İsviçre Ticari Vize Ücreti

Y.E. 15/07/20, 09:31
Merhaba, İsviçre ticari vize ücreti toplam ne kadar tutuyor? Vereceğiniz hizmet ve danışmanlık nedir? Ticari vize davetiyem geldi. Bu konuda daha önce başvurumu kendim yapmıştım. Fakat çok fazla zamanım olmadığı için İsvçre ticari vize başvurumda başından sonuna kadar yanımda olacak bir vize uzmanı ile birlikte dosyamın içeri güvenli bir şekilde girmesini istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhabalar,

Ticari vize İsviçre ücreti, vize başvurunuz yapılırken İsviçre Vize Başvuru Merkezi’nde ödeme yapılmaktadır. İsviçre Başkonsolosluğu’na harç bedeli ve İsviçre Vize Başvuru Merkezi’ne parmak izi verme, işlem yaptırma bedeli olmak üzere iki farklı ödeme vardır. 

İsviçre ticari ücreti İsviçre Başkonsolosluğu harç bedeli 80 Euro’dur. Bu Euro olarak belirlenen bedeli randevu günü yaklaşık Türk Lirası karşılığının ödemesi yapılır. Ödeme Türk Lirası olacağı için kurda yüksek farklılıklar olduğunda ödenecek harç bedelin de değişiklikler gösterir. 

İsviçre Vize Başvuru Merkezi parmak izi ve hizmet bedeli olarak toplam 129 Türk Lirası almaktadır.  Başvurunuz ret ile sonuçlanması durumunda ticari vize İsviçre ücreti için yaptığınız ödemeler iade edilmez. Daha önce Schengen vizesi alırken parmak izi vermiş olsan da başvuru merkezine ödemeniz gereken İsviçre ticari ücreti işlem bedeli 129 TL ödenmesi gerekir. 

İsviçre ticari vize başvurunuzda sunacağınız evrak listesini vize uzmanlarımız size detaylı liste halinde mail olarak gönderecektir. Hazırlamış olduğunuz belgelerin içeriğinin İsviçre Başkonsolosluğu’nun istediği içerik olup olmadığının kontrolünü İsviçre vize uzmanlarımız yapar, İsviçre başvuru formunuz sunmuş olduğunuz evraklara göre eksiksiz doldurulur, randevunuz alınır. İsviçre vize başvurusu için hazırlanması gereken dilekçeleriniz Konsolosluğun talep ettiği gibi vize uzmanlarımız tarafından İngilizce yazılır. Randevu günü başvurunuzun her aşamasında yine vize uzmanlarımız size yardımcı olmaktadır. Vizenizin sonuçlanıp sonuçlanmadığı takip edilir ve çıkar çıkmaz size ulaştırılır. 

İsviçre ticari vize ücreti konusunda ve hazırlamanız gereken evraklar hakkında her türlü soru için vize uzmanlarımızı 0212 970 0559 telefon numaramızdan arayarak ya da size en yakın ofisimize uğrayarak bilgi alabilirsiniz.

İlginizden dolayı teşekkür ederiz.

Vize Merkezi

Yüksel Erdin

İsviçre Ticari Vize Ücreti

 

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x