Amerika Vize İşlemleri Altunizade

E. İşler 25/09/21, 16:10
Daha önce schengen vize başvurumu sizin aracılığınız ile gerçekleştirdim şimdi Amerika vize başvurusuna ihtiyacım olacak bu başvurum içinde yardımcı olabiliyor musunuz Amerika Vize İşlemleri Altunizade ofisiniz ile yürütmek isterim.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhaba, Vize Merkezi hizmetlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Tüm dünya ülkeleri vize başvuruları gibi Anadolu Yakası Amerika vize işlemleri tarafımızdan hizmet verilmektedir. Sizlere danışmanlık sunmaktan memnuniyet duyacağız. Uzmanlarımız sizlere uygun olan Amerika vize evraklarını hemen yönlendirecektir. Vize başvurunuz için sizden istenilen belgeleri temin etmeniz ve size ait olan bilgileri içeren bilgi formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Altunizade Amerika Vize işlemleri için evraklarınızı dilerseniz ofisimize gelerek teslim edebilirsiniz. Eğer bunun için vaktiniz bulunmuyorsa şubemize kargo gönderiminde de bulunabilirsiniz. Amerika’ya yapacağınız seyahatin sebebi turistik, iş gezileri, aile veya arkadaş ziyareti, öğrenim, çalışma izni gibi tüm başvurular için Altunizade'de Amerika Vize işlemleri Vize Merkezi olarak hizmet vermekteyiz. Başvurularınız randevular ileri tarihe verilebilmektedir. Hızlı bir şekilde aksiyon alarak verilebilecek en uygun tarihe randevunuz ödemenizi gerçekleştirmeniz halinde tarafımızdan alınabilmektedir.

Anadolu Yakası Amerika vize işlemleri için öncelikle bizlere seyahatinize uygun olan evrakları iletmeniz gerekecektir. Randevu işlemi için pasaportunuzun ön yüzü yeterli olacaktır. Daha sonra randevu tarihinize en az 15 iş günü öncesi bize güncel evraklarınızı da iletebileceksiniz. Altunizade Amerika Vize işlemleri uzmanlarımız sizlere statünüze uygun güncel evrak listelerini belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize iletebileceklerdir. Vize başvurularında şahsen bulunmanız gerekeceği için sizleri operasyon uzmanlarımız belirtilen adreste randevu gününde karşılayabileceklerdir. Altunizade'de Amerika Vize işlemleri başvuru dosyanız alındıktan sonra evraklarınız kontrol edilecektir. Vize ücreti turistik, ticari, aile ziyareti başvurularınız için 250 dolar olmaktadır. Vize harç ücreti ve danışmanlık ücretimiz belirtilen ücrete dahil olmaktadır. Vizenizin onaylanmaması halinde Amerika Konsolosluğu ücret iadesi yapmamaktadır.

Gerekli olan evrak listeleri ve detaylı bilgi için Amerika Vize İşlemleri Altunizade şubemizi telefonlardan arayarak veya adresimize ulaşarak bizleri ziyaret etmeniz halinde sizlere memnuniyetle danışmanlık hizmetleri 0 216 706 54 51 sunulacaktır.

Saygılarımızla.

Vize Merkezi

Amerika Vize İşlemleri Altunizade ş

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
G. ATA. 18/10/21, 15:57

Amerika b1 vize için doldurulması gereken formda çok zorlanıyorum risk almadan işi uzmanına bırakmak istiyorum Amerika Vize İşlemleri Altunizade şubesi için işlemlerimi yürüteceğim, evraklarımı size ne zaman bırakmam uygun olacaktır birde vize ücretinizi nakit mi teslim edeyim dosya ile birlikte? Güzin / İstanbul.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi 18/10/21, 16:00

Merhabalar Güzin Hanım Anadolu Yakası Amerika vize işlemleri için sizlere hizmet verebilmekteyiz. Gerekli olan belgeler ve pasaportunuzu bizlere iletmeniz yeterlidir. Sizlere göndereceğimiz bilgi formunda size ait olan bilgileri ve seyahatiniz hakkında bize bilgi vermeniz yeterlidir. Varsa eski vizelerinizin yer aldığı eski pasaportlarınızı da bize iletebilirsiniz. Altunizade Amerika Vize işlemleri gerçekleştirebilmemiz için öncelikle randevu işleminizi tamamlamamız gerekecektir. Randevular oldukça ileri tarihe verilebilmektedir ancak daha sonra açılması halinde tarihleri öne çekebileceğiz. Sizden isteyeceğim belgeler güncel olması adına yalnızca bizlere banka hesaplarınızı göndermemeniz başvuruya yakın bir tarihte güncel olarak alarak bize iletmeniz daha sağlıklı olacaktır. Altunizade'de Amerika Vize işlemleri için şubemize kargo/kurye veya elden teslimat yapabileceksiniz. Seyahat sebebiniz hakkında bize ayrıntılı bilgi verebilirseniz size evrak listeleri elektronik posta yolu ile de iletebileceğiz.

Gerekli evraklar Anadolu Yakası Amerika vize işlemleri için şu şekilde olmaktadır;

  • Geçerliliği en az 6 ay bulunan pasaport
  • 2 adet 5x5 ölçülerde güncel fotoğrafınız
  • Kimlik artı kopyanız
  • Vize talep dilekçesi (İngilizce)
  • Şirket evrakları
  • 3 aylık maaş bordroları
  • Seyahat masraflarınızı karşılayacak tutarda bakiye içeren son 3 aylık banka hesap dökümleri
  • İşe giriş bildirgeniz

Altunizade Amerika Vize işlemleri yukarıda yer alan belgelere ek olarak statünüze bağlı belgeler istenebilecektir. Bizler ile paylaşacağınız bilgi formunda yer alan bilgilerin doğru ve tutarlı olmasına dikkat etmelisiniz. Amerika Konsolosluğu başvurunuzu değerlendirecek tek yetkili temsilci olmaktadır. Vize sonucunuz olumlu olması halinde yoğunluğa bağlı olarak 4 iş günü süresinde bildirmiş olduğunuz ptt adresinize taraflarından gönderilecektir. Altunizade Amerika Vize işlemleri vize ücreti 250 dolar olmaktadır bizlere elden nakit olarak veya havale yolu ile iletebilme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

02163081111 telefonları arayarak Amerika Vize İşlemleri Altunizade hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Yorum Ekle
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.