Amerika Konsolosluğu Vize Randevu

E. Güntekin 21/02/20, 14:57
Merhaba, Amerika'ya ziyaret gerçekleştirmek istiyorum. Amerika Konsolosluğu ve vize randevu işlemleriyle ilgili, size sormak istediğim sorular var. Amerika'ya seyahat etmek için, vize başvurusu yapmam gerekiyor mu? Amerika vize başvuruları için, vize randevusu almalı mıyım? Vize randevusu Amerika Konsolosluğunda mı gerçekleşiyor? Bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler.
Vize Merkezi

Sayın ziyaretçimiz. Vize Merkezi'ne hoş geldiniz.
 
Amerika'ya seyahat gerçekleştirmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, hangi pasaport türüne sahip olduğuna bakılmaksızın, Amerika'ya vize başvurusu yapmaları gerekmektedir. Amerika yapılan vize başvurularını, itina içerisinde incelemektedir. Bu nedenle başvurunuzu gerçekleştirirken, yapacağınız ufacık bir hata başvurunun ret ile sonuçlanmasına neden olabilmektedir. Bundan dolayı, Amerika vize başvurusu yapmak isteyen kişilerin, vize danışmanlık hizmeti almaları, vize başvuru sürecini daha kolaylıkla gerçekleştirmelerini sağlamaktadır. Biz,Vize Merkezi olarak, uzman kadromuzla başvurularınızı gerçekleştirmekten memnuniyet duyarız.

 İkinci sorunuzu cevaplayacak olursak; Amerika vize başvurusu yaparken, vize randevusu almanız gerekmektedir. Amerika vize randevu alma işlemi elektronik ortamda yapılabilmektedir. Vize randevularınızı seyahat tarihinden en az 1 ay öncesinden almalısınız. Vize randevusu alırken elektronik ortamda doldurmanız gereken form (DS-160 Formu) bulunmaktadır. Bu formu eksiksiz ve hatasız bir biçimde doldurmalısınız. Vize Merkezi'ne ulaşmanız halinde, sizin için tüm randevu işlemleri başarıyla gerçekleştirilecektir. Amerika Konsolosluğu randevu işlemleriyle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz Vize Merkezi'nin web sayfasında sizin için hazırlamış olduğumuz makaleleri okuyarak bilgi edinebilirsiniz. 

Amerika vize randevuları, Amerika Konsolosluğunda gerçekleşmektedir. Başvuracağınız vize türü için istenen evrakları hazırladıktan sonra, evraklarla birlikte, sizin için belirlenen randevu tarihinde ve saatinde Amerika Konsolosluğunda bulunmanız gerekmektedir. 

Bu yazı da Amerika vize, Amerika Konsolosluğu vize randevu işlemleriyle ilgili sorularınızı cevapladık. Vize Merkezi olarak, vize işlemlerinizin, hızlı, düzgün ve eksiksiz bir şekilde tamamlamanın, sizin için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Başvurularınızı sizin için gerçekleştirmemizi isterseniz, bizimle irtibata geçebilirsiniz. Vize uzmanlarımız vize başvuruları için istenen evrakların tamamlanmasından, pasaportunuzun elinize geçeceği süreç içerisinde size yardımcı olacaklardır. Bir telefon kadar uzağınızdayız. Bize ulaşabileceğiniz iletişim numaramız +90 212 970 05 02.
 
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
 
Vize Merkezi.

Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x