Ankara

Telefon

+90 (312) 970 05 02

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Amerika Vize Merkezi, Ankara

amerika vize merkezi ankara

Ankara ve çevre illerinde ikamet ederek Amerika vizesine başvuruda bulunmak isteyen kişiler işlemlerini kurumumuz desteği ile tam ve doğru bir şekilde gerçekleştirebilirler. Ankara ve çevresinde ikamet eden kişiler başvuru işlemleri sırasında Ankara şubemizden danışmanlık desteği alabilir. Vize Merkezi olarak Amerika vizesine başvuru sürecinde başvuru sahiplerine profesyonel danışmanlık desteği vererek işlemlerin en doğru şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktayız.

Amerika vizesi için Ankara şube temsilcilerimiz ile iletişime geçmek isteyen kişiler

[email protected]e-posta adresimizi ya da telefon numaralarımızı rahatlıkla kullanabilir. Ankara’da hizmet vermekte olan kurum temsilcilerimiz ile yüz yüze görüşme gerçekleştirmek isteyen kişiler ise çalışma saatleri içerisinde ofisimizi rahatlıkla ziyaret edebilirler.

Amerika vizesine başvuru işlemleri sırasında başvuru sahipleri süreci hatalı adımlarla yürütebilmektedir. Söz konusu durumlarda vize talebi konsolosluk tarafından olumsuz olarak sonuçlanabilir. Kurumumuzdan destek alarak Amerika vize talebinin doğru ve eksiksiz şekilde gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede başvuru sahiplerinin işlemler sırasında yapmış oldukları hatalar nedeniyle olumsuz bir sonuç ile karşılaşılması ihtimalini ortadan kaldırabilirsiniz.

Amerika Vize Türleri - Ankara

Amerika vizesi için birçok vize türü bulunur. Başvuru işlemleri öncesinde seyahat planına uygun olan vize türünün belirlenmesinin ardından işlemlere başlanması oldukça önemlidir. Amerika vize başvuru türleri aşağıda sıralandığı gibidir:

 • Amerika Turistik Vize
 • Amerika Ticari Vize
 • Amerika Aile ve Arkadaş Ziyareti Vizesi
 • Amerika C Transit Vizesi
 • Amerika Çalışma Vizesi
 • Amerika Öğrenci Vizesi
 • Amerika Evlilik Vizesi
 • Tıbbi Tedavi Amaçlı Ziyaretçi Amerika Vizesi
 • B1 Ev Hizmetleri Ziyaretçi Vizesi
 • Amerika Mürettebat Vizesi
 • Amerika ESTA Vizesi VWP

Amerika vize türleri kendi içlerinde ayrıca farklı vize türlerine ayrılabilir. Bu nedenle başvuru yapılması gereken vize türünü belirlemek düşünüldüğü kadar kolay olmayabilir. Bu aşamada alanında uzman temsilcilerimizden danışmanlık desteği alınması halinde seyahat planına uygun olan vize türünün hangisi olduğu bilgisine rahatlıkla ulaşılabilir.

Amerika vize başvuru işlemleri sırasında talep edilen belgeler ve Amerika vize ücretleri başvuru yapılan vize türüne göre farklılık gösterebilir. Uygun vize ücret detaylarına ve gerekli evrak listesine ulaşabilmek için vize türünün belirlenmesi şartı aranır. Amerika vize başvuru sürecinde yer alan adımların en doğru şekilde tamamlanabilmesi için kurumumuzdan destek alabilecek olduğunuzu hatırlatırız.

Amerika Vizesi için Gerekli Evraklar

Amerika vize işlemleri sırasında gereken evraklar Amerika Konsolosluğu kararına bağlı olarak belirlenir. Bu nedenle başvuru aşamasında talep edilen belgelerin doğru ve tam olacak şekilde değerlendirme sunulması oldukça önemlidir. Amerika vize başvuru işlemleri sırasında Ankara şubemizden danışmanlık desteği alacak kişiler talep edilen bilgi ve belgelerin en uygun şekilde ibraz edilmesini sağlayabilir.

ABD vize işlemleri sırasında gereken evrakların eksik, hatalı ya da tutarsız olacak şekilde değerlendirmeye sunulması başvurunun olumsuz sonuçlanmasına yol açabilir. Bu nedenle talep edilen bilgi ve belgelerin doğru, tam ve tutarlı olması oldukça önem arz eden konular arasında yer alır.

Vize başvuru işlemleri sırasında Amerika için talep edilen evraklar başvuru yapılan vize türüne göre farklılık gösterir. Başvuru yapılan vize türü fark etmeksizin her başvuru sahibinden kesin olarak talep edilen bazı belgeler bulunur. Söz konusu belgeler aşağıda sıralandığı gibidir:

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Pasaport
 • DS-160 Formu
 • Tam Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği
 • Biyometrik Fotoğraf
 • Ulaşım ve Konaklamaya Ait Belgeler

Vize başvuru işlemleri için bir araya getirilmesi gereken evraklar hakkında detaylı bilgi için Ankara şubemizde hizmet vermekte olan danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Başvuru yapmanız gereken vize türü ve ibraz etmeniz gereken evraklar hakkında güncel ve detaylı bilgilere hızlıca ulaşabilecek olduğunuzu bildirmek isteriz.

Amerika Vizesi - Ankara Şubemiz

Amerika vizesine başvuru işlemlerini Ankara ve çevre illerinden gerçekleştirmeyi planlayan kişiler kurumumuz danışmanlık desteğini tercih edebilir. Vize Merkezi olarak Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinden gerçekleştirilen vize işlemlerinin en doğru şekilde yapılabilmesi konusunda başvuru sahiplerine destek vermekteyiz.

Amerika vizesi Ankara şubemiz temsilcileri başvuru sahibine ait işlemlerin konsolosluğun uygun gördüğü şekilde gerçekleştirilmesi konusunda titiz bir çalışma yürütür. Bu sayede başvurular sırasında yapılan hatalar nedeniyle vize talebinin reddedilmesi ihtimalinin önüne geçilir. Başvurunun konsolosluk tarafından olumsuz bir karar ile sonuçlanması durumunda ödenen vize ücreti başvuru sahibine iade edilmez. Amerika için planlanan seyahatin aksaklığa uğramaması ve işlemler dahilinde maddi bir kayıp yaşanmaması için tüm adımların doğru olarak atılması oldukça önemlidir.

Ankara şubemizden görev alan alanında uzman temsilcilerimiz Amerika vizesine başvurular sırasında dikkat edilmesi gereken konular hakkında gerekli bilgileri başvuru sahipleri ile paylaşır. Bu sayede başvurunun eksik, hatalı ya da tutarsız bir intiba bırakması ihtimalinin

önüne geçilir. Ankara şube temsilcilerimiz ile Amerika vize işlemlerini gerçekleştirerek başvuru detaylarından kaynaklanabilecek olumsuz durumları ortadan kaldırabilirsiniz.

Amerika Vizesi Kimler için Gerekli Sayılır?

Amerika seyahati gerçekleştirecek olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının öncelikle Amerika vize talebinde bulunmaları gerekir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için Amerika vizesine başvuruda bulunma şartı tüm pasaport türlerini kapsar. Vize muafiyetinin söz konusu olmaması nedeniyle Amerika seyahati planlayan vatandaşların öncelikle vize başvurusunda bulunmaları gerekir. Kurum olarak vize işlemlerinin gerçekleştirilmesi sürecinde danışmanlık desteği vererek başvuru adımlarının eksiksiz olarak atılması konusunda hizmet verdiğimizi hatırlatmak isteriz.

Amerika vize başvuru işlemlerini Ankara şube temsilcilerimiz ile gerçekleştirmeyi planlayan kişiler alanında uzman danışmanlarımız ile iletişime geçerek 20 yılı aşkın deneyimimizden yararlanabilir. Ankara şube temsilcilerimiz ile [email protected] e-posta adresi ya da telefon numaralarımız üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde iletişime geçilebilir.

Danışmanlarımız ile yüz yüze görüşme gerçekleştirmeyi planlayan kişiler Ankara ofisimizi rahatlıkla ziyaret edebilirler. Amerika vizesi işlemlerini Ankara ve çevre illerinden gerçekleştirecek kişiler için özel olarak hazırladığımız sayfamızın tarafınıza yardımcı olduğu umarız.

amerika vize merkezi ankara

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp