Kayseri

Telefon

+90 (850) 460 15 46

Amerika Vize Merkezi, Kayseri

Amerika vizesine başvuru işlemleri Kayseri ve çevre illerinden gerçekleştirmeyi planlayan kişiler başvuruları sırasında kurumumuz Kayseri şubesinden danışmanlık desteği alabilirler. Vize Merkezi olarak Kayseri şubemizden danışmanlık desteği alarak Amerika vizesine başvuruda bulunacak olan kişilerin işlemlerini en doğru şekilde yapabilmeleri konusunda danışmanlık desteği verdiğimizi hatırlatırız.

Amerika vizesi için başvuruda bulunmayı planlayan Kayseri ve çevresindeki kişiler, kurumumuzla hızlı ve kolay bir şekilde iletişime geçerek süreç hakkında bilgi alabilirler. Vize Merkezi olarak, Amerika'ya yapılacak vize başvuruların konsolosluğun talep ettiği ve uygun gördüğü şekilde gerçekleştirilmesi konusunda danışmanlık desteği sunduğumuzu belirtmek isteriz. Başvuru sahiplerinin olumsuz sonuçlarla değerlendirilmesi riskini ortadan kaldırmak amacıyla profesyonel danışmanlık hizmeti almak önemlidir.

Amerika vizesine başvurmak için danışmanlık desteği talep etmek isterseniz, vize temsilcilerimizle doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Uzman kadromuzla görüşerek 20 yıldan fazla deneyimimizle vize başvurusu yapabilirsiniz. Telefon numaralarımızı veya

[email protected]e-posta adresimizi kullanabilirsiniz. Kayseri ve çevre illerde ikamet edenler, danışmanlarımızla yüz yüze görüşmeyi tercih ederseniz, size en yakın şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

Amerika Vize Türleri - Kayseri

Amerika'ya seyahat etmek için vize türleri, seyahat amacı, seyahat süresi, ülkeye giriş sayısı gibi faktörlere bağlı olarak farklılık gösterir. Amerika sınırları içerisine giriş yapabilmek için çok çeşitli vize türleri bulunur. Bu nedenle seyahat amacının belirlenmesi ve hangi vize türüne başvurulacağının kesinleştirilmesi aşamasında başvuru sahipleri hatalı adımlar atılmaması oldukça önemlidir. Bu aşamada, kurumumuzdan danışmanlık desteği alarak başvurmanız gereken vize türü hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Amerika sınırları içerisine giriş yapabilmek için belirlenmiş olan vize türleri aşağıda listelenmiştir:

 • Amerika Turistik Vize
 • Amerika Ticari Vize
 • Amerika Aile ve Arkadaş Ziyareti Vizesi
 • Amerika C Transit Vizesi
 • Amerika Çalışma Vizesi
 • Amerika Öğrenci Vizesi
 • Amerika Evlilik Vizesi
 • Tıbbi Tedavi Amaçlı Ziyaretçi Amerika Vizesi
 • B1 Ev Hizmetleri Ziyaretçi Vizesi
 • Amerika Mürettebat Vizesi
 • Amerika ESTA Vizesi VWP

Amerika Vizesi Başvuru Süreci

Kurumumuz, Amerika vizesi başvuru işlemlerini düzgün bir şekilde gerçekleştirebilmek için başvuru sahiplerine profesyonel danışmanlık desteği sunar. Amerika vize sürecinde, seyahat amacı ve diğer ayrıntıların belirlenmesi sürecin ilk adımdır. Başvuru yapılacak vize türünün belirlenmesi için bu bilgiler oldukça önemlidir. Vize başvuru evrakları ve ücretleri, başvuru yapılacak vize türüne göre konsolosluk tarafından değerlendirilmekte ve değişiklik gösterebilmektedir.

Amerika vize başvurusunun en önemli adımlarından biri, DS-160 formunun doldurulmasıdır. DS-160 Formu, Amerika vizesine başvuran herkesin doldurması zorunlu olan bir formdur.

Formdaki soruların doğru ve eksiksiz şekilde yanıtlanması zorunluluğu bulunur. Aksi takdirde vize başvurusu olumsuz sonuçlanabilir. Kurumumuzun desteğiyle yapılan başvurularda, temsilcilerimiz Amerika Konsolosluğu'nun istediği şekilde DS-160 formunun doldurulmasında destek sağlamaktadır.

Başvuru sürecinde, uygun vize türüne bağlı olarak vize ücretinin ödenmesi ve gerekli belgelerin eksiksiz bir şekilde temin edilmesi gerekir. Amerika vize randevusu alınması aşamasında danışmanlarımız başvuru sahibine gerekli destekleri titiz bir çalışma ile sunar. Böylece başvurunun süreç içinde yapılan hatalar nedeniyle olumsuz sonuçlanma riski en aza indirilir.

Amerika Vizesi Ücreti

Amerika Birleşik Devletleri'ne yönelik vize başvurularında, vize ücretleri Amerika Konsolosluğu tarafından belirlenir. Benzer şekilde diğer konsolosluklarda olduğu gibi Amerika vize ücretleri dönemsel olarak güncellenmektedir. Vize ücretlerinin güncellenmesi nedeniyle değişiklik gösterebileceği göz önünde bulundurularak, işlemlere başlamadan önce güncel tutarın kontrol edilmesi önerilir.

Amerika vize ücretleri, başvuru yapılan vize türüne bağlı olarak farklılık gösterir. Doğru miktarı ödeyebilmek için öncelikle Amerika seyahat detaylarının belirlenmesi ve ardından başvuru yapılacak olan vize türünün kesinleştirilmesi oldukça önemlidir. Vize başvurusu aşamasında talep edilen belgeler gibi başvuru sürecinde konsolosluk tarafından istenen evraklar da vize türüne göre değişiklik gösterir.

Amerika için yapılan vize başvurusunun reddedilmesi durumunda, ödenen vize ücreti geri ödenmez. Bu politika, diğer tüm vize başvuruları için de geçerlidir. Maddi kayıplar yaşamamak için tüm sürecin doğru şekilde yürütülmesi büyük önem taşımaktadır.

Amerika Vizesi Kimler için Gerekli Sayılır?

Amerika'ya seyahat etmeyi düşünen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının seyahatlerinden hemen önce vize başvurusunda bulunmaları şartı aranır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için, pasaport türünden bağımsız olarak vize sahibi olma zorunluluğu bulunur. Bu nedenle

 1. vatandaşları, hangi pasaport türüne sahip olduklarına bakılmaksızın Amerika vizesine başvurmak zorundadır.

Vize Merkezi olarak, Kayseri ve çevre illerinde ikamet eden ve Amerika seyahati planlayan kişilere başvuruları sürecinde destek sağladığımızı hatırlatmak isteriz. Kurumumuz, vize başvurularının konsolosluğun uygun gördüğü şekilde gerçekleştirilmesini sağlayarak olumsuz durumlar ile karşılaşma ihtimalini azaltır. Amerika vize başvuruları sadece Amerika Büyükelçiliği tarafından değerlendirilir. Başvuru sürecinde, doğru ilerleyen süreç için hizmet veren kurumumuzun Amerika vize taleplerini değerlendirme yetkisi bulunmamaktadır.

Amerika'ya doğru ve eksiksiz bir şekilde vize başvurusu yapabilmek için kurumumuzdan danışmanlık desteği alabilirsiniz. Temsilcilerimizle yapacağınız başvurularda şahsen bulunmanız gerekmeyen adımları uzaktan takip etmek için iletişimde kalabilirsiniz.

Amerika Vizesi için Gerekli Evraklar

Amerika vize başvurusu yapacak olan kişilerin sunması gereken belgeler, konsolosluğun talepleri doğrultusunda belirlenir. Belgelerin doğru ve eksiksiz bir şekilde sunulması, değerlendirme sürecinde büyük önem taşır.

Amerika vize başvurusu sırasında her vize için ortak olarak talep edilen ortak belgeler aşağıda listelenmiştir:

 • Geçerli Pasaport
 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Amerika Vize Talep Dilekçesi
 • DS-160 Amerika Vize Başvuru Formu
 • Biyometrik Fotoğraf
 • Tam Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği
 • Ulaşım ve Konaklama Belgeleri

Amerika vizesi için gereken belgeler, başvuru yapılan vize türüne göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle başvuru yapılan vize türüne özgü belgelerin titizlikle incelenmesi oldukça önemlidir. Konsolosluk tarafından istenen tüm belgelerin eksiksiz bir şekilde hazırlanması gerekir. Başvuru aşamasında eksik belge sunulması, değerlendirmenin vize reddiyle sonuçlanmasına neden olabilir.

Amerika - Kayseri Şubemiz

Amerika'ya seyahat etmeyi planlayan ve Kayseri'de ikamet eden kişiler, vize başvuru sürecini Kayseri'den yönetmek istediklerinde, kurumumuzu tercih edebilirler. Kayseri'da bulunan ofisimiz, bu kişilere Amerika vize başvurularını doğru şekilde yapabilmeleri konusunda danışmanlık desteği sunar. Kayseri ofisimizden danışmanlık alarak, vize başvuru sahiplerinin sıkça yaptığı hatalardan kaynaklanabilecek vize reddi riskini önleyebilirsiniz.

Böylece planladığınız Amerika seyahatinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Amerika için Kayseri şubemiz ve genel olarak vize başvuru süreci hakkında bilgilere ulaşabileceğiniz şube sayfamızın size yardımcı olmasını umuyoruz. Kayseri'dan Amerika

vizesi başvurusu yapacak kişiler, uzman danışmanlarımızla iletişime geçmek için telefon numaralarımızı veya [email protected] e-posta adresini kullanabilirler. Yüz yüze görüşmek isteyen kişiler ise Amerika vize temsilcilerimizle çalışma saatleri içinde Kayseri şubemizi ziyaret edebilirler.

amerika vize merkezi kayseri

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp