İsviçre Vize Randevusu

Bilgi Sayfasına Dön
 • R.R. 28 Oca 2021, 17:31
  Merhabalar, İsviçre vize randevusu siz bizim için alabilir misiniz? Birçok siteyi araştırdım ama randevu nereden alınıyor bulamadım. İsviçre’deki akrabama aile ziyaretine gideceğim. Emekliyim, davetiyemi akrabam mail olarak gönderdi. Orijinalini kargo ile gönderecek. Davetiye dışında göndermesi gereken bir evrak var mı? Vize işlemlerimi nasıl kolaylaştırabilirsiniz?
  Bu yorumu faydalı buldunuz mu ? Yanıt Ver
 • Vize Merkezi 28 Oca 2021, 17:31

  Merhabalar,

  İsviçre vizesi alabilmeniz için önce çalışma statünüze göre evrak hazırlamanız ve evraklarınızı ister kargo ile göndermeniz ister size en yakın ofisimize getirmeniz gerekir. Vize uzmanlarımız evraklarınızdaki bilgilere göre İsviçre vize başvuru formu doldurup, İsviçre için vize randevusu alıp size bilgi vereceklerdir. Başvuru formu eksiksiz ve doğru bilgilerle İngilizce doldurulmalıdır. Sunulan evraklarla, formdaki evrakların içeriği aynı olması gerekir. Bu konuda profesyonel ve deneyimli vize uzmanlarımız sizlere yardımcı olmaktadırlar.    

  İsviçre Vize Randevusu Ne Zaman Almalı?

  İsviçre vizesi için emeklilerin hazırlaması gereken evrakları, belirtmiş olduğunuz mail adresinize vize uzmanlarımız gönderdiler. Önce evraklarınızı eksiksiz hazırlayıp, size en yakın Vize Merkezi’ne ulaştırın. Vize randevusu İsviçre için yazın yoğunluk olduğundan dolayı genelde 15-20 gün sonrasına açık tarih bulunduğundan dolayı en az 45 gün önce başvuru yapmanızda fayda vardır. Eğer istenilen tarih için İsviçre için vize randevusu bulamazsanız, vize uzmanlarımız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. 

  Emeklilerin başvurularında çok fazla evrak talep edilmemektedir. Emekli maaşını aldığı bankadan son üç aylık banka dökümü alması ve emekliliğini gösteren SGK tescil ve hizmet dökümünün çıktısını sunması yeterlidir. Hazırlamanız gereken diğer evrakların listesinin tüm detaylarını size özel gönderdiğimiz mailde bulabilirsiniz.

  İsviçre davet mektubu mail olarak gelmesi yeterlidir. Orijinal olmasına gerek yoktur. Davet mektubu Almanca yazılmalı ve gidecek kişilerin isimleri mutlaka bulunmalıdır. Ayrıca akrabanız İsviçre vatandaşı ise pasaportunun fotokopisi, eğer oturum izni ile İsviçre’de bulunuyorsa oturum izni kartının önlü arkalı fotokopisini göndermesi yeterlidir. İsviçre davet mektubu içeriğinin doğru olup olmadığını görmemiz için evraklarınız ile birlikte göndermeden önce vize uzmanlarımızın kontrol etmesi için mail atıp gönderin. Vize sonucunuzun olumlu çıkması açısından davet mektubu içeriği çok önemlidir. Vize talep dilekçeleri İngilizce yazıldığı için müşteri temsilciniz size nasıl yazılması gerektiği konusunda bilgilendirecektir.

  Vize randevusu İsviçre başvurunuz için atılacak ilk adımdır. Sonra Seyahat sağlık sigortanızı, otel ve uçak rezervasyonlarınızı İsviçre vize uzmanlarımız tarafından hazırlanacaktır. Siz değerli vaktinizi sevdiklerinizle birlikte geçirirken vizeniz emin ellerde, deneyimli ve profesyonel uzmanlarımız tarafından hazır olacaktır.

  İsviçre vize randevusu için size en yakın şubemize gelebilir ya da 0212 970 0559 numaralı özel İsviçre hattımızdan İsviçre vize uzmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

  Vize Merkezi
  Yüksel Erdin

  İsviçre vize randevusu

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu ? Yanıt Ver
Bilgi Sayfasına Dön
Yorum Ekle

Soruya Yanıt Ver

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp