Antalya

Telefon

+90 (242) 255 51 96

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

İsviçre Vize Merkezi, Antalya

Antalya Vize Merkezi

İsviçre Vize Merkezi, Antalya ofisimizin bilgilendirme sayfasına hoş geldiniz.

İsviçre vizesi başvurularını Antalya’dan gerçekleştirmek isteyenler için vize danışmanlık hizmet vermekteyiz. Antalya ofisimizden İsviçre ulusal vize işlemleriniz için de bilgilendirme alabilir ve süreci danışmanlığımızda gerçekleştirebilirsiniz.

Vize Merkezi Antalya ofisimiz şehir merkezi başta olmak üzere; Afyon, Isparta, Aydın, Burdur, Denizli, Mersin’de ikamet eden başvuru sahipleri Antalya ofisimiz uzmanlarına ulaşarak işlemlerini başlatabilirler.

İsviçre Vize Merkezi Antalya İletişim

Vize Merkezi Antalya şubemize +90 (242) 255 51 96 numaralı hattımızdan ve [email protected] elektronik posta adresimizden ulaşabilirsiniz. Antalya ofisimizi ziyaret etmek isterseniz müşteri hizmetlerimizden randevu oluşturmanız yeterlidir.

Schengen Vize Başvurusu Antalya’dan Nasıl Yapılır?

İsviçre vize başvurusu Schengen vizesi işlemleri kapsamına girmektedir. Dolayısıyla uygulanan prosedür de aynı prensipte olacaktır. İsviçre Vize Merkezi, Antalya şubemizden yapacağınız başvurularınız için dört adımda tamamladığımız bir yönerge mevcuttur. Bu yönergede;

İsviçre Vize Başvurusu İçin Evraklarının Hazırlanması

İsviçre seyahat sebebinizi ve süresini içeren bilgi ile uzmanlarımıza ulaştığınız takdirde tarafınıza kişisel başvuru dosyanız için hazırlaması gereken listeniz size yönlendirilecektir. Tüm platformlarda açıkça yazan evraklar genel evraklardır bu nedenle İsviçre ülke uzmanımızı size ileteceği listenizi tam olarak teslim etmeye özen göstermeniz gerekir.

Aksi halde dosyanızda seyahatinize ya da kişisel bilgilerinizde ki bir eksiklik ret cevabı almanıza sebep olabilir. Bu süreçte İsviçre vizesi başvuru harcını seyahat sürenize ve vize kategorisinde ödeyerek evrakını da diğer evraklarınızla birlikte ofisimize iletmeniz gerekir. Ödeme işlemlerini lke uzmanınız aracılığı ile de yapabilirsiniz.

Biyometrik Verilerin VIS kaydına Alınması

Eğer daha öce biyometrik parmak izinizi Konsolosluk nezdinde vermediyseniz bunun için verilerinizi VIS sistemine kaydettirmeniz gerekir. Biyometrik verilerinizi ikamet şehrinizde yetkilendirilen vize işlem merkezlerinde gerçekleştirebilirsiniz. Randevu tanımlamanız da İsviçre Vize Merkezi, Antalya ofisimiz tarafından gerçekleştirilebilir.

Pasaportun Teslim Alınması

Evraklarınızın bulunduğu dosya eksiksiz olarak teslim edildikten sonra başvurunuz uzmanlarımız aracılığıyla işleme alınacaktır. Vize başvurunuzu takibi adım adım tarafınıza bildirilecek ve onayı sorasında vizeniz pasaportunuza basılı olarak adresinize ya da ofisimizde elden size ulaştırılacaktır.

İsviçre Schengen Vizesi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Antalya ofisimiz aracılığı ile başvuru yapmanız durumunda gerekli olan evraklar ya da vizenin değerlendirme süresi hakkında da bilgi edinmek isteyebilirsiniz. Kısaca bu konuda da bilgi verelim.

2023 İsviçre Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

İsviçre vizesi için 2023 yılı başvurusunda gerekli olacak evraklar vize kategorisi kapsamında farklılık gösterecektir. Ayrıca vize gerekli evrak listenizin kişisel bilgileriniz dahilinde hazırlanması gerekir. Eğer genel bir fikir edinmek isterseniz İsviçre vize türlerine dair sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

İsviçre Turistik Vize

İsviçre Ticari Vize

İsviçre Aile, Arkadaş Ziyareti Vizesi

İsviçre Schengen Vizesi Kaç Günde Çıkar?

İsviçre Schengen Vizesi Kaç Günde Çıkar? Sorusu ofislerimizin en çok aldığı sorulardan biridir. İsviçre Konsolosluğu’nun işlem yüküne ve her iki ülkenin resmi tatil dönemlerine göre bu süre uzayabilmektedir. Bu nedenle olumsuz bir durum ile karşılaşmamak adına en az bir ay öncesinden başvurunuzun teslim edilmesini öneriyoruz.

Keyifli seyahatler

İsviçre vize merkezi Antalya

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp