlayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının öncelikle Amerika vizesi başvurusunda bulunmaları zorunluluğu vardır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için vize muafiyeti uygulanmaması nedeniyle hangi pasaport türüne sahip olunursa olunsun Amerika'ya seyahat etmek için vize talebinde bulunmak zorunludur. Vize Merkezi olarak Amerika vizesi başvurusu yapmayı planlayan kişilere, başvuru sürecinde doğru adımları atabilmeleri için danışmanlık desteği sağlıyoruz. Kurumumuz, Amerika vizesi başvurularının konsolosluğun taleplerine uygun şekilde gerçekleştirilmesine yardımcı olmaktadır.

Başvurunun hatalı veya eksik yapılması, olumsuz bir değerlendirme sonucuna yol açabilir.

Amerika vizesi başvurularında profesyonel destek almak, başvuru sahiplerinin sıkça yaptıkları hataları ortadan kaldırır. Bu sayede, vize talebinin yanlış işlemler nedeniyle olumsuz bir sonuçla sonuçlanması önlenir.

Amerika Vize Türleri - Çorlu

Amerika vizesine başvuracak kişiler için, başvuru aşamasında dikkat edilmesi gereken konulardan biri, başvurulacak vize türünün doğru şekilde belirlenmesidir. Amerika'ya başvurulabilecek birçok farklı vize türü bulunur. Bu nedenle vize türlerinin incelenip, seyahat amacına en uygun olanın seçilmesi önemlidir. Seyahat amacına uygun olmayan bir vize türüne başvuran kişilerin vize talepleri değerlendirme sürecinde olumsuz sonuçlanabilir.

Amerika vizesi için hangi vize türüne başvurulması gerektiğine emin olunmadığı durumlarda danışmanlarımız gerekli destek sağlamaktadır. Seyahat detaylarına bağlı olarak başvuru sahibi içinhangi vize türünün uygun olduğu, temsilcilerimiz tarafından aktarılmaktadır.

Amerika'da kullanılan vize türleri arasında farklı kategorilere ayrılan çeşitli vize türleri bulunmaktadır.

Amerika için vize türleri aşağıdaki gibi sıralanabilir:

 • Turistik Vize
 • Ticari Vize
 • Transit Vize (C Transit VizeSİ
 • Çalışma Vizesi
 • Öğrenci Vizesi
 • Evlilik Vizesi
 • Mürettebat Vizesi
 • B1 Ev Hizmetleri Ziyaretçi Vizesi
 • ESTA Vizesi (VWP)
 • Aile ve Arkadaş Ziyareti Vizesi
 • Tıbbi Tedavi Amaçlı Ziyaretçi Vizesi

amerika vize merkezi corlu

Amerika Vizesi Başvuru Süreci

Amerika vizesine başvuru sürecinin doğru bir şekilde tamamlanabilmesi için firmamız, başvuru sahiplerine profesyonel vize danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Vize başvurusu adımlarının sıralı ve eksiksiz bir şekilde tamamlanması, olumlu sonuç alabilme açısından büyük önem taşımaktadır. Başvuru sürecindeki eksik veya hatalı adımlar, vize talebinin olumsuz değerlendirilmesine neden olabilir. Bu durum Amerika’ya seyahat planının bozulmasına ve vize ücretinin geri ödenmemesi gibi maddi kayıplara yol açabilir. Bu nedenlerle işlemlerin tam ve eksiksiz olarak gerçekleştirilmesi önemlidir. Vize Merkezi olarak Çorlu ve çevresinde yaşayan kişilere Amerika vizesi başvuru sürecinde konsolosluğun taleplerine uygun şekilde destek sağlamaktayız. Başvuru adımlarının doğru takip edilmesi, herhangi bir aksaklık yaşanmaması için özen gösterilmesi gereken bir konudur. Amerika vizesi başvurusu yapacak kişilerin bu adımları doğru şekilde takip etmeleri önerilir.

Amerika vizesine başvurabilmek için yapılması gerekenlerden biri, Amerika seyahat amacının ve detaylarının belirlenmesidir. Bu bilgilere göre hangi vize türüne başvurulması gerektiği ortaya çıkar. Amerika'da çok çeşitli vize türleri bulunduğundan dolayı doğru vize türünün belirlenmesi önemlidir. Belirlenen vize türüne ait gerekli evraklara ve ücretlere ulaşmak mümkündür. Gerekli evraklar ve ücretler hakkında bilgi sahibi olduktan sonra Amerika vizesi başvuru formu (DS-160 formu) doldurulur. Kurum olarak, danışanlarımıza başvuru formunu talep edilen şekilde doldurmaları konusunda destek sağlamaktayız.

DS-160 formu, başvurunun değerlendirilmesi aşamasında önemli bir belge olduğundan doğru şekilde hazırlanması oldukça önemlidir. Başvuru formunun ardından Amerika vize randevusu alınması gerekir. Kurum olarak randevu oluşturma adımlarında titizlikle çalıştığımızı hatırlatmak isteriz. Vize ücretinin ödenmesi ve gerekli evrakların eksiksiz bir şekilde hazırlanmasının ardından belirlenen gün ve saatte Amerika vize randevusu yerine gidilmesi şartı aranır.

Amerika - Çorlu Şubemiz

temsilcilerimizle [email protected] e-posta adresi veya telefon numaralarımız aracılığıyla iletişime geçebilirler.

Amerika vize merkezi Çorlu

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp