Amerika Vize Ücretleri

Amerika vize ücretleri, başvurduğunuz vize türüne göre değişiklik göstermektedir. Göçmen olmayan tüm vize başvurucular vize harcını ödemek zorundadır. Ödeyeceğiniz vize ücretleri geri ödenmez ve devredilemez. Reşit olmayan çocuklardan da Amerika vize ücreti alınmaktadır.

Vize Başvurusunu Nasıl Ödeyebilirim?

Amerika vize başvurusunda bulundunuz ve vize ücretini ödemek istiyorsunuz. Sizlere vize ücretinizin nereden ve ne şekilde ödeyebileceğinizi detaylı bir şekilde açıklayacağız. Amerika Konsolosluklarında herhangi bir nakit ödeme söz konusu değildir. Fakat banka aracılığıyla nakit ödeme yapılabilmektedir.
Bunların dışında kredi kartı seçeneği ile de ödeme yapılabilmektedir. Ödeme kanalları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz online@vizemerkezi.com adresine mail atabilirsiniz ya da +90 212 970 05 02 numaralı telefon ile bizimle irtibata geçebilirsiniz.
İletisim icin tiklayiniz

Amerika Vize Ücreti İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  • ABD Dışişleri Bakanlığı Vize Başvuru ücretlerini iade etmez.

  • Vize Başvuru ücretleri başka bir başvuru sahibine satılamaz ya da devredilemez.

  • Vize başvuru ücretleri tek başvuru için kullanılmaktadır. Vizenize red cevabı gelirse yeni vize başvurunuz için yeniden Amerika vize ücreti ödemeniz gerekmektedir.
  • Vize başvuru ücretleri bir sene kullanım hakkı vardır. Eğer bu tarihe kadar vize başvurunuzu kullanmazsanız hakkınızı kaybedersiniz.
  • Amerika vize ücreti yatırdıktan sonra bu başvuruyu sadece Amerika vizesi için kullanabilirsiniz. Amerika vize ücreti ile Yunanistan vize başvurusunda bulunamazsınız.

Amerika Vize Türleri ve Amerika Vize Ücretleri 2020

Amerika Vize Türleri Konsolosluk Harcı Vize Danışmanlık Bedeli
(B) Ziyaretçi: İş, Turizm, Tıbbi Tedavi
(C) ABD'den Transit Geçiş.
(D) Mürettebat Vizesi
(F) Akademik Öğrenci
(M) Mesleki/Akademik Olmayan Öğrenci
(I) Basın Mensubu veya Gazeteci
(J) Değişim Programı
(TD/TN) NAFTA Vizeleri
(T) İnsan Kaçakçılığı Mağduru
(U) Suç Faaliyeti Mağduru
160 USD 90 USD
(H) Geçici İşçi/Çalışan veya Stajyerler
(O) Olağanüstü Yetenekleri Olan Kişiler
(P) Sporcular, Sanatçılar ve Göstericiler
(Q) Uluslararası Kültürel Değişim Programı
(R) Dini Görevli
(L) Şirket İçi Transfer
190 USD 260 USD
(E1) Anlaşmalı Tüccar
(E2) Anlaşmalı Yatırımcı
(E3) Avustralyalı Özel İşçi
265 USD 1035 USD
(K) ABD Vatandaşının Nişanlısı veya Eşi 265 USD 250 USD

NOT: Güne özel kampyalarımızdan haberdar olup indirimli fiyatlardan yararlanmak isterseniz Amerika vize uzmanlarımızı 0212 970 05 02 numaralı telefonla arayabilirsiniz.

Vize uzmanlarımız konsololosluk harçlarını sizler adına yapacaklardır. Ayrıca bu zor ve problemli süreçte sizlere danışmanlık ve hizmet sağlayacaklardır. Amerika vize ücretleri hakkında vize uzmanlarımıza ulaşmak isterseniz ya da vize işlemleri için herhangi bir sorun hakkında yardım almak isterseniz online@vizemerkezi.com adresine mail atabilir ya da +90 212 970 05 02 numaralı telefonu arayabilirsiniz

Yukarıda belirtilen fiyatlar sadece Amerika vize harçları olup Vize Merkezi danışmanlık ve hizmet bedelini ayrıca almaktadır.
Amerika Vize Reddi

Yükleniyor...
Telefon
x