• Öğrenciler İçin İsviçre Arkadaş Ziyareti Vizesi
  B. Çitil, 24 Şub 2023, 03:06

  Merhabalar İsviçre’de yaşayan arkadaşımı ziyarete gitmek istiyorum fakat daha önce hiç yurt dışına uçmadım. Vize alma süreci nasıl ilerler, davetiyeyi nereye nasıl vermem gerekir ve bankada en az ne kadar para bulunması gerekir? Sadece maksimum 5 günlük bir ziyaret düşünüyorum, öğrenciyim. Masraflarımı ailem ödeyecek. Öğrenciler için İsviçre arkadaş ziyareti vizesi nasıl alınır?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Arkadaş ziyareti için hangi vize başvurusu yapılmalı?
  İ.A., 03 Kas 2022, 18:08

  Merhabalar. Ben kısa süreliğine İsviçre de bulunan ve aynı zamanda İsviçre vatandaşı olan arkadaşımı ziyaret etme amaçlı bir de gezme amaçlı İsviçre’ye ziyaret ya da turistik seyahatte bulunmak istiyorum İsviçre Arkadaş ziyareti için hangi vize başvurusu yapılmalı? Tam detaylı bilgi verebilir misiniz? Teşekkürler.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Vizesi Covid-19
  M.D., 09 Mar 2021, 15:11

  Merhaba, Ben 35 kusur yıl İsviçre’de yaşamış biri olarak, 2013 yılında kesin dönüş yaptım. Ama sürekli vize alarak gider gelirdim. Fakat Covit 19 dan dolayı gidemedim. Vizem 2 yıllıktı gidemeden bitti. Sorum? Bir daha vize başvurumu, ne zaman yapabilirim. İsviçre vizesi Covid-19 sonrası hangi şartlar altında alınabilir? Bilgilendirirseniz memnun olurum. Saygılar.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Pandemi Döneminde İsviçre Vizesi
  D.B., 08 Mar 2021, 00:07

  İsviçre, şu an Pandemi koşullarında bordo pasaport sahiplerine turistik ya da kültürel/sanatsal aktiviteler için vize veriyor mu? Pandemi döneminde İsviçre vizesi şartlarında değişiklik oldu mu? Bu konuda bilgi alabilir miyim?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Vizesi Nasıl Alınır?
  M.M., 29 Oca 2021, 13:04

  Merhabalar, İsviçre vizesi nasıl alınır? Uzun zamandır birçok vize sitelerine girip bilgi toplamaya çalıştım. Fakat bu konuda her sitede farklı bilgilerle karşılaştım. Önümüzdeki yaz tatilinde İsviçre’ye gidip akrabalarımı ziyaret etmek istiyorum. İsviçre vizesi almama yardımcı olabilir misiniz? Uzman bir firma ile çalışmak istiyorum.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Vize Randevusu
  R.R., 28 Oca 2021, 17:31

  Merhabalar, İsviçre vize randevusu siz bizim için alabilir misiniz? Birçok siteyi araştırdım ama randevu nereden alınıyor bulamadım. İsviçre’deki akrabama aile ziyaretine gideceğim. Emekliyim, davetiyemi akrabam mail olarak gönderdi. Orijinalini kargo ile gönderecek. Davetiye dışında göndermesi gereken bir evrak var mı? Vize işlemlerimi nasıl kolaylaştırabilirsiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Vize
  İ.S., 28 Oca 2021, 15:15

  Merhabalar, İsviçre vize başvurusu yapacağım. Benim özellikle öğrenmek istediğim vize başvurumu yaparken nelere dikkat etmeliyim? Sunacağım evraklar hangi dilde olmalı? Ret almamak için yapmam gerekenler nelerdir? Konsolosluğa sunacağım evrakların içeriği nasıl olmalıdır? İsviçre vize başvuru randevumu alma konusunda bana yardımcı olabilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Vizesi Reddi 2021
  R.D., 04 Oca 2021, 15:05

  Merhabalar, İsviçre vizesi reddi 2021 yılında çok veriyorlar mı? Ret almamak için başvurumuzu nasıl yapmalıyız? Ticari vize başvurumdan ret aldım. 5 aydır başvuru yaptığım şirket ile beraberim. İsviçre’deki şirket bize davetiye gönderdi. Ama acaba davetiye içeriğinde bir yanlışlık olduğu için mi acaba ret aldım? Sunmuş olduğumuz banka dökümlerim de seyahat edecek miktar bulunmaktaydı. Neden ret almış olabilirim?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Vizesi Kaç Para?
  Y.E., 04 Oca 2021, 12:52

  Merhabalar, İsviçre vizesi kaç para? İsviçre Konsolosluğu harcını ve parmak izi ödemesini nereye yapmalıyım? İsviçre vize başvuru merkezine ne kadar ödeme yapmalıyım? İnternette birçok vize firmasının sitesi mevcut ama benim çok fazla kafamı karıştırdılar. Sizin sitenizi detaylı inceledim. Vize işlemleri konusunda en fazla bilgi sizin sitenizden öğrendim. Sizinle çalışmak istesem sizin firmanıza ne kadar danışmanlık ücreti ödemem gerekiyor?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Vizesi Kaç Günde Çıkar 2021
  M.M., 04 Oca 2021, 11:42

  Merhabalar, İsviçre vizesi kaç günde çıkar 2021 yılında çıkış sürelerinde değişiklik oldu mu? Vize başvuruları ile ilgili değişiklik ne zaman olur? Uzun süredir Avrupa Kapıları kapalı olduğu için İsviçre’deki kız arkadaşımı ziyaret edemedim. Davetiye almam gerekiyor mu? Bu konuda siz yardımcı olabilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Vizesi Nasıl Alınır 2021
  R.L., 04 Oca 2021, 10:22

  Merhabalar, İsviçre vizesi nasıl alınır 2021 yılı başvuruları için değişiklikler oldu mu? İsviçre vize başvurumu daha önce kendim yapmıştım. Öğrendiğim kadarıyla daha önce parmak izi verdiğim için bu sefer randevuya gelmeden siz benim adıma işlemleri yapabiliyormuşsunuz. Dilekçelerimin hazırlanması ve bazı evraklarımın online çıktılarının alınması konusunda yardımcı olabilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Vize Randevusu 2021
  L.P., 31 Ara 2020, 11:21

  Merhabalar, İsviçre vize randevusu 2021 yılında yine aynı aracı firmadan mı alınacak? Yoksa direkt İstanbul İsviçre Başkonsolosluğundan mı randevu almam gerekiyor. Arkadaşım aile birleşimi başvurusu için Başkonsolosluktan randevu almış işlemleri orada gerçekleşmiş. Bu yaz İsviçre’de yaşayan teyzemi ziyarete gideceğim. Teyzem bana davet mektubu gönderecek. Bunun dışında hazırlamam gereken evraklar nelerdir? Beşiktaş’ta Kuaför olarak çalışıyorum. 2 yıl önce İsviçre vizesi almıştım, vize işlemlerimi ben gelmeden siz yapabilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Vize Başvurusu 2021
  G.L., 30 Ara 2020, 15:54

  Merhabalar, İsviçre vize başvurusu 2021 yılının yazında yapmak istiyorum. İsviçre’de yaşayan akrabamı ziyaret edeceğim. 20 yıldır Uluslararası bir firmada satış müdürü olarak çalışıyorum. Eşim çalışmıyor. Birlikte seyahat etmek istiyoruz. Ben eşime sponsor olabilir miyim? Hazırlamamız evraklar nelerdir?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Turist Vizesi 2021
  F.P., 30 Ara 2020, 14:26

  Merhabalar, İsviçre turistik vize 2021 yılında alabilir miyiz? Covid 19 salgını sebebiyle geçen sene planladığım turistik vize başvurusunu yapamadım. Bu sene başvuru yapabilecek miyiz? Konsolosluk tarafından yine aynı evraklar mı istenecek? Bu konuda herhangi bir değişiklik olursa haber verebilir misiniz? Şirket sahibiyim mail adresime evrak listesi gönderebilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Öğrenci Vizesi 2021
  M.O., 30 Ara 2020, 12:41

  Merhabalar, İsviçre öğrenci vizesi 2021 yılında almak istiyorum. Zürih Üniversitesi Tıp Fakültesine kaydımı yaptırdım. Hazırlamam gereken evraklar nelerdir? Okulumun başlamasına uzun bir süre var ama şimdiden evrakları hazırlamak istiyorum. Vize almam konusunda siz yardımcı olabilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2021
  M.S., 30 Ara 2020, 10:01

  Merhabalar, İsviçre vizesi için gerekli evraklar 2021 yılı için değişiklikler oldu mu? İsviçre’ye bu yaz turistik amaçlı gitmek istiyorum. Çok uzun süredir şirketim var. Tatile iş ortağım ile birlikte gitmek istiyorum. Hazırlamamız gereken evrakları öğrenmek istiyorum. Başvuru yapma aşamasında sizden danışmanlık alacağım. İsviçre vizesi aşamaları nelerdir?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Vize Fiyatları 2021
  S.S., 29 Ara 2020, 17:32

  Merhabalar, İsviçre vize fiyatları 2021 yılında değişti mi? Çocuklar için Konsolosluk ücret almıyormuş. Konsolosluğa ne kadar size danışmanlık ücreti ne kadar ödememiz gerekiyor? Konu ile ilgili birçok sitede farklı farklı fiyatlar yazıyor. Araştırdıkça kafamız karıştı. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi Çalışmalar.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Vize Ücreti 2021
  C.İ., 29 Ara 2020, 14:39

  Merhabalar, İsviçre vize ücreti 2021 yılı harç bedelinde değişiklik oldu mu? Covid 19 salgını sebebiyle oturum izni ve birkaç farklı vize türü için başvuru yapılabiliyormuş. İsviçre vize başvurusunu ne zaman yapabiliriz? Bu konuda size Konsolosluk bilgi verdi mi? Vize başvurusu için bize siz yardımcı olabiliyor musunuz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Vize 2021
  D.S., 29 Ara 2020, 13:10

  Merhabalar, İsviçre vize 2021 yılı başvurularında değişiklikler oldu mu? Covid 19 salgını nedeniyle 2020 yılında kapalıydı. İsviçre’deki erkek arkadaşım ile 10 aydır görüşemiyorum. Bu konuda İstanbul’da bulunan İsviçre Başkonsolosluğu yardımcı olabilir mi? İsviçre vize başvurularını ne zaman almaya başlar? Bu konuda siz danışmanlık hizmeti veriyor musunuz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Vizesi Nereden Alınır ?
  H.L., 13 Ağu 2020, 11:41

  İsviçre’ye turistik olarak gitmek istiyorum. Evraklarımı hazırladım fakat başvuru formumu doldurmadım. İsviçre vizesi nereden alınır? Evraklarımı nereye götürmem gerekir, randevu nereden alabilirim? Dilekçemi yazmadım siz yardımcı oluyor musunuz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Vize Ücreti 2020
  İ.S., 15 Tem 2020, 17:56

  Merhaba, İsviçre vize ücreti 2020 yılında değiştiği söyleniyor. Bu konuda yapılan değişiklikler hakkında bilgi verebilir misiniz? Şu anda Covid 19 sebebiyle sınırlar kapalı ve başvuru kabulü olmadığı da söylendi. Ne zaman açılacağı konusunda bilgi var mı?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Ticari Vize Ücreti
  Y.E., 15 Tem 2020, 09:31

  Merhaba, İsviçre ticari vize ücreti toplam ne kadar tutuyor? Vereceğiniz hizmet ve danışmanlık nedir? Ticari vize davetiyem geldi. Bu konuda daha önce başvurumu kendim yapmıştım. Fakat çok fazla zamanım olmadığı için İsvçre ticari vize başvurumda başından sonuna kadar yanımda olacak bir vize uzmanı ile birlikte dosyamın içeri güvenli bir şekilde girmesini istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Ticari Davetiye
  O.F., 06 Tem 2020, 13:13

  İsviçre ticari davetiye almak zorunlu mudur? İsviçre’deki firma ile sürekli iş yapıyoruz. Bundan dolayı sürekli İsviçre’ye gidip gelmem gerekiyor. Vize süresini uzun süreli alabilmek için nasıl bir başvuru yapmam gerekiyor? Daha önce 3 yıllık vize almıştım.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Aile Ve Arkadaş Ziyareti Vizesi
  K.L., 24 Haz 2020, 17:19

  İsviçre aile ve arkadaş ziyareti vizesi konusunda detaylı bilgi almak istiyorum? Benim durumum biraz farklı olduğu için sizden yardım istiyorum. Benim İsviçre’de yaşayan hem akrabam hem de arkadaşım var. Aslında ben arkadaşımı ziyaret etmeye gideceğim. Ama gitmişken akrabama da uğramak istiyorum. Davetiye mektubunu kimden almam daha doğru olur?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Vizesi Trabzon
  s.s., 09 May 2020, 16:04

  Selamlar, İsviçre vizesi Trabzon ilinden başvurular nereden kabul ediliyor? İstenen evraklar nelerdir? Vize almak için nasıl bir danışmanlık hizmeti veriyorsunuz? Başvuru Merkezine gitmeden benim başvurumu siz yapabilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Vizesi Gaziantep
  G.S., 09 May 2020, 15:45

  Merhabalar, Ailemle Gaziantep’te yaşıyoruz ve İsviçre vizesi Gaziantep çevresinde nereden alınabilir sormak istiyorum. Vize alabilmem için seyahat sağlık sigortasını nasıl yaptırmam gerekiyor? Daha önce Schengen vizem olması benim için avantaj olur mu? Devlet Hastanesinde yönetici olarak çalışıyorum. İsviçre’ye konferansa katılmak için gideceğim. Hangi evrakları Konsolosluğa sunmam gerekiyor?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Vizesi Antalya
  S.Y., 09 May 2020, 15:21

  Merhabalar, İsviçre vizesi Antalya ve çevre bölgelerde yaşayanlar için hangi kurumlardan alınabiliyor? İstenen belgeler ve ücret nedir? Başvuru dışında da bir ücret ödüyor muyuz? İsviçre vizesi alınırken seyahat sağlık sigortası ve diğer evrakların temininde yardımcı olacak mısınız? Daha önce Schengen vizesi almıştım. İşlemleri çok uzun sürdüğü için bu sefer danışmanlık veren bir firma ile işlemleri yapmak istiyorum. Size hizmet ve danışmanlık bedeli olarak ne kadar ödeme yapacağım?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Vizesi İzmir
  İ.Z., 08 May 2020, 15:29

  Merhabalar, İzmir konsolosluğu İsviçre vizesi İzmir başvurularını alıyor mu? Yoksa danışman aracılığıyla mı başvurmak gerekir? Daha önce Schengen vizesi başvurumu İzmir’den kendim yapmıştım. Danışmanlık firması aracılığı ile başvuru yaparsam nasıl bir hizmet alacağımı öğrenmek istiyorum. Bu konuda bilgi verebilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Vizesi Diyarbakır
  D.D., 08 May 2020, 15:17

  Merhabalar, İsviçre vizesi Diyarbakır’dan alınabiliyor mu? Burada ikamet edenler nereye başvurmalıdır? Diyarbakır’da uzun süredir şirketim var. Şirket sahibi olanların genelde hazırlaması gereken evraklar nelerdir? Turistik amaçlı gideceğim ama aynı zamanda orada bir arkadaşım ile buluşacağım. Bu konuda detaylı bilgi verebilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Vizesi Kayseri
  O.M., 08 May 2020, 14:38

  Merhabalar, Kayseri’de yaşıyorum ve İsviçre vizesi Kayseri’den alınabilir mi merak ediyorum. 25 yıldır Kayseri’de şirketim var. Eşim de şirketimde çalışıyor gözüküyor. İsviçre’ye turistik vize almam için yapmam gerekenleri anlatır mısınız? Dernekten arkadaşlarım da aileleri ile birlikte gelecekler genel bir bilgi alabilir miyiz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle

İsviçre için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp