Amerika Öğrenci Vizesi

Amerika Öğrenci Vizesi

Amerika Öğrenci Vizesi F1 İçin Merak Edilenler

Amerika F1 vizesi kaç günde çıkar?

Öğrenci vizesi F1 vizesinin sonuçlanması başvuru işleminden sonra 10 ila 15 gün arasında sürmektedir. Bu süreç mülakat sonrası pasaportun alımıyla başlar vize basılıp geri yollanana kadar devam eder.

Amerika öğrenci vizesi ücreti

Öğrenci vizesi yani F1 vize başvuru ücretleri 385 dolardır. Bu ücret konsolosluk harcını ve vize danışmanlık ücretini kapsar.

Öğrenci vizelerinde randevu aşamasında tahsilat yapılmakta olup .Randevu alabilmek için harcın online olarak tarafımızdan konsolosluğa ödenmesi gerekmektedir. Okul kabulü gerekli ve gerekli harçların yatırılmış olması şartları kontrol edilir ve dosya eksiksiz bir biçimde başvuruya hazır hale gelir. Danışmanlık ücreti randevu alımı öncesi harç ile beraber alınmaktadır. Öğrenci vize harçları Amerika vizesi randevu öncesinde tarafımızdan online olarak yapılmaktadır

Amerika F1 vizesi için sponsor şartı aranmakta mıdır? Sponsorda aranan şartlar nelerdir?

F1 vizesi alacak öğrenciler için sponsor şartı aranmaktadır. Sponsorlar 1. derece ebeveynler olmalıdır. Eğer hayatta değillerse amca, dayı, teyze gibi akrabalarda sponsorluk için gerekli belgeleri koyabilirler. Sponsorda aranan şartlar ise; gelirini belgeleyebilecek statüde SSK’lı işveren ya da emekli olması gerekmektedir.

Amerika F1 vize başvurusu için dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Öncelikle Amerika F1 vize randevunuzda konsolosluğa sunmak için kayıt olduğunuz Amerika’daki okuldan bir I-20 Formu almanız gerekmektedir. Bu formu doldurduktan sonra Amerika’da okula kabul edildiğinize dair ( Öğrenci ve Değişim Ziyaretçisi Bilgileri Sistemi) ‘ne SEVIS‘e kaydolursunuz. Bu aşamada da SEVIS I-901 ödemesini yapmalısınız.

Amerika F1 vizesi ile çalışma imkanı var mıdır? F1 vizesi çalışma vizesine çevrilebilir mi?

Mezuniyet sonrası F1 vizesi ile çalışmak mümkündür. Dileyen öğrenciler mezun olduktan sonra çalışma imkanları da bulunmaktadır. İstihdam yaratmak için yaratılan bu model akademik eğitimini bitiren mezun olan öğrenciler için geçerli olacaktır. Bu kişiler, 12 aya kadar ister yarı zamanlı isterlerse tam zamanlı olarak çalışabilirler.

Amerika F1 vizesi ret durumunda tekrar başvuru yapabilir miyim?

Amerika F1 vizenizin onaylanmaması durumunda evraklar güncelliğini kaybetmediği sürece tekrar başvuru yapılabilir. Ancak her başvuruda ücretlendirmeler tekrar yapılacaktır. Bu konuda uzman danışmanlarımız size gerekli talimatları verecektir.

Amerika F1 vizesi ile Shengen bölgelerine geçiş yapabilir miyim?

Türk vatandaşları Shengen bölgelerine mevcut Amerika vizeleri ile ( B1 B2, F1, J1 gibi ) giriş yapamazlar. Ancak Amerikan vizelerinin yanında yeşil pasaport sahibi ve geçerli Shengen vizesi varsa seyahatlerini gerçekleştirebilirler.

Amerika F1 Öğrenci Vizesi Eğitim Alanları

 • Üniversite ya da Kolej
 • Lise
 • Özel İlkokul
 • Ruhban Okulu
 • Konservatuvar
 • Bir dil eğitim programı da dâhil olmak üzere diğer akademik kurumlar

Amerika M1 (Mesleki Eğitim) Öğrenci Vizesi Eğitim Alanları

 • Bir dil eğitimi programı dışındaki mesleki eğitimler ya da diğer tanınmış akademik olmayan kurumlar.

Kısa süreli rekreasyonel eğitimler için, Ziyaretçi (B) vizesi uygun olabilmektedir. Bir lisans veya akademik sertifikaya yönelik kredilendirilmiş olmayan kısa rekreasyonel kurs katılımları için Ziyaretçi (B) vizesine başvurabilirsiniz.

Kısa bir süreliğine olsa dahi, ABD’de derecelendirilmiş veya sertifikalandırılmış eğitimler için Ziyaretçi (B) vizesine izin verilmemektedir. Örneğin, eğitim gördüğünüz kurumun ABD kampüsünde belirli bir süre gerektiren eğitim için mutlaka F1 vizesi alınmalıdır.

Amerika F1 ve M1 Öğrenci Vizesi başvurusu için vize uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Başvuru için şahsınıza ve durumunuza özel evrak listesini talep edebilir, Amerika öğrenci vizesi başvurunuzu sorunsuz ve hızlı bir şekilde yaparak vizenizi alabilirsiniz. 

Amerika Öğrenci Vizesi Nedir?

Katılmayı planladığınız ABD okuluna kabul edildiğinizde Öğrenci ve Değişim Ziyaretçisi Bilgileri Sistemi'ne (SEVIS) kaydolursunuz. SEVIS I-901 ücretini ödemelisiniz. Vize görüşmesine katıldığınızda konsolosluk görevlisine sunmanız için kayıt olduğunuz ABD okulundan bir I-20 Formu almanız gerekmektedir. Eğitiminiz sırasında eşiniz ve/veya çocuklar sizinle birlikte ABD’de kalmayı planlıyorsa, bireysel I-20 Formu edinmelidirler, ancak SEVIS ücretini ödemelerine gerek yoktur.

Öğrencilerin vizelerine zamanında sahip olmaları için erken başvuru yapmalarını özellikle tavsiye ediyoruz. Amerika vizesi için gerekli evraklar hazır olur olmaz vizeleri için başvuru yapabilirler.

Amerika Büyükelçiliği’nin veya Amerika Konsolosluğu’nun F1 veya M1 vizesini eğitim kurumuna kayıt tarihinden 120 gün ya da daha az gün öncesine kadar düzenleyebildiklerine dikkat etmelisiniz. Vize için Form I-20’de belirtilen başlama veya kayıt tarihine 120 günden de fazla bir zaman önceden başvuru yaparsanız, Amerika Konsolosluğu ya da Amerika Büyükelçiliği başvuruyu vizenin düzenlenebileceği tarihe kadar bekletir. Amerika Konsolosluğu memurları başvuru süreçleri için olan bu fazladan zamanı kullanma hakkına sahiptir.

Amerikan Hükümeti İç Güvenlik düzenlemeleri uyarınca tüm yeni kayıt yaptırmış başlangıç öğrencilerinin Form I-20'de belirtilen başlama/kayıt tarihinden 30 ya da daha az gün önce Amerika'ya giriş yapmalarını tavsiye ediyoruz. Amerika'ya seyahatinizi planlarken bu tarihleri lütfen dikkate alınız.

Amerika Birleşik Devletleri’ne daha erken giriş yapmak isteyen bir başlangıç öğrencisi programın başlamasına 30 günden fazla zaman kala ABD’ye gitmek isterse bir ziyaretçi vizesine uygun nitelikte olmalı ve söz konusu vizeyi edinmelidir. İleriye dönük öğrenci notu ziyaretçi vizesinde bulunmalı ve yolcu giriş esnasında Amerika göçmenlik müfettişine öğrenim görme niyeti ile geldiğini açıkça belirtmelidir.

Öğrencinin, kayıt olduğu eğitim kurumunda herhangi bir eğitime başlamadan önce, I-539 formu (Göçmen Olmayan Ziyaretçinin Durumunun Değişimi için Başvuru formu) doldurarak değişen Öğrenci Ziyaretçi durumunu onaylaması ve ücretini ödemesi gerekmektedir. Ayrıca gerekli I-20 formu başvurunun yapıldığı İç Güvenlik Departmanı ofisine sunulmalıdır. Lütfen Sınıflandırma durumu onaylanmadan öğrenime başlanamayacağı hususunu dikkate alınız.

Amerika’daki öğrenimlerine devam eden öğrenciler, öğrencilikleri devam ettiği ve SEVIS kayıtları bulunduğu sürece yeni vize için her zaman başvuru yapabilirler. Ayrıca ilk kez Amerika’ya gidecek olan öğrenciler haricindeki tüm öğrenciler sınıfları başlamadan önce diledikleri herhangi bir zamanda Amerika Birleşik Devletleri’ne gidebilirler.

Amerika Öğrenci Vizesi Çalışma İzni

Devlet lisesine katılım için Öğrenci Vizesi çıkaran başvuru sahiplerinin çalışmaya izinleri yoktur. Diğer F-1 ve M-1 vizesi sahibi öğrencilerin kampüs dışında çalışacakları işleri mutlaka eğitim alanıyla ilişkili olmalı ve okullarındaki resmi memurlardan herhangi bir çalışmaya başlamadan önce izin almış olmalıdırlar.

Giriş Bilgisi

Eğer başvuran Amerika Birleşik Devletleri’ne ilk girişinden önce okul değiştirirse, yeni okulundan I-20 formu alıp doldurmalı ve yeni öğrenci vizesi için başvuru yapmalıdır. Eğer başvuran öğrenim görmeye başladıktan sonra okul değiştirirse, başvuran Amerika'ya hala geçerli öğrenci vizesi ve yeni I-20 Formu (arka yüzü eksiksiz onaylanmış) ile tekrar girmelidir.

Amerika Öğrenci Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Amerika F1 Vizesi ya da Amerika M1 Vizesi için yaptığınız başvuru sonucunda konsoloslukta katılmanız gereken mülakat genellikle başvurunuzdan sonra 15 gün içinde gerçekleşmektedir. Amerika öğrenci vizeniz ise genellikle mülakattan sonra 3 iş günü içinde sonuçlanmakta ve pasaportunuz posta yoluyla tarafınıza gönderilmektedir. Bu süreler Amerika Konsolosluğu'nun inisiyatifinde olup her zaman şartlara göre değişiklik gösterebilir.

İptal edilmedikçe vizeniz son kullanma tarihine kadar geçerlidir. Bu nedenle, süresi dolmuş bir pasaporttaki geçerli bir ABD vizesi geçerliliğini yitirmeyecektir. Süresi dolmuş pasaportunuzda geçerli bir vizeniz varsa, vizenizi süresi dolmuş pasaportunuzdan çıkartmayın/yırtmayın. Amerika Birleşik Devletleri'ne kabul için geçerli yeni pasaportunuz ile geçerli vizenizin bulunduğu süresi dolmuş pasaportunuzu birlikte taşımalısınız.

Amerika F1 Öğrenci Vizesi ve Amerika M1 Öğrenci vizesi başvurularınız için lütfen Amerika vize uzmanlarımızla iletişime geçiniz.

Amerika Öğrenci Vizesi için gerekli evraklar 2024

 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Pasaport  (Seyahat sonrası en az 6 ay geçerli olmalı, varsa eski pasaportlarını da sunmalıdır.)
 • 2 adet biyometrik fotoğraf (50X50 mm boyutlarında, güncel, arka fon beyaz) 
 • Tam Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği (Adres ve aile bilgilerini içeren)
 • Şahsi Vize Talep Dilekçesi (Tüm masrafları kendisinin karşılayacağını belirten Konsolosluğa hitaben)
 • DS 160 Formu (Online doldurulacak)
 • I-20 Formu
 • I-539 Formu
 • SEVIS I-901 ödeme dekontu. 
 • Transkript ve diplomalar
 • TOEFL, SAT, GRE, GMAT ve benzeri kurumlardan alınan dil yeterlilik puanlarını gösteren belge. 

Öğrenciye Sponsor olacak kişiye ait evraklar

Emekli ise;

 • Sponsor Vize Talep Dilekçesi (Tüm masrafları kendisinin karşılayacağını belirten Konsolosluğa hitaben)
 • Emeklilik kartı fotokopisi ya da www.turkiye.gov.tr  sitesinden alınan emeklilik tescil kaydı  fotokopisi
 • Maaş aldığı Banka Hesap Cüzdanı veya Banka Hesap Dökümü(Son 3 aylık, kaşeli ve imzalı olmalıdır. İmza atan banka yetkilisinin imza sirküleri fotokopisi ile birlikte sunulmalıdır)
 • Şahsi Banka Hesap Cüzdanları veya Banka Hesap Dökümleri (En az 35.000TL bakiyesi olan, Son 3 aylık, kaşeli ve imzalı olmalıdır. İmza atan banka yetkilisinin imza sirküleri fotokopisi ile birlikte sunulmalıdır)
 • Kira gelirleri, Tapu ve Araç Ruhsatı fotokopisi (Varsa) 

SSK’lı Çalışan ise;

 • Antetli Kağıda İngilizce Vize Talep Dilekçesi(Konsolosluğa hitaben şirkette imza yetkisi olan kişiler tarafından kaşelenip imzalanmış seyahat amacını içeren yazı)
 • Vize Talep Dilekçesi (Tüm masrafları kendisinin karşılayacağını belirten Konsolosluğa hitaben)
 • Güncel faaliyet belgesi (Kaşeli orijinal belgeler 3 ay, e imzalı belgeler 1 ay geçerlidir.)
 • Ticaret Sicil Gazetesi fotokopisi 
 • Şirketin İmza Sirküleri fotokopisi
 • Son tarihli Vergi Levhası fotokopisi
 • SGK İşe Giriş Bildirgesi
 • SGK(4a) Hizmet Dökümü (e-devlet şifreniz ile alabilirsiniz)
 • Maaş Bordrosu (Son 3 aylık, kaşe ve imzası olan)
 • Sponsora ait Banka Hesap Cüzdanları veya Banka Hesap Dökümleri (En az 35.000TL bakiyesi olan, Son 3 aylık, kaşeli ve imzalı olmalıdır. İmza atan banka yetkilisinin imza sirküleri fotokopisi ile birlikte sunulmalıdır)
 • Kira gelirleri, Tapu ve Araç Ruhsatı fotokopisi (Varsa)

İşveren ise;

 • Antetli Kağıda İngilizce Vize Talep Dilekçesi(Konsolosluğa hitaben şirkette imza yetkisi olan kişiler tarafından kaşelenip imzalanmış seyahat amacını içeren yazı)
 • Güncel faaliyet belgesi (Kaşeli orijinal belgeler 3 ay, e imzalı belgeler 1 ay geçerlidir.)
 • Ticaret Sicil Gazetesi fotokopisi 
 • Şirketin İmza Sirküleri fotokopisi
 • Son tarihli Vergi Levhası fotokopisi
 • SGK (4b)Hizmet Dökümü (e-devlet şifreniz ile alabilirsiniz)
 • Şahsi Banka Hesap Cüzdanları veya Banka Hesap Dökümleri (En az 35.000TL bakiyesi olan, Son 3 aylık, kaşeli ve imzalı olmalıdır. İmza atan banka yetkilisinin imza sirküleri fotokopisi ile birlikte sunulmalıdır)
 • Kira gelirleri, Tapu ve Araç Ruhsatı fotokopisi (Varsa) 

Devlet Memuru ise;

 • Çalışma Belgesi
 • Bağlı olduğu resmi makamdan İzin Belgesi
 • Resmi Kurum Görev Kimlik Kartının önlü arkalı fotokopisi 
 • Maaş Bordrosu (Son 3 aylık, kaşe ve imzası olan)
 • Şahsi Banka Hesap Cüzdanı veya Banka Hesap Dökümü (En az 35.000TL bakiyesi olan, Son 3 aylık, kaşeli ve imzalı olmalıdır. İmza atan banka yetkilisinin imza sirküleri fotokopisi ile birlikte sunulmalıdır)
 • Kira gelirleri, Tapu ve Araç Ruhsatı fotokopisi (Varsa)

Amerika Vizesi Hakkında Önemli Notlar

 • Amerika vize başvurularınız hakkında verilecek kararlar, Amerika Konsolosluğunun inisiyatifi altında olacaktır.
 • Amerika vize başvurunuzu Vize Merkezi aracılığıyla yaptığınız taktirde, evraklarınız bize ulaştıktan 1 gün sonra randevunuz kesinleşecektir.
 • Amerikan Konsolosluğu iş yoğunluğuna bağlı olarak ileri tarihlere randevu verebilmektedir. Bu yüzden seyahatinize 1 ay kala vize işlemlerinize başlamanızı tavsiye ederiz. (Yaşanılan salgın ya da politik sebeplerden dolayı randevu alma ve vize alma süreleri uzayabilmektedir.)
 • Amerika vize başvuru işlemleri sırasında başvuru sahibinden dijital parmak izi alınmakta ve mülakat yapılmaktadır.
 • 14 yaş ve üstü Konsolosluğa şahsen gelmesi gerekmektedir. Mülakat ve dijital parmak izi vermek için randevuya gittiğinizde vize operasyon sorumlumuz size asistanlık edecektir.
 • Amerika Konsolosluğu, gerek duyması halinde başvuru sahibini yeni bir mülakata çağırabilir ve ek evrak talebinde bulunabilir.
 • Amerika vizeniz olumlu sonuçlanırsa vizeniz basılmış olarak pasaportunuzu 3 iş günü içinde; İstanbul’daki Başkonsolosluktan başvuru yapanlar LEVENT PTT Merkezinden, Ankara’daki Büyükelçilikten başvuru yapanlar ÇANKAYA PTT Merkezinden alabilirler. Size en yakın PTT Merkezinden pasaportunuzu almak istiyorsanız 51 Türk Lirası, bulunduğunuz ofise ya da eve gelmesini istiyorsanız 60 Türk Lirası ekstra ödeme yapmanız gerekir.
 • Amerika vizesi veya tüm dünya vize işlemlerine dair ayrıntılı bilgileri sitemizden temin edebilirsiniz.
 • Amerika vizesi ile ilgili her türlü soru ve görüşlerinizle ilgili Vize Merkezi temsilcilerimizle telefon ve e-mail ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Amerika Vizesinin verilmesi Amerika'ya giriş yapılabileceği garantisi anlamına gelmez. Gümrük Girişinde bulunan Gümrük ve Sınır Koruma Memurluğu (CBP) Görevlileri seyahat eden kişinin Amerika'ya girip giremeyeceğine ve ne kadar süre kalmasına izin verileceğine karar verir. Vizenin geçerliliği, izin verilen kalma süresi ile ilişkili değildir; başvuran adayın vizesi 10 yıl geçerli olabilir, fakat izin verilen kalma süresi genelde 6 aydan fazla olmaz. Vizenin geçerliliği basit olarak, kişilerin Amerika'ya seyahat edebilecekleri ve Amerika'ya giriş başvurusunda bulunabilecek oldukları süredir.

Amerika Vizesi Ön Başvuru Formu

Amerika ile ilgili sizden gelen sorular

11 sorudan en popüler 11 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

 • Amerika F1 öğrenci vizesi
  S. Kerem Özyurt, 14 Ara 2023, 13:05

  Amerika F1 öğrenci vizesi için bir üniversiteden kabul aldık, bu kabul ile birlikte nasıl başvuru yapacağız? Hazırlamamız gereken evrak listesi nedir? Bu konuda danışmanlık veriyorsanız bize yardımcı olmanızı rica edeceğiz. Yardımlarınız için teşekkürler.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Amerika öğrenci vizesi 2022
  D. Ç., 17 Şub 2022, 18:06

  Merhaba, Amerika’ya eğitim almak için gitmek istiyorum acaba dil eğitimi vizesi daha mı kolay çıkıyor? Amerika öğrenci vizesi 2022 başvuruları açık mı? Biz iki kardeşiz nasıl vize başvurusunda bulunabiliriz ? Zamanlama olarak farklı zamanlarda başvurmak mı gerekli ? Aynı zamanda başvurmamız sorun olur mu? Yaş olarak bir kısıtlama var mı acaba? Gerekli evraklar ve ücretlendirme ile ilgili bilgi alabilir miyiz? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Amerika Öğrenci Vizesi 2021
  K.L., 21 Ara 2020, 14:38

  Merhabalar, Amerika öğrenci vizesi 2021 yılında değişiklikler oldu mu? I-20 belgem geldi. Sevis ödememi ne zaman yapmam gerekiyor? Eğitim için gidenlerin çalışma hakkı oluyormuş. Bu konuda detaylı bilgi verirseniz çok sevinirim. Hazırlamış olduğum evrakların kontrolünü yapıp, DS160 formumu siz dolduruyor musunuz? Danışmanlık hizmeti veriyorsanız sizin gibi deneyimli bir firma ile çalışmak istiyorum.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Amerika Öğrenci Vizesi
  C. Güngör, 17 Şub 2020, 10:57

  Merhaba, Amerika'da eğitim almak istiyorum. Bu konu ile ilgili size sormak istediğim birkaç soru var. Amerika öğrenci vize başvurusu nasıl yapılır? Amerika öğrenci vizesine kimler başvuru yapabilir? Amerika'da öğrenci vize başvurum kabul aldıktan sonra çalışabilir miyim?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Öğrenci Vizesi Sponsor
  Yiğit, 29 Oca 2020, 14:28

  Merhaba, 20 yaşındayım. Eğitim için Amerika’ya gitmeyi planlıyorum. Öğrenci vizesi sponsor bilgilerini araştırıyordum. Öğrenciler için sponsor gerekli biliyorum. 18 yaşından büyük bir kişi, kendi kendine sponsor olabilir mi? Ben hem okuyup hem çalıştığım için eğitimim için yeterli birikimim var. Banka hesaplarımı gösterdiğimde yine de başka bir sponsora ihtiyacım olacak mı? Konuyla alakalı bir cevap iletirseniz çok sevinirim. Teşekkür ederim. İyi çalışmalar diliyorum.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • ABD’ye öğrenci vizesi başvuru koşulları nelerdir?
  n., 11 Tem 2018, 11:13

  Merhaba, ABD’ye öğrenci vizesi başvuru koşulları nelerdir? oğlum Michigan Eyalet Üniversitesi’ne kabul edilmiş ve tarafına I -20 formu gönderilmiştir. Bundan sonraki işlemler için bilgilendirme yaparsanız sevinirim. İyi çalışmalar.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Amerika Eğitim Vizesi Sponsorluk Formu
  B.I., 26 Haz 2018, 02:13

  Merhabalar, Amerika Eğitim Vizesi Sponsorluk Formu lazım. ben Chicago da bir dil okuluna kayıt yaptırdım sponsorum babamın arkadaşı ve kendisi Abd'de yaşıyor I-34 Formu gönderdi sizce vize görüşmesine götürmeli miyim? Onun dışında tüm belgeler hazır yalnızca beni tereddütte bırakan I-34'ü alıp almamak. Teşekkürler.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Amerika F1 Vizesi İşlemleri
  B.Ç., 23 Haz 2018, 10:08

  Amerika F1 Vizesi İşlemleri için sorum olacak. 2 sene önce F1 Vizesi adim. Süresinin dolmasına 3 yıl var. Simdi ayni vizeyle bir kongreye ve workshop'a katılmak istiyorum. Ayni vizeyle gidebilir miyim yoksa başka bir vize almam mi gerekiyor?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Amerika M1 Öğrenci vizesi ile ABD'de çalışabilir miyim?
  O.İ., 21 Mar 2018, 16:13

  İyi günler, Amerika M1 Öğrenci vizesi ile ABD'de çalışabilir miyim?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • ABD'de kazandığım bursu finansal güvence olarak gösterebilir miyim?
  F. Ç., 11 Tem 2017, 15:55

  ABD'de kazandığım bursu finansal güvence olarak gösterebilir miyim? Yoksa yine belli bir miktar para göstermem gerekir mi?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Aktif i20 ve SEVIS sahibiyim vizemi uzattırmalı mıyım?
  D., 02 Tem 2017, 10:56

  Merhaba. Aktif i20 ve SEVIS sahibiyim vizemi uzattırmalı mıyım? Vizem 27 temmuzda doluyor. Tekrar vizemi uzattirmama gerek var mi yoksa gecerli i20 ile giris yapabilir miyim?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle

Amerika için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp