Altunizade

Telefon

+90 (216) 706 54 51

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

İsviçre Vize Merkezi, Altunizade

Altunizade Vize Merkezi

Değerli Ziyaretçilerimiz,

İsviçre Vize Merkezi, Altunizade olarak hazırlamış olduğumuz İsviçre seyahatiniz öncesinde vize başvuru sürecinde sizlere rehber olacak olan sayfamıza hoş geldiniz.

Sayfamızın devamında, İsviçre vize başvuruları için hangi yollar izlenmeli, İsviçre vize türleri nedir ve hangi vize türü sizin seyahatiniz için uygundur, İsviçre vize başvuru ücreti ne kadardır ve İsviçre vize başvurusu kaç günde sonuçlanır gibi birçok soruya kolaylıkla cevap bulabileceksiniz.

Uzmanlarımız Altunizade İsvçire vize başvurusu, Kadıköy İsvçire vizesi, Tuzla İsviçre vizesiAnadolu Yakası İsvçire vizesi ve Bostancı İsvçire vizesi başvurusu konularında danışmanlık hizmeti sağlayacaktır.

İsvçire Vizesi Altunizade Merkezi olarak İstanbul Anadolu yakası başta olmak üzere tüm Türkiye’den gerçekleştirecek olduğunuz İsviçre Vize başvurusu için profesyonel ve sonuç odaklı bir vize danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Deneyimli danışmanlarımız ve yıllara dayanan tecrübemiz eşliğinde vermekte olduğumuz vize hizmeti hakkında bilgi alabilmek ve uzmanlarımızdan rehberlik talep edebilmek için dilerseniz ofisimizi ziyaret edebileceğiniz gibi +90 (216) 706 01 60 numaralı telefon aracılığı ile ya da [email protected] adresi üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İsviçre Vizesi Kimler İçin Gereklidir? - Altunizade

Türkiye’den gerçekleşecek olan İsviçre seyahatleri öncesinde Schengen Vizesi sahibi olmanız gerekmektedir. Vatandaşlarımızın sahip oldukları pasaport türüne göre seyahatleri öncesinde İsviçre Vizesine sahip olmaları gerekmektedir. Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport sahibi olan vatandaşlarımız İsviçre Vize uygulamasına tabi tutulurken, Diplomatik (Siyah) Pasaport, Hizmet (Gri) Pasaportu ve Hususi (Yeşil) Pasaport sahibi olan vatandaşlarımız kısa süreli İsviçre seyahatlerini vizeden muaf bir şekilde gerçekleştirebilmektedirler.

İsviçre Vize Türleri - Altunizade

Gerçekleştirecek olduğunuz seyahatin gerekçesine bağlı olarak başvuru yapmanız gereken vize türü belirlenmektedir. İsviçre Vize başvuruları için gerekli olan evraklar başvuru yapılacak vize türüne göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle doğru vize türüne başvuru yapmak İsviçre Vize başvurularının olumlu sonuçlanması için büyük önem arz etmektedir.

Konsolosluk tarafından belirlenmiş olan ve sizler için İsvçire Vizesi Altunizade danışmanları tarafından hazırlanmış İsviçre Vize türleri aşağıda listelenmiş olarak bulunmaktadır.

Belirtilmiş olan vize türleri içerisinde seyahatiniz için en uygun olan türün hangisi olduğu konusunda uzmanlarımızdan yardım alabilmek ve size özel hazırlanmış gerekli evrakların mevcut olduğu bilgilendirme mailini talep edebilmek için Altunizade İsviçre Vize Merkezi ofisimizi +90 (216) 706 01 60 numaralı telefonu tuşlayarak arayabilir veya [email protected] adresine e-posta atarak gerekli bilgilendirmeleri alabilirsiniz.

İsviçre Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Altunizade

İsviçre Vize başvurularını yalnızca İsviçre Ankara Büyükelçiliği ve İsviçre İstanbul Başkonsolosluğu kabul etmekte ve onaylamaktadır. Konsoloslukların belirli görev bölgeleri mevcuttur, konsolosluk görev bölgelerinin hangi illerimizi kapsadığını konsolosluk sayfalarımızı inceleyerek bulabilirsiniz. Altunizade İsviçre Vizesi için sizler adına vize başvurularınızı gerçekleştirmekteyiz. Vize danışmanlarımız ve deneyimli kadromuz eşliğinde gerçekleştirmekte olduğumuz danışmanlık hizmeti sayesinde İsviçre Vize başvurularınızı hiçbir zahmete girmenize gerek kalmadan 4 temel adımda gerçekleştirmekteyiz.

İsviçre Vize Başvurusu İçin Gerekli Evrakların Hazırlanması

İsviçre seyahatinizin gerekçesine göre belirlenmiş olan vize türü için gerekli olan evrakların listeleri uzmanlarımız tarafından sizlerle paylaşılacaktır. Belirtilen evrakları eksiksiz bir şekilde tamamlamanız gerekmektedir. Gerekli evrakların kontrolleri uzmanlarımız tarafından yapılacak ve herhangi bir eksik ya da hata olması durumunda gerekli düzenlemelerin yapılması sağlanacaktır.

İsviçre Vize Başvuru Ücretinin Ödenmesi

Altunizade İsviçre vize başvurusu gerçekleşebilmesi için öncelikli olarak vize başvuru ücretini ödemeniz gerekmektedir. İsviçre konsoloslukları tarafından belirlenmiş İsviçre Vize başvuru ücretleri hakkında bilgi alabilmek için uzmanlarımızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Talep edilmiş olan vize ücretinin içerisinde konsolosluk harç bedelleri, danışmanlık hizmet bedelimiz ve diğer bütün giderler yer almaktadır.

Biyometrik Verilerin ve Başvuru Dosyasının Sunumu

Altunizade İsviçre vize başvurusu gerçekleşebilmesi için uzmanlarımız konsolosluk ve sizlerin uygunluk durumuna göre en yakın tarih için randevu alacaklardır. Belirlenen tarih ve saatte sizlere eşlik edecek olan bir uzmanımız eşliğinde konsoloslukta bulunmanız gerekmektedir. Randevu esnasında vize danışmanlarımız sizlere rehberlik edecek ve sizler parmak izi verme işlemini gerçekleştirirken başvuru dosyalarının gerekli yerlere ulaşması için sizler adına çalışmaları yürüteceklerdir. Eğer geçtiğimiz 59 aylık süre zarfı içerisinde herhangi bir Schengen Vizesine sahip olmuşsanız parmak izi verme işlemi için konsolosluğa bizzat gelmenize gerek yoktur, uzmanlarımız sizler adına gerekli bütün işlemleri yapacak ve süreç hakkında sizleri düzenli olarak bilgilendireceklerdir.

Pasaportun Teslim Alınması

Altunizade İsviçre vizesi için gerekli değerlendirmeler ve kontroller konsolosluklar tarafından yapılmaktadır. Vize başvurusunun değerlendirilme aşaması son bulduktan sonra uzmanlarımız pasaportunuzu sizler adına teslim alacak ve bunun bilgisini sizlerle paylaşacaklardır. Talep etmeniz halinde pasaportunuz dilediğiniz adrese vize danışmanlarımız tarafından kargolanacak ve en kısa sürede onaylanmış İsviçre Schengen Vize başvurunuzun içerisinde bulunduğu pasaportunuzun elinize ulaştırılması sağlanacaktır.

İsviçre Vize Başvuruları Kaç Gün İçerisinde Sonuçlanır? - Altunizade

İsviçre Konsoloslukları tarafından kabul edilmiş olan İsviçre Schengen Vize başvurusu ortalama olarak 5 ila 7 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Belirtilen bu süre tamamen konsolosluk insiyatifinde olup, konsolosluklarda gerçekleşebilecek yoğunluklar, resmi tatil günleri ve ek evrak talebi gibi etkenlerle değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sebeple seyahat tarihinizden minimum 1 ay öncesinde uzmanlarımızla iletişime geçerek İsviçre Vize başvuru işlemlerinize başlamanızı tavsiye etmekteyiz.

İsviçre Vize Merkezi, Altunizade Merkezi olarak sizler için sunmakta olduğumuz danışmanlık hizmetinden faydalanabilmek ve canlı destek alabilmek için bizlere [email protected] adresi üzerinden e-posta gönderebilir ya da +90 (216) 706 01 60 numaralı telefon aracılığı ile bizleri arayabilirsiniz.

İsviçre vize merkezi Altunizade

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp