Hakkımızda

Vize Merkezi Hakkında

Vize Merkezi Kimdir?

Vize Merkezi A.Ş. Kanada’dan Çin'e, G. Afrika’dan Avustralya’ya kadar tüm dünya vize işlemlerinde başvuru sahiplerine en hızlı, doğru ve güvenilir şekilde rehber olmayı hedefleyen bir firmadır. Vize prosedürleri tüm konsolosluklarda aynı olmasına rağmen şehirler bazında farklı bürokratik süreç işlemekte, farklı belgeler talep edilebilmektedir; bu sebeple Vize Merkezi vize başvuru prosedürlerine en uygun şekilde başvuru dosyanızı hazırlayıp, randevu tarihinizin en hızlı şekilde alınmasını sağlayarak sizi yorucu detaylardan kurtarmaktadır.

Gerektiği durumlarda talebiniz üzerine uçak ve konaklama rezervasyonlarınızı, seyahat & sağlık sigortanızı da yaparak vize başvurunuzu eksiksiz evraklarla doğru şekilde ilgili Konsolosluğun akredite ettiği aracı kuruma, çıkarlarınızı koruma koşuluyla seçilen firmalar aracılığıyla yönlendirmektedir. Vize Merkezi kalite standartları çerçevesinde ve sizden gelen yorum, şikayet ve tepkiler doğrultusunda çalıştığı temsilci firmaları sürekli güncellemektedir. Vize Merkezi A.Ş. herhangi bir vize hizmeti yapmayıp sadece gelen çağrıları akredite vize firmalarına yönlendirmektedir.

Vize Merkezi yirmi yıllık deneyimiyle, daha kolay anlaşılabilir bir dille yazılmış ve somut örneklerle desteklenmiş resmi web sitesi www.vizemerkezi.com üzerinden, vizeyle ilgili son güncel bilgilere ulaşabilmenize yardımcı olan, alanında uzman profesyonel bir danışmanlık firmasıdır. www.vizemerkezi.com Konsolosluk ve outsource ettiği aracı kurumların web sayfalarını referans alarak seyahat amacınıza uygun vize kategorilerine ait evraklar, vize başvurusu yapacağınız şubelerin iletişim bilgileri, dilekçe örnekleri, ülkelere özel vize başvuru formları ve bu formların nasıl doldurulacağına dair bilgilerle vize konusunda oldukça zengin bir içerik sunar.

Vize Merkezi, adı tescilli bir marka olup “Vize merkezleri”, “vizenin merkezi”, “İtalya vize merkezi” ve benzeri isimler taşıyan firma ve onlara ait.com, .net, .org gibi uzantılı web siteleriyle herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır. Vize Merkezi, alanındaki bütün işlemleri sadece “Vize Merkezi” tescilli adı altında gerçekleştirmektedir ve bu isimler adı altında yapılan vize işlemlerinden ve hizmetlerinden sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. Vize Merkezi logosunun bulunmadığı ancak adında vize merkezi ve türevlerinin geçtiği web sitesi ve firmalarla herhangi bir alakası bulunmamaktadır.

Vize Merkezi

 • Tüm Dünya Ülkelerine Vize İşlemlerini Yapan Deneyimli Danışman Firma
 • En Az Evrakla Doğru Başvuru Yapmak İçin Köprüden Önceki Son Çıkışınız
 • Sırada, Kuyrukta Beklemeden Prosedürlerle Uğraşmadan

Vize Merkezi Hakkında

Vize Merkezi Nasıl Çalışır?

Vize Merkezi A.Ş. vize başvuru işlemlerinizde size prosedür, randevu alımı, gerekli evrak bilgisi, online veya birebir evrak kontrolü, ihtiyaç halinde yetkisi olan firmalar aracılığı ile seyahat sağlık sigortası, otel ve uçak rezervasyonu ve vize sürecinin takibi noktasında olarak hizmet vermektir. Vize Merkezi müşteri temsilcileri gidilecek ülke ve seyahat cinsine göre gerekli evrakları ücretsiz olarak müşteriye iletir, dilekçe başvuru formu gibi belgelerin doldurulmasında yardımcı olur, gerekli evraklardan oluşan başvurusu dosyasını hazırlayarak şahsi başvuru gerektirmeyen konsolosluklara veya yetkili acentelere müşteri adına teslim eder. Bunun yanı sıra şahsi başvuru isteyen konsolosluklar ve yetkili acenteler için ise müşteri randevuları alınır ve müşteriye bildirerek randevu zamanı ilgili yerde olması sağlanır.

Vize Merkezi deneyimli kadrosu ile vize başvuru dosyanızı sonuca odaklı şekilde hazırlamanız için size danışmanlık verir. Vize Merkezi, vize başvurularında vize danışmanlık firması olarak bireysel ve kurumsal olarak hizmet verirken; hiçbir şubesi telefon, e-posta ya da SMS yoluyla yapılan bilgilendirmelerden herhangi bir ücret talep etmemekte sadece vize başvuru sürecinin başından sonuna kadar hizmet verdiği müşteriden ücret almaktadır.

Vize başvurularının sonucu hakkında karar verme yetkisine sahip olan tek yetkili kurumun ilgili Konsolosluklar olduğunu hatırlatırız. Vize Merkezi olarak sadece başvuru sürecini en doğru şekilde yönetmek ve müşterinin yerine başkasının yapabileceği her işi yaparak müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Hiçbir resmi kurum işlemine müdahale etme yetkimiz yoktur.

Misyonumuz

Türkiye’de vize sektöründeki sıkıntı ve sınırları ortadan kaldırmayı hedefleyerek, kurumsal bir yapı altında, yetkili birimlerle işbirliği içerisinde, konsoloslukların belirlediği çerçevede hizmet vermektir. Müşterilerimizin bürokratik engellere takılmadan ve zaman kayıplarına uğramadan sorunsuz vize alabilmeleri için gerekli işlemleri yerine getirerek resmi mercilere sunmak ve sonuç odaklı çalışmaktır.

Vizyonumuz

Seçkin müşterilerimizi teknik ve ahlaki boyutta en iyi şekilde temsil ederek kurumsal ve lider vize merkezi ünvanını korumak.

Vize Merkezinin Faaliyetleri Nelerdir?

 • Vize Merkezi tüm dünya ülkeleri için vize danışmanlık hizmeti verir.
 • Vize Merkezi internet ortamını ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak müşterilerine daima güncel bilgiler verir.
 • Vize Merkezi müşteri temsilcileri gidilecek ülke ve seyahat cinsine göre hazırlanması gereken evrakları ve yapılması gerekenleri müşterilerine iletir.
 • Müşteri temsilcileri vize başvurusu için gerekli belgelerden oluşan başvuru dosyasını hazırlar, konsolosluk harcını ve diğer ücretleri yatırır.
 • Yerli ve yabancı dilde yazılması gereken dilekçe, istek mektubu, yazı gibi dokümanların nasıl doldurulacağına dair rehberlik eder müşteri temsilcileri tarafından bizzat hazırlanır.
 • Müşteri talebi doğrultusunda en uygun fiyatlı Uçak bileti ve/veya otel rezervasyonları Vize Merkezi ilgili departmanı tarafından yapılır.
 • Şahsi başvuru gerektirmeyen konsolosluklara veya akredite edilmiş tecrübeli yetkili acentelerine (VFS Global, İdata, Kosmos, BLS, Visalia Global ve TLS ) vize başvuru dosyası müşteriler adına teslim ve takip edilir.
 • Şahsi başvuru isteyen konsolosluklar ve yetkili acenteler için ise müşteri randevuları alınır ve müşteriye bildirerek randevu zamanı ilgili yerde olması sağlanır.
 • Müşteri Temsilcileri 7x24 telefonla hizmetinizdedir.

Vize Merkezi Şikayet Hattı

Vizeyle ilgili her türlü soru ve sorununuzda Vize Merkezi şubeleriyle iletişime geçerek danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Vize Merkezi web sitesindeki iletişim formundan, Facebook ve twitter sayfalarımızdan vizeye dair soru ve görüşlerinizi bizimle paylaşın. Vize Merkezi vize konusunda uzman temsilcileriyle çözüm ortağınız olarak, soru ve sorunlarınıza en kısa zamanda geri dönüş yaparak sektördeki farkını ortaya koymaktadır.

Vize Merkezi olarak sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için olumlu veya olumsuz görüşleriniz, geri bildirimleriniz bizler için çok büyük önem arz ediyor. Vize Merkezi Şikayet sayfasında belirtmiş olduğunuz görüşler İnsan Kaynakları departmanımız tarafından özenle incelenecektir. Memnuniyetsizlikleriniz veya dikkatinizi çeken, geliştirmemizi istediğiniz husuları değerlendirilerek tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Vize Merkezi Şikayet sayfasında yapacağınız geri bildirimlerle bize vereceğiniz destek ve vize başvuru sürecinde bizimle yapacağınız işbirliği için şimdiden teşekkür ederiz.

Vize Merkezi Danışmanlığında Başvuru Yapmak Ne Gibi Ayrıcalıklar Kazandırır?

Vize Merkezi olarak başvuran tarafından şahsen hazırlanması zorunluluğu bulunmayan evrakların hazırlanması, başvuran tarafından gönderilen evrakların kontrolü, ülkeye bağlı olarak başvurunun vize servis sağlayıcısına iletilmesi, işlem takibi, işlem sonuçlandığından pasaportun teslim alınarak başvuru sahibine iletilmesi, seyahat sağlık sigortalarının yetkili sigorta şirketlerinden temin edilmesi, Türkçe/İngilizce tercüme, Türkçe/Bulgarca tercüme, evrak tasdik işlemlerinin yürütülmesi gibi pek çok görevi bulunmaktadır.

Vize Merkezi danışmanlığında başvuru yapmak, başvuranı pek çok resmi evrak işlemiyle şahsen uğraşmak külfetinden kurtarır ve başvuru sahibine zaman kazandırır. Vize Merkezi danışmanlığında başvuru yapmak, 15 yıllık tecrübesi olan bir şirket ile başvuru yapmaktır, şahsen yapacağınız başvuruda gözünüzden kaçabilecek hatalar operasyon yetkililerimiz tarafından evrak kontrolü aşamasında fark edilir ve hata/eksiklik giderilerek en doğru başvuru yapılır. Bu yöntemle başvurunuzun reddedilme ihtimali en aza indirgenir.

Bizimle Çalışmak İster Misiniz?

Vize Merkezi İnsan Kaynakları olarak verimli bir çalışma ortamı yaratabilmek için seçme ve yerleştirme süreçlerinde “doğru pozisyona doğru aday” politikasıyla gerekli beceri ve niteliğe sahip adaylarla titiz bir işe alım süreci uygulamaktayız.

Tüm dünya ülkeleri vize işlemleri için danışmanlık veren Vize Merkezi’nde ülkeler gruplara ayrılarak, konusunda uzman farklı vize danışmanları ve editörler tarafından temsil edilmektedir. Editörlerimiz sorumluluğunda oldukları ülkeler ve vize prosedürleri hakkında web sayfalarını yönetirken, vize danışmanlarımız başvuru sürecinde müşterilere destek vermektedirler.

Siz de kendinizi global bir bakış açısına sahip dünya vatandaşı olarak görüyor ve sahip olduğunuz niteliklerle takımımızda yer almak istiyorsanız lütfen aşağıda yer alan iş başvuru formunu doldurarak tarafımıza iletiniz. İnsan Kaynakları Departmanımız başvurunuzu en kısa sürede değerlendirerek, olumlu veya olumsuz size geriş dönüş yapacaktır.

Çözüm Ortağımız Olur Musunuz?

Vize Merkezi sektörel tecrübesini ve marka bilinirliğini İstanbul dışındaki şehirler ile de paylaşmak istiyor. Seyahat sektöründe en az 5 senelik tecrübeniz, akredite belgeleriniz varsa ve bulunduğunuz bölgede vize hizmetleri alanında eksiklik olduğunu düşünüyorsanız, 20 yıllık tecrübesiyle sektöründe en çok tercih edilen ve lider konumda bulunan Vize Merkezi’nin çözüm ortağı olmak için Franchise koşullarını görüşmek üzere bizimle iletişime geçin.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp