İsviçre Hakkında Sorular & Yorumlar

İsviçre ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Soru/Yorum Yaz

2 Yorum İsviçre Vizesi Nereden Alınır ?
H.L. 13/08/20, 11:41

İsviçre’ye turistik olarak gitmek istiyorum. Evraklarımı hazırladım fakat başvuru formumu doldurmadım. İsviçre vizesi nereden alınır? Evraklarımı nereye götürmem gerekir, randevu nereden alabilirim? Dilekçemi yazmadım siz yardımcı oluyor musunuz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İsviçre Vize Ücreti 2020
İ.S. 15/07/20, 17:56

Merhaba, İsviçre vize ücreti 2020 yılında değiştiği söyleniyor. Bu konuda yapılan değişiklikler hakkında bilgi verebilir misiniz? Şu anda Covid 19 sebebiyle sınırlar kapalı ve başvuru kabulü olmadığı da söylendi. Ne zaman açılacağı konusunda bilgi var mı?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İsviçre Ticari Vize Ücreti
Y.E. 15/07/20, 09:31

Merhaba, İsviçre ticari vize ücreti toplam ne kadar tutuyor? Vereceğiniz hizmet ve danışmanlık nedir? Ticari vize davetiyem geldi. Bu konuda daha önce başvurumu kendim yapmıştım. Fakat çok fazla zamanım olmadığı için İsvçre ticari vize başvurumda başından sonuna kadar yanımda olacak bir vize uzmanı ile birlikte dosyamın içeri güvenli bir şekilde girmesini istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?
Cevabı Görüntüle
4 Yorum İsviçre Vize Başvurusu
fatma 25/10/16, 09:09

Merhaba, İsviçre vize başvurusu için randevu almak istiyorum. Özel bir şirkette çalışıyorum, turist olarak seyahat etmek için hangi evraklar gerekiyor? Nereye başvuracağım hakkında da bilgi rica ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İsviçre vize başvuru ücreti 2020
Y.U. 09/04/20, 18:58

İsviçre vize başvuru ücreti 2020 yılında ne kadar oldu? Başvuru dışında da bir ücret ödeniyor mu? İsviçre vizesi alınırken seyahat sağlık sigorta ücreti ne kadar ödeniyor? Vizemiz onaylandığında pasaportumuzu siz mi bize ulaştıracaksınız? Kendim başvurarak zaman ve para kaybetmek istemiyorum, sizden destek almak istiyorum. Size hizmet ve danışmanlık bedeli olarak ne kadar ödeme yapacağım?
Cevabı Görüntüle
4 Yorum İsviçre Vize Reddi
İ.R. 13/04/20, 13:37

İsviçre vize reddi almamak için nelere dikkat edilmelidir? Yakın zamanda vize başvurumdan ret aldım. Turistik vize olarak başvuru yaptım aslında ablamlar İsviçre’de ikamet ediyorlar. Onlara sürpriz yapmak istediğim için davet mektubu istemedim. Sunmuş olduğum banka dökümlerim vadeli hesaptı. Bu yüzden ret almış olabilir miyim?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İsviçre Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar
sena 31/03/20, 21:49

İsviçre vize başvurusu için gerekli evraklar nelerdir? İsviçre’ye eşimle birlikte ticari amaçla gideceğiz. İkimizde şirket ortağıyız. İşimizi şansa bırakmak istemiyoruz. Sizinle birlikte işi bilen uzmanlarla başvuru yapmak istiyoruz.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İsviçre vize şartları
M. b 02/04/20, 12:56

İsviçre vize şartları nelerdir? Öğrenciyim, annem çalışmıyor, babam şirket sahibi. Sponsor sunmam gerekir mi? Randevumu nasıl alabilirim? İsviçre’de arkadaşlarım ile buluşacağız orada ki bazı etkinliklere katılacağız. İlk defa vize alacaklar için ne tavsiye edersiniz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İsviçre Ticari Davetiye
O.F. 06/07/20, 13:13

İsviçre ticari davetiye almak zorunlu mudur? İsviçre’deki firma ile sürekli iş yapıyoruz. Bundan dolayı sürekli İsviçre’ye gidip gelmem gerekiyor. Vize süresini uzun süreli alabilmek için nasıl bir başvuru yapmam gerekiyor? Daha önce 3 yıllık vize almıştım.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İsviçre Aile Ve Arkadaş Ziyareti Vizesi
K.L. 24/06/20, 17:19

İsviçre aile ve arkadaş ziyareti vizesi konusunda detaylı bilgi almak istiyorum? Benim durumum biraz farklı olduğu için sizden yardım istiyorum. Benim İsviçre’de yaşayan hem akrabam hem de arkadaşım var. Aslında ben arkadaşımı ziyaret etmeye gideceğim. Ama gitmişken akrabama da uğramak istiyorum. Davetiye mektubunu kimden almam daha doğru olur?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İsviçre Vizesi Trabzon
s.s. 09/05/20, 16:04

Selamlar, İsviçre vizesi Trabzon ilinden başvurular nereden kabul ediliyor? İstenen evraklar nelerdir? Vize almak için nasıl bir danışmanlık hizmeti veriyorsunuz? Başvuru Merkezine gitmeden benim başvurumu siz yapabilir misiniz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İsviçre Vizesi Gaziantep
G.S. 09/05/20, 15:45

Merhabalar, Ailemle Gaziantep’te yaşıyoruz ve İsviçre vizesi Gaziantep çevresinde nereden alınabilir sormak istiyorum. Vize alabilmem için seyahat sağlık sigortasını nasıl yaptırmam gerekiyor? Daha önce Schengen vizem olması benim için avantaj olur mu? Devlet Hastanesinde yönetici olarak çalışıyorum. İsviçre’ye konferansa katılmak için gideceğim. Hangi evrakları Konsolosluğa sunmam gerekiyor?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İsviçre Vizesi Antalya
S.Y. 09/05/20, 15:21

Merhabalar, İsviçre vizesi Antalya ve çevre bölgelerde yaşayanlar için hangi kurumlardan alınabiliyor? İstenen belgeler ve ücret nedir? Başvuru dışında da bir ücret ödüyor muyuz? İsviçre vizesi alınırken seyahat sağlık sigortası ve diğer evrakların temininde yardımcı olacak mısınız? Daha önce Schengen vizesi almıştım. İşlemleri çok uzun sürdüğü için bu sefer danışmanlık veren bir firma ile işlemleri yapmak istiyorum. Size hizmet ve danışmanlık bedeli olarak ne kadar ödeme yapacağım?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İsviçre Vizesi İzmir
İ.Z. 08/05/20, 15:29

Merhabalar, İzmir konsolosluğu İsviçre vizesi İzmir başvurularını alıyor mu? Yoksa danışman aracılığıyla mı başvurmak gerekir? Daha önce Schengen vizesi başvurumu İzmir’den kendim yapmıştım. Danışmanlık firması aracılığı ile başvuru yaparsam nasıl bir hizmet alacağımı öğrenmek istiyorum. Bu konuda bilgi verebilir misiniz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İsviçre Vizesi Diyarbakır
D.D. 08/05/20, 15:17

Merhabalar, İsviçre vizesi Diyarbakır’dan alınabiliyor mu? Burada ikamet edenler nereye başvurmalıdır? Diyarbakır’da uzun süredir şirketim var. Şirket sahibi olanların genelde hazırlaması gereken evraklar nelerdir? Turistik amaçlı gideceğim ama aynı zamanda orada bir arkadaşım ile buluşacağım. Bu konuda detaylı bilgi verebilir misiniz?
Cevabı Görüntüle
Telefon
x