• İsviçre Öğrenci Vizesi 2021
  M.O., 30 Ara 2020, 12:41

  Merhabalar, İsviçre öğrenci vizesi 2021 yılında almak istiyorum. Zürih Üniversitesi Tıp Fakültesine kaydımı yaptırdım. Hazırlamam gereken evraklar nelerdir? Okulumun başlamasına uzun bir süre var ama şimdiden evrakları hazırlamak istiyorum. Vize almam konusunda siz yardımcı olabilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Turist Vizesi 2021
  F.P., 30 Ara 2020, 14:26

  Merhabalar, İsviçre turistik vize 2021 yılında alabilir miyiz? Covid 19 salgını sebebiyle geçen sene planladığım turistik vize başvurusunu yapamadım. Bu sene başvuru yapabilecek miyiz? Konsolosluk tarafından yine aynı evraklar mı istenecek? Bu konuda herhangi bir değişiklik olursa haber verebilir misiniz? Şirket sahibiyim mail adresime evrak listesi gönderebilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Vize Başvurusu 2021
  G.L., 30 Ara 2020, 15:54

  Merhabalar, İsviçre vize başvurusu 2021 yılının yazında yapmak istiyorum. İsviçre’de yaşayan akrabamı ziyaret edeceğim. 20 yıldır Uluslararası bir firmada satış müdürü olarak çalışıyorum. Eşim çalışmıyor. Birlikte seyahat etmek istiyoruz. Ben eşime sponsor olabilir miyim? Hazırlamamız evraklar nelerdir?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Vize Randevusu 2021
  L.P., 31 Ara 2020, 11:21

  Merhabalar, İsviçre vize randevusu 2021 yılında yine aynı aracı firmadan mı alınacak? Yoksa direkt İstanbul İsviçre Başkonsolosluğundan mı randevu almam gerekiyor. Arkadaşım aile birleşimi başvurusu için Başkonsolosluktan randevu almış işlemleri orada gerçekleşmiş. Bu yaz İsviçre’de yaşayan teyzemi ziyarete gideceğim. Teyzem bana davet mektubu gönderecek. Bunun dışında hazırlamam gereken evraklar nelerdir? Beşiktaş’ta Kuaför olarak çalışıyorum. 2 yıl önce İsviçre vizesi almıştım, vize işlemlerimi ben gelmeden siz yapabilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Vizesi Nasıl Alınır 2021
  R.L., 04 Oca 2021, 10:22

  Merhabalar, İsviçre vizesi nasıl alınır 2021 yılı başvuruları için değişiklikler oldu mu? İsviçre vize başvurumu daha önce kendim yapmıştım. Öğrendiğim kadarıyla daha önce parmak izi verdiğim için bu sefer randevuya gelmeden siz benim adıma işlemleri yapabiliyormuşsunuz. Dilekçelerimin hazırlanması ve bazı evraklarımın online çıktılarının alınması konusunda yardımcı olabilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Vizesi Kaç Günde Çıkar 2021
  M.M., 04 Oca 2021, 11:42

  Merhabalar, İsviçre vizesi kaç günde çıkar 2021 yılında çıkış sürelerinde değişiklik oldu mu? Vize başvuruları ile ilgili değişiklik ne zaman olur? Uzun süredir Avrupa Kapıları kapalı olduğu için İsviçre’deki kız arkadaşımı ziyaret edemedim. Davetiye almam gerekiyor mu? Bu konuda siz yardımcı olabilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Vizesi Kaç Para?
  Y.E., 04 Oca 2021, 12:52

  Merhabalar, İsviçre vizesi kaç para? İsviçre Konsolosluğu harcını ve parmak izi ödemesini nereye yapmalıyım? İsviçre vize başvuru merkezine ne kadar ödeme yapmalıyım? İnternette birçok vize firmasının sitesi mevcut ama benim çok fazla kafamı karıştırdılar. Sizin sitenizi detaylı inceledim. Vize işlemleri konusunda en fazla bilgi sizin sitenizden öğrendim. Sizinle çalışmak istesem sizin firmanıza ne kadar danışmanlık ücreti ödemem gerekiyor?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Vizesi Reddi 2021
  R.D., 04 Oca 2021, 15:05

  Merhabalar, İsviçre vizesi reddi 2021 yılında çok veriyorlar mı? Ret almamak için başvurumuzu nasıl yapmalıyız? Ticari vize başvurumdan ret aldım. 5 aydır başvuru yaptığım şirket ile beraberim. İsviçre’deki şirket bize davetiye gönderdi. Ama acaba davetiye içeriğinde bir yanlışlık olduğu için mi acaba ret aldım? Sunmuş olduğumuz banka dökümlerim de seyahat edecek miktar bulunmaktaydı. Neden ret almış olabilirim?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Vize
  İ.S., 28 Oca 2021, 15:15

  Merhabalar, İsviçre vize başvurusu yapacağım. Benim özellikle öğrenmek istediğim vize başvurumu yaparken nelere dikkat etmeliyim? Sunacağım evraklar hangi dilde olmalı? Ret almamak için yapmam gerekenler nelerdir? Konsolosluğa sunacağım evrakların içeriği nasıl olmalıdır? İsviçre vize başvuru randevumu alma konusunda bana yardımcı olabilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Vize Randevusu
  R.R., 28 Oca 2021, 17:31

  Merhabalar, İsviçre vize randevusu siz bizim için alabilir misiniz? Birçok siteyi araştırdım ama randevu nereden alınıyor bulamadım. İsviçre’deki akrabama aile ziyaretine gideceğim. Emekliyim, davetiyemi akrabam mail olarak gönderdi. Orijinalini kargo ile gönderecek. Davetiye dışında göndermesi gereken bir evrak var mı? Vize işlemlerimi nasıl kolaylaştırabilirsiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Vizesi Nasıl Alınır?
  M.M., 29 Oca 2021, 13:04

  Merhabalar, İsviçre vizesi nasıl alınır? Uzun zamandır birçok vize sitelerine girip bilgi toplamaya çalıştım. Fakat bu konuda her sitede farklı bilgilerle karşılaştım. Önümüzdeki yaz tatilinde İsviçre’ye gidip akrabalarımı ziyaret etmek istiyorum. İsviçre vizesi almama yardımcı olabilir misiniz? Uzman bir firma ile çalışmak istiyorum.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Pandemi Döneminde İsviçre Vizesi
  D.B., 08 Mar 2021, 00:07

  İsviçre, şu an Pandemi koşullarında bordo pasaport sahiplerine turistik ya da kültürel/sanatsal aktiviteler için vize veriyor mu? Pandemi döneminde İsviçre vizesi şartlarında değişiklik oldu mu? Bu konuda bilgi alabilir miyim?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Vizesi Covid-19
  M.D., 09 Mar 2021, 15:11

  Merhaba, Ben 35 kusur yıl İsviçre’de yaşamış biri olarak, 2013 yılında kesin dönüş yaptım. Ama sürekli vize alarak gider gelirdim. Fakat Covit 19 dan dolayı gidemedim. Vizem 2 yıllıktı gidemeden bitti. Sorum? Bir daha vize başvurumu, ne zaman yapabilirim. İsviçre vizesi Covid-19 sonrası hangi şartlar altında alınabilir? Bilgilendirirseniz memnun olurum. Saygılar.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Arkadaş ziyareti için hangi vize başvurusu yapılmalı?
  İ.A., 03 Kas 2022, 18:08

  Merhabalar. Ben kısa süreliğine İsviçre de bulunan ve aynı zamanda İsviçre vatandaşı olan arkadaşımı ziyaret etme amaçlı bir de gezme amaçlı İsviçre’ye ziyaret ya da turistik seyahatte bulunmak istiyorum İsviçre Arkadaş ziyareti için hangi vize başvurusu yapılmalı? Tam detaylı bilgi verebilir misiniz? Teşekkürler.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Öğrenciler İçin İsviçre Arkadaş Ziyareti Vizesi
  B. Çitil, 24 Şub 2023, 03:06

  Merhabalar İsviçre’de yaşayan arkadaşımı ziyarete gitmek istiyorum fakat daha önce hiç yurt dışına uçmadım. Vize alma süreci nasıl ilerler, davetiyeyi nereye nasıl vermem gerekir ve bankada en az ne kadar para bulunması gerekir? Sadece maksimum 5 günlük bir ziyaret düşünüyorum, öğrenciyim. Masraflarımı ailem ödeyecek. Öğrenciler için İsviçre arkadaş ziyareti vizesi nasıl alınır?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Vize Ücreti 2021
  C.İ., 29 Ara 2020, 14:39

  Merhabalar, İsviçre vize ücreti 2021 yılı harç bedelinde değişiklik oldu mu? Covid 19 salgını sebebiyle oturum izni ve birkaç farklı vize türü için başvuru yapılabiliyormuş. İsviçre vize başvurusunu ne zaman yapabiliriz? Bu konuda size Konsolosluk bilgi verdi mi? Vize başvurusu için bize siz yardımcı olabiliyor musunuz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Vize Fiyatları 2021
  S.S., 29 Ara 2020, 17:32

  Merhabalar, İsviçre vize fiyatları 2021 yılında değişti mi? Çocuklar için Konsolosluk ücret almıyormuş. Konsolosluğa ne kadar size danışmanlık ücreti ne kadar ödememiz gerekiyor? Konu ile ilgili birçok sitede farklı farklı fiyatlar yazıyor. Araştırdıkça kafamız karıştı. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi Çalışmalar.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2021
  M.S., 30 Ara 2020, 10:01

  Merhabalar, İsviçre vizesi için gerekli evraklar 2021 yılı için değişiklikler oldu mu? İsviçre’ye bu yaz turistik amaçlı gitmek istiyorum. Çok uzun süredir şirketim var. Tatile iş ortağım ile birlikte gitmek istiyorum. Hazırlamamız gereken evrakları öğrenmek istiyorum. Başvuru yapma aşamasında sizden danışmanlık alacağım. İsviçre vizesi aşamaları nelerdir?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Dubai Vatandaşları İçin İsviçre Vizesi
  D. U., 04 May 2020, 18:34

  Merhabalar, Dubai vatandaşları için İsviçre vizesi almak kolay mıdır? Fiyat ve evraklarla ilgili bilgi alabilir miyim? Türkiye’de oturma iznim olduğu için buradaki İsviçre Konsolosluğuna başvuru yapabileceğim söylendi. Bu konuda Vize Merkezi bana yardımcı olabilir mi?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Vizesi İstanbul
  İ. S., 04 May 2020, 18:50

  Merhaba, İsviçre vizesi İstanbul başvuru merkezi nerededir? Randevu almak gerekiyor mu yoksa siz yardımcı oluyor musunuz? Nişanlımla birlikte evlendikten sonra balayına İsviçre’ye gitmek istiyoruz. Eşim özel bir firmada üst düzey yönetici olarak çalışıyor. Ben 10 yıldır Türkiye’de marka olmuş bir firmanın şirketin sahibiyim. Benim ve nişanlımın bu işlere ayıracak vaktimiz yok. Çok defa kendim başvuru yaptım. En son 5 yıllık vize almıştım sizi bana tavsiye eden çok yakın arkadaşım olduğu için sizi seçtim. Arkadaşım gibi bana da yardımcı olabilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Vizesi Altunizade
  T.H., 05 May 2020, 19:51

  Merhabalar, İsviçre vizesi Altunizade’den başvuru yapacaklar için bir şube bulunuyor mu? İsviçre vizesi ile ülkeden ayrılmadan en fazla ne kadar kalabilirim? Şirket sahibiyim turistik amaçlı gideceğim hazırlamam gereken evraklar nelerdir?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Vizesi Çanakkale
  M.M., 05 May 2020, 20:07

  Merhabalar, İsviçre vizesi Çanakkale’den alınabilir mi? Hangi merkeze başvurmak gerekiyor? İsviçre vatandaşı olan akrabamı ziyaret etmek istiyorum. Davet Mektubunun dışında taahhütname de isteniyor mu? 10 yıldır Devlet Memuru olarak çalışıyorum. Hangi evrakları sunmam gerekiyor? Çalıştığım yerden almam gereken çalışma belgesini Türkçe olarak verebiliyorlar. Bu herhangi bir sorun yaratır mı? Ben gelmeden siz tüm işlemlerimi yapabilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Vizesi Çorlu
  Y.F., 05 May 2020, 20:27

  İsviçre vizesi Çorlu ve çevresinden başvuru yapmak isteyenler nasıl bir yol izlemeli? Avukatlık Bürosunda çalışan Avukatlar için vize şartları nelerdir? Hangi evrakların hazırlanması gerekir.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Vizesi Edirne
  İ.S., 06 May 2020, 18:34

  Merhabalar, İsviçre vizesi Edirne için sizin gibi bir aracı kurum ile başvuru yaparsam işlerim daha kolay olur mu? Doktorum, Edirne’de muayenehanem var. Eşim Ev hanımı birlikte gitmeyi düşünüyoruz. Daha önce de Schengen ülkelerine seyahat ettim. Daha önce vize başvurumu İstanbul’daki Başvuru Merkezinden yapmıştım. Randevu alarak gitmeme rağmen süreçler çok can sıkıcıydı, bütün günümü İstanbul’da geçirmek zorunda kalmıştım. Aynı kâbusu yaşamak istemiyorum. Siz bu konuda bana nasıl yardımcı olacaksınız?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Vizesi Bursa
  Y.F., 06 May 2020, 18:50

  Merhaba, İsviçre vizesi Bursa bölgesinde yaşayanlar için nasıl ve nereden alınıyor? Eşim özel bir firmada sigortalı çalışıyor, ben şirket sahibiyim, annem de emekli. Bizlerin hazırlaması gereken evraklar sanırım farklılık gösteriyormuş. Ama internete girdiğimde çok farklı bilgilerle karşılaştım. Sizden ricam hangi evrakları hazırlamamız gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Vizesi Ankara
  A.A., 06 May 2020, 18:58

  Merhabalar, Konsolosluk İsviçre vizesi Ankara başvurularını alıyor mu? Şirket sahibiyim Ticari amaçla İsviçre’ye seyahat edeceğim. İsviçre’deki şirket bana davetiye gönderdi ama Konsolosluğun talep ettiği şekilde hazırlanmış olup olmadığını öğrenmek istiyorum. Ticari vize talep edeceğimden dolayı hangi belgeleri hazırlamam gerektiğini bilgi verir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Vizesi Konya
  O.K., 07 May 2020, 19:20

  Merhabalar, İsviçre vizesi Konya ili ve çevresinden yapılmak istenen başvurular için nereye gidilmesi gerekir? İstanbul ya da Ankara’ya gitmeden sizin aracılığınız ile İsviçre vize başvurusunda bulunabilir miyim? İsviçre’deki akrabamı ziyaret etmek istiyorum. Davet mektubu gönderecek ama nasıl yapabileceği hakkında herhangi bir fikri yok! Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Vizesi Adana
  Y.F., 07 May 2020, 19:48

  Merhaba, İsviçre vizesi Adana’dan alınabiliyor mu? Eczanede çalışıyorum. İsviçre’de bulunan arkadaşımı ziyaret etmek için gideceğim. Fakat arkadaşım bana davetiye mektubu göndermeyecek. Bu durumda otel rezervasyonu sunmak zorunda mıyım? Hangi evrakları hazırlamam gerekir? Nereye başvurmalıyım?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Vizesi Kayseri
  O.M., 08 May 2020, 14:38

  Merhabalar, Kayseri’de yaşıyorum ve İsviçre vizesi Kayseri’den alınabilir mi merak ediyorum. 25 yıldır Kayseri’de şirketim var. Eşim de şirketimde çalışıyor gözüküyor. İsviçre’ye turistik vize almam için yapmam gerekenleri anlatır mısınız? Dernekten arkadaşlarım da aileleri ile birlikte gelecekler genel bir bilgi alabilir miyiz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsviçre Vizesi Diyarbakır
  D.D., 08 May 2020, 15:17

  Merhabalar, İsviçre vizesi Diyarbakır’dan alınabiliyor mu? Burada ikamet edenler nereye başvurmalıdır? Diyarbakır’da uzun süredir şirketim var. Şirket sahibi olanların genelde hazırlaması gereken evraklar nelerdir? Turistik amaçlı gideceğim ama aynı zamanda orada bir arkadaşım ile buluşacağım. Bu konuda detaylı bilgi verebilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle

İsviçre için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.