İngiltere Vize Ücretleri

İngiltere Vize Ücretleri

Değerli ziyaretçimiz; Birleşik Krallık Vize ve Göçmenlik Ofisi tarafından belirlenen İngiltere vize ücretleri, başvurulacak İngiltere vize türüne ve İngiltere vize süresine göre değişiklik göstermektedir.

İngiltere vize başvurusunda bulunmak ve İngiltere vize ücretinizi ödemek istiyorsanız mutlaka sizin için doğru olan İngiltere vize kategorisine başvuru yaptığınızdan emin olmanız gerekmektedir.

Size uygun olmayan vize kategorisinde başvuruda bulunmanız ve ücreti yatırmanız durumunda hem vize başvurunuz olumsuz sonuçlanacak hem de vize başvuru ücretiniz yanacaktır.

Bu sebeple vize başvuru işlemlerinizde Vize Merkezi'nde görevli İngiltere vize uzmanlarımızdan yardım almanızı önermekteyiz. Vize Merkezi telefonla ya da e-mail ile yapılan bilgilendirmeler için herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizler de vize uzmanlarımızla destek hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Vize Ücretleri Tablosu

İngiltere vize ücretleri başvuru yapacağınız ile göre de değişmektedir. Tüm illerden yapılan İngiltere vize başvuru harç ücretleri standarttır; fakat başvurunuzun İngiltere Konsolosluğu’na iletilmesini sağlayan ve biyometrik verilerinizin alındığı İngiltere vize başvuru merkezi ücretleri farklıdır.

İngiltere vize işlemleriniz için İngiltere vize başvuru merkezleri;

 • İstanbul İngiltere Vize Başvuru Merkezi,
 • Ankara İngiltere Vize Başvuru Merkezi,
 • Bursa İngiltere Vize Başvuru Merkezi,
 • Antalya İngiltere Vize Başvuru Merkezi,
 • İzmir İngiltere Vize Başvuru Merkezi,
 • Adana İngiltere Vize Başvuru Merkezi,
 • Bursa İngiltere Vize Başvuru Merkezi ve
 • Gaziantep İngiltere Vize Başvuru Merkezi’dir.

Randevu alacağınız ve parmak izinizi vereceğiniz başvuru merkezi Antalya, Adana ya da İzmir Başvuru Merkezi olacaksa; belirtilen İngiltere vize ücreti kapsamına ek olarak ortalama 80 USD ödemeniz gerekmektedir.

İngiltere vize başvurusu için bölge ayrımı yoktur. İngiltere vize başvuru ilinize kendiniz karar verebilirsiniz. Örneğin; Muğla’da ikamet ediyorsanız İzmir’den vize başvurusu yapabilirsiniz. Dilerseniz Bursa’dan ya da Adana’dan İngiltere vize işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Vize başvuru evrakları, koşulları ve sonuçlanma süresi tüm başvuru merkezleri için standarttır.

Vize Türü

Vize Harç Ücreti

6 aylık vize başvurusu

310 $ (Evrak Tarama Bedeli 40$ - Danışmanlık ve Karşılama Bedeli 125$- Vize Harç Bedeli 145$)

2 yıllık vize başvurusu

730 $ (Evrak Tarama Ücreti 40$ - Danışmanlık ve Karşılama Bedeli 185$- Vize Harç Bedeli 505$)

5 yıllık vize başvurusu

1350 $ (Evrak Tarama Ücreti 40$ - Danışmanlık ve Karşılama Bedeli 335$- Vize Harç Bedeli 975$)

10 yıllık vize başvurusu

1700 $ (Evrak Tarama Ücreti 40$ - Danışmanlık ve Karşılama Bedeli 440$- Vize Harç Bedeli 1220$)

6 aylık kısa süreli dil okulu vize başvurusu

140 $

11 aylık kısa süreli dil okulu vize başvurusu

250 $

Tier 4 uzun süreli öğrenci vize başvurusu

520 $

Erken randevu ücreti2.750 TL

*Seçtiğiniz vize harç bedeline ek olarak aracı kurum olan TLS Contact'a ödeyeceğiniz tutardır.

Not: Harç ücretleri ve danışmanlık hizmet bedeli kur sebebi ile değişiklik göstermektedir.

Danışmanlık hizmetimizin güncel fiyat listesi ve indirimli kampanyalardan yararlanmak için İngiltere vize uzmanlarımıza 0212 970 05 53 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Danışmanlık fiyat içerisinde olan hizmetlerimiz

Kişiye Özel Evrak Listesi Gönderimi; Başvuran kişinin statü, meslek grubu ve seyahat amacına göre evrak listesinin düzenlenmesi ve müşteriye ulaştırılmasıdır.

Konsolosluk tarafından belirlenmiş her seyahat amacına ve meslek grubuna ayrı olarak bir evrak listesi vardır. Bu evrak listesinin güncel olması ve doğru bir şekilde hazırlanması vize başvurunuzun doğru bir şekilde yapılmasına olanak sağlar.

Telefonda Sınırsız Destek Hizmeti; Gerekli evrak listesinin hazırlanma sürecinde evrakların doğru anlaşılması, hazırlık sürecinde ara bilgilendirmeler, nereden temin edilmesi gerektiğinin net bilinmesi, her belgenin muadili var ise bununla alakalı bilgilendirmeler yapılması hizmetidir.

Bu süreçte dilekçelerde nelere dikkat edilmesi gerektiği, banka hesaplarının detayları, otel/uçak rezervasyonlarının ne şekilde olması gerektiği, sigorta ile alakalı sorular, e-devlet üzerinden alınacak belgelerin içerik ve detayları gibi birçok konu hakkında akıllarda soru işaretleri oluşmaktadır. Bundan dolayı bir başvuru sürecinde müşteri ile ülke uzmanlarımız arasında ortalama 45-60 dakika arasında 7-8 adet görüşme yapılmaktadır.

Vize Uzmanıyla Ön Başvuru Hizmeti; Evrak listeniz size ulaştıktan sonra evraklarınızı ofisimize getirebilir, ülke uzmanlarımız ile yüz yüze görüşerek süreç hakkında tüm detayları görüşebilirsiniz.

Evraklarınız kontrol edilirken siz VIP bir ortamda çay/kahve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Evrakların uyumlu olup olmadığı, başvurunun yapılıp yapılamayacağının ekspertizinin yapılması, başvuru yapılıp yapılmayacağının kararının verilmesi hizmetidir. Eğer başvuru yapılmaya uygun değil ise danışmanlık bedeli olarak sadece 100 ₺ ödenir.

Başvuru Dosyanızın Hazırlanması ve Tarama Hizmeti; Evraklarınızın hazırlanması ve formlarınızın doldurulması, evraklarınızın doğru bir şekilde taranarak sisteme yüklenmesi sonrası başvuru dosyanız konsolosluğun istediği sırada doğru bir şekilde hazırlanmalıdır. Dosyanız sizin konsolosluğa karsı en büyük referansınızdır.

Vize başvuru formlarınızın doldurulması ileri düzey İngilizce bilgisine sahip ülke uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır. Online olarak 37 soruluk formunuz doğru bilgilerle eksiksiz bir şekilde doldurulur.

Dosyanızın anlaşılır bir şekilde sıralanması, finansal ve kişisel bilgilerinizin ayrıştırılması, çalışma belgelerinizin doğru bir şekilde hazırlanması, seyahat belgeleri ile rezervasyonlarınızın doğru bir şekilde dosyaya konulması ile en güncel ve eksiksiz bir şekilde dosyanızın başvuruya hazır hale getirilmesi uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

 • Randevu Alma Hizmeti; Vize mülakatınız için size uygun en yakın tarih için randevu oluşturma hizmetidir. Dönemsel olarak yoğunluklar göz önünde bulundurularak size en uygun randevu tarihi ülke uzmanlarımız tarafından sistemden takip edilir ve randevunuz oluşturulur.
 • Fotokopi ve Çıktı Alma Hizmeti; Kişisel evraklarınızın orijinallerini teslim etmek istemez ve randevu tarihinde başvuruda yanınızda getirmek isterseniz formlarınızın doldurulabilmesi için fotokopilerini bırakabilirsiniz.

Ayrıca başvuru dosyanızda olması gereken kimlik- pasaport fotokopileriniz ve eski vizelerinizin görüntüsü gibi fotokopi hizmetlerimizden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Ayrıca e-devlet üzerinden alacağınız belgeleri de yine aynı şekilde ofisimizden yazdırabilirsiniz.

EK HİZMETLERİMİZ

Hizmet

Hizmet Bedeli

Seyahat Sağlık Sigortası Hizmeti

20 €

İngilizce Motivasyon Mektubu

300 ₺

Karşılama Hizmeti

30 $

Vize Kapınızda Hizmeti

100 $

Vize- Pasaport Kurye Hizmeti

100 ₺

Seyahat Sağlık Sigortası Hizmeti; İngiltere seyahatlerinizde zorunlu bir hizmet olmamakla birlikte başınıza gelebilecek her türlü sağlık durumlarında kullanabileceğiniz …… TL/USD teminatlı seyahat sağlık sigortasını kurumumuzdan 20 Euro karşılığında temin edebilirsiniz.

Sigorta bedeli tercih edeceğiniz teminat kapsamına ve süreye göre değişiklik gösterebilir. Kurumumuzdan yapılan seyahat sağlık sigortası kapsamı ve teminatları için tıklayınız.

İngilizce Motivasyon Mektubu; Vize başvuru sürecinde dilekçe en önemli unsurlardan biridir. Gitme amacınızın doğru ve etkili bir şekilde anlatılması, geri döneceğinize dair ispatlarınızın olması, mali ve ailevi durumunuzu net bir şekilde ifade etmeniz başvurunuzun değerlendirme sürecini etkilemektedir.

Konsolosluğa hitaben etkili İngilizce dilekçenizin editörlerimiz tarafından yazılmasını isterseniz 300 ₺ olarak hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Editörlerimiz tarafından durumunuzun açıklanacağı, 7 paragraflık bir dilekçe yazılarak başvurunuzun olumsuz sonuçlanma olasılığını en aza indirgiyoruz.

Karşılama Hizmeti; Randevu tarihinizde mülakatınız öncesi ülke uzmanımız sizi konsolosluk binası önünde karşılayacağı hizmettir. Mülakat konsolosluk yetkililerine kendinizi ve seyahat amacınızı anlatacağınız, size sorulan sorulara doğru ve başvurunuza uygun bir şekilde cevap vermeniz gereken bir süreçtir.

Bu süreci en sağlıklı ve stressiz bir şekilde atlatabilmeniz için uzmanımız sizi konsolosluk kapısında karşılar, sorulacak sorularla alakalı olarak sizi mülakata hazır hale getirir ve kendinizi doğru anlatmanız adına püf noktaları size iletir. Bu hizmetimizin karşılığı 30 $ olarak ücretlendirilir.

Vize Kapınızda Hizmeti; Çok yoğunsunuz, başvuru evraklarını bize iletme, formlarla alakalı detaylı görüşme yapmak için dahi zaman bulamıyorsanız, kişisel evraklarınızı kuryeye teslim etmek istemiyorsanız veya evraklarınızın güvenlik nedeniyle dışarı çıkmasını istemiyorsanız ülke uzmanlarımız adresinize gelerek başvuru işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.

Evraklarınızın kontrolü, başvuru formunuzun doldurulması, dosyanızın hazırlanması, randevunuzun alınması hizmetlerinin tamamını sizinle birlikte gerçekleştirmektedir. Bu hizmetimizden 100 $ ücret ödeyerek faydalanabilirsiniz.

Vize- Pasaport Kurye Hizmeti; Adresinizden evraklarınızın alınması, size gönderilen belge ya da evrakların teslimi hizmetidir. Gelecek olan kişi vize danışmanı ya da ülke uzmanı olmamakla birlikte sadece evraklarınızın güvenli bir şekilde size ulaştırılması ya da sizden teslim alması konusunda sorumludur.

Vize başvuru süreciyle alakalı herhangi bir yorumda bulunamaz. Talep ettiğiniz gün için kuryenin uygun olduğu saat aralığında aynı gün teslimatlar gerçekleştirilir. Vize –pasaport kurye hizmeti İstanbul / Şişli ofisimizden 20 KM civarındaki müşterilerimiz için geçerlidir. Bu mesafedeki kurye hizmeti 100 ₺ şeklinde ücretlendirilir.

Not: Harç ücretleri ve danışmanlık hizmet bedeli kur sebebi ile değişiklik göstermektedir. Güncel fiyat listesi ve indirimli kampanyalardan yararlanmak için İngiltere vize uzmanlarımızı iletişim numaralarımızdan aramanızı öneririz.

*Standart İngiltere vizesi başvuruları randevu tarihinden itibaren yaklaşık 21 günde sonuçlanmaktadır. Express seçenekleri ile başvuru sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Ekspress Vize Başvurusu

500 £

Süper Ekspress Vize Başvurusu

1000 £

Pasaportsuz Vize Başvurusu

2600TL

VIP Vize Başvurusu

3600 TL

Esnek Randevu (Flexi) Walk-in Service

770 TL

Antalya-Adana-İzmir başvuru merkezinden yapılacak başvurular

80 $

İngiltere Ekspres Vize Ücreti

 • Bu uygulamada işlemleriniz hızlı bir şekilde sonuçlanır.
 • Ekspres vize işlem süreci ve evrakları normal başvuru süreci ile aynıdır.
 • İngiltere Ekspres vize ile kişi vizesini normal işlem sonuçlanma süresine göre daha kısa sürede alır.
 • Bu uygulamanın vize ücreti 500 Pound’dur.
 • İngiltere Ekspres vize başvurusu yapmış olmanız vize başvuru sonucunuza olumlu ya da olumsuz bir etkisi olmayacaktır.

İngiltere Süper Ekspres Vize Ücreti

 • Süper Ekspres vize başvurusu ile İngiltere vizeniz başvurunuzdan sonra 24 saatte sonuçlanacaktır.
 • 1 günde İngiltere vizesi alabilmek için ödemeniz gereken vize ücreti 1000 Pound’dur.
 • İngiltere Süper Ekspres vize başvurusu yapmış olmanızın İngiltere vize başvuru sonucunuza olumlu ya da olumsuz bir etkisi olmayacaktır.

İngiltere Pasaportsuz Vize Başvuru Ücreti

 • İngiltere vize başvuru süreci boyunca pasaportunuzun İngiltere Konsolosluğu’nda kalmasını istemiyorsanız pasaportsuz İngiltere vize başvuru hizmetinden faydalanabilirsiniz.
 • Pasaportsuz İngiltere vize başvurusu için ödemeniz gereken ek hizmet ücreti 2600 TL'dir.
 • Vize başvurusu yaparken pasaportunuzun orjinali yanınızda olmalıdır.
 • Biyometrik verileriniz alındıktan sonra pasaportunuz size geri verilir ve pasaportunuzun tüm sayfalarının fotokopisi alınır.
 • Vize işlem süreci ardından başvurunuzla ilgili karar verilir ve e-posta yoluyla size ulaşılarak pasaportunuz vize basımı için istenir.
 • Pasaportunuzun konsolosluğa teslimi ardından en kısa sürede pasaportunuz size ulaştırılır.
 • İngiltere pasaportsuz vize başvurusu yapmış olmanızın sonucunuza olumlu ya da olumsuz bir etkisi olmayacaktır.

Flexi Randevusuz Başvuru Ücreti (Walk-in Service)

 • Seyahatinizin acil olması durumunda İngiltere randevu tarihinizi beklemek istemiyorsanız randevusuz İngiltere vize başvurusu hizmetinden faydalanabilirsiniz.
 • Walk-in service olarak adlandırılan randevusuz İngiltere vize başvuru hizmetinden faydalanmak için ödemeniz gereken ek ücret 690 TL'dir.
 • Randevusuz İngiltere vize başvurusu için İngiltere vize randevunuz alınır ve ayrıca İngiltere randevusuz hizmet ödemesi yapılır.
 • Alınan randevu tarihinizden bağımsız, randevunuza istediğiniz gün ve saatte gidebilirsiniz.
 • Randevusuz vize başvurusu için almış oldunuz İngiltere vize randevu tarihinizin geçmemiş olmasına özen göstermelisiniz.
 • Ayrıca randevusuz işlem hizmeti İngiltere Tier 4 vize başvurusu için kullanılamaz.
 • Randevusuz İngiltere vize başvurusu yapmış olmanızın İngiltere vize başvuru sonucunuza olumlu ya da olumsuz bir etkisi olmayacaktır.

İngiltere Vip Başvuru Ücreti

 • İngiltere vize başvurunuz esnasında çay kahve eşliğinde özel hizmet almak isterseniz VIP İngiltere vize hizmetinden faydalanabilirsiniz.
 • VIP (Premium Launge) İngiltere vize hizmet ücreti 3600 TL'dir.
 • VIP İngiltere vize başvurusu yapmış olmanız vize başvuru sonucunuza olumlu ya da olumsuz bir etkisi olmayacaktır.

En sık karşılaştığımız sorular

Vize harç ücretleri değişkenlik gösterir mi?
Vize harç ücretleri ve danışmanlık hizmet bedeli kur sebebi ile değişmektedir.

İngiltere Öğrenci Vizesi ücretleri eğitim süresine göre değişir mi?
İngiltere öğrenci vizesi kısa süreli ve uzun süreli eğitimler için alınmakta olup eğitim süresine göre vize ücretleri değişiklik göstermektedir.

İngiltere vize ücretleri başvurulan yapılan ile ve vize süresine göre değişir mi?
İngiltere vize başvuru merkezlerinin ücret tarifelerinin farklı olması sebebi ile başvuru yapılan ile göre vize ücretleri değişmektedir. İngiltere vizeleri 6 aylık, 2 yıllık, 5 yıllık ve 10 yıllık süreler ile verilmekte olup vize süresine göre vize ücretleri de değişmektedir.

İngiltere Vize Türleri

İngiltere vize kategori sayısının fazla olması sebebi ile vize başvurularının yanlış kategori altında yapılmasına bağlı çok fazla ret cevabı alındığını bilmekteyiz. Sizlere İngiltere vize kategorilerini en anlaşılır şekilde açıklayacağız. İngiltere vize başvuru kategorilerini 3 ana başlık altında inceleyebiliriz:

 • İngiltere Turistik Vizesi
 • İngiltere Ticari Vizesi
 • İngiltere Aile Ziyareti Vizesi

Yukarıda belirttiğimiz standart İngiltere vize kategorilerinde İngiltere Konsolosluğu, İngiltere vize başvuru sahiplerine;

 • 6 Aylık İngiltere Vizesi
 • 2 Yıllık İngiltere Vizesi
 • 5 Yıllık İngiltere Vizesi
 • 10 Yıllık İngiltere Vizesi seçenekleri sunmaktadır.

Başvurmak istediğiniz İngiltere vize süresine göre ödeyeceğiniz İngiltere vize ücreti değişmektedir.

İngiltere Öğrenci Vizesi Ücretleri

İngiltere’de dil eğitimi ya da İngiltere’de lisans, yüksek lisans eğitimi almak isteyen kişiler için ise yine İngiltere vize başvuru ücretleri İngiltere’deki eğitim süresine göre değişiklik göstermektedir.

Sizler de size daha uygun olan öğrenci vize kategorisini seçmek için İngiltere vize uzmanlarımızdan yardım almak isterseniz [email protected] adresine mail atabilir ya da 0212 970 05 53 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Kısa Süreli Öğrenci Vize Ücretleri

İngiltere’ye kısa süreli öğrenci vizesi kaspsamında gidecek başvurucuların ödeyeceği ücretler şu şekildedir;

 • 6 aylık dil okuluna gidecek kişilerin ödemesi gereken İngiltere kısa süreli öğrenci vize ücreti 140 USD ’dir.

İngiltere’deki eğitim süresi 6 ayı geçiyorsa ve 11 aydan kısa ise 11 aylık kısa süreli öğrenci vizesi başvurusu yapmanız gerekmektedir.

 • İngiltere 11 aylık kısa süreli öğrenci vizesi için ödemeniz gereken ücret ise 250 USD ’dir.

Uzun Süreli Öğrenci Vize Ücretleri

İngiltere’de uzun süreli lise, lisans, yüksek lisans, doktora eğitimi almak isteyen kişiler ise Tier 4 vize başvurusu yapmalıdır.

 • Tier 4 vize ücreti 520 USD’dir.

6 ayı geçen dil okulları ve Tier 4 vizesi için ödenecek vize ücretine ek olarak sigorta ücreti ödenmektedir. İngiltere vizesi sigorta ücretleri İngiltere'de eğitim alacağınız kuruluşunuzun türü, eğitim süresi gibi kıstaslara göre değişiklik göstermektedir.

Tier 4 vizesi hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

İngiltere Vize Başvuru Formu

İngiltere ile ilgili sizden gelen sorular

21 sorudan en popüler 20 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

 • Sponsorla İngiltere aile ziyareti vizesi
  N. B, 18 Ara 2022, 18:19

  Merhaba, Londra’da yaşıyorum ve annemi davet etmek istiyorum. İkametgâh, tapu gibi belgeleri eklemeli miyiz? Anneme sponsorla İngiltere aile ziyareti vizesi almak istiyorum. Masraflarını ben karşılayacağım, bu yüzden ekstra evrak sunmalı mıyım? Yine de annem banka hesap dökümlerini vize başvuruda yollamalı mı? Teşekkürler.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İngiltere turistik ve ticari vize için ücret farklılığı var mıdır?
  D.B., 08 Nis 2022, 14:37

  Merhabalar, İngiltere’ye yakın bir tarihte seyahat edeceğiz. Aslında seyahatimiz ticari bir seyahat olacak fakat şirketimiz davetiye temin edemiyor. Bizi davet eden firmadan bir davetiye alamıyoruz. Ticari ve turistik vize arasında bir fark var mıdır. Vize başvurumuzu turistik yaparsak şirketimiz bize sponsor olabilir mi. İngiltere turistik ve ticari vize için ücret farklılığı var mıdır? konu hakkında detaylı bilgi alabilirsek vize başvurularımızın sürecini başlatmak istiyoruz.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İngiltere vize başvurusu için fiyat nedir?
  B.G.L, 19 Mar 2022, 10:20

  Merhabalar, Bu sene bahar aylarında eşim ile beraber İngiltere’ye turistik bir seyahat planlamak istiyoruz. Eşim ve her ikimizde özel sektörde uzun yıllardır çalışanız. İngiltere vize başvurularımızı sizin aracılığınız ile yapmak istiyoruz eğer anlaşırsak İngiltere vize başvurusu için fiyat nedir? Bize hem evraklar hem de genel bilgilendirme hakkında detayları iletebilir misiniz. Hemen başvuru evraklarımızı hazırlamaya başlayalım seyahatimize 3 ay kadar bir zaman dilimi var fakat işlemler ne kadar sürecek tam olarak onun hakkında da bilgi paylaşmanızı rica ederim

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İngiltere Vize Başvuru Ücreti
  E.T., 18 Eyl 2020, 16:10

  İyi günler, İngiltere vize başvuru ücreti hakkında bilgi verir misiniz? Ücretler neye göre değişiyor? Ben ticari amaçlı seyahat edeceğim. İngiltere’de en fazla 10 gün kalacağım. 10 gün için alacağım vizenin türü ve ödeyeceğim tutarları yazar mısınız? Seyahatim 2 ay sonra olacak. Bu tarih vizenin yetişmesi için yeterli bir süredir diye tahmin ediyorum. Doğru mudur? Teşekkürler.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İngiltere vize ücreti 2020
  Z. Gürel, 03 Mar 2020, 11:09

  Merhaba, turistik amaçla İngiltere'ye gideceğim. 2 yıl önce 6 aylık ticari İngiltere vizesi almıştım. Şuanda daha uzun süreli vize istiyorum.İngiltere vize ücreti 2020 yılında ne kadar oldu? Ücretin içinde neler var? Tüm yıllar için güncel tutarları paylaşır mısınız? Çok teşekkürler.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • En ucuz İngiltere vizesi
  H. Bilgin, 24 Şub 2020, 10:42

  En ucuz İngiltere vizesi ne kadar oluyor? Hangi vize türünü seçersek ucuza yaptırabilirim?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İngiltere Vize Ücreti 6 Aylık
  M. Gözcü, 10 Şub 2020, 15:40

  Merhaba, İngiltere için alınacak vizelerde ücretler değişiyor mu? İngiltere vize ücreti 6 aylık ne kadar mesela?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İngiltere Vize Fiyatları
  H. Ş., 21 Oca 2020, 14:15

  İngiltere vize fiyatı yeni yılda değişti mi?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • 2 yıllık İngiltere aile ziyareti vize ücreti ne kadar?
  H.T., 30 May 2019, 14:55

  Merhaba İngiltere Aile ziyareti Vizesi 2 yıllık ücreti ne kadardır? İngiltere'de kuzenimi ziyaret edeceğim. Davetiye alacağım ama nasıl bir davetiye olması lazım.El yazısıyla ya da bilgisayarda azabilir sanırım değil mi? Yardımınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • 6 aylık İngiltere Aile Ziyareti vize ücreti ne kadar?
  İ.Ü., 18 Nis 2019, 22:03

  Merhaba, İngiltere'ye orada 5 yıldır yaşayan kız kardeşimi ziyaret etmek için gideceğim. Evrakalrı biliyorum az çok fakat vize ücretleri kafamı karıştırdı. 6 aylık İngiltere Aile Ziyareti vize ücreti ne kadar?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İngiltere vize ücreti nereye ödenir?
  d.s., 03 Nis 2019, 18:13

  Merhaba,İngiltere vize başvurusu yapacağım. İngiltere vize ücreti nereye ödenir? İngiltere vize harcını hangi bankalar kabul ediyor yardımcı olur musunuz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İngiltere vize ücreti ne zaman nasıl ödenir?
  O.K, 11 Oca 2019, 16:22

  merhaba İngiltere 6 aylık vize için belgeleri hazırlamadan elçiliğe gidip önce vize parasını yatırmak istiyorum diyebilir miyim? İngiltere vize ücreti ne zaman nasıl ödenir?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • 5 Yıllık İngiltere Vize Ücreti Nedir? Bu ücret nereye yatırılır?
  G. akbaba, 04 Oca 2019, 14:10

  5 Yıllık İngiltere Vize Ücreti Nedir? Bu ücret nereye yatırılır? Teşekkür ederim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • 5 yıllık ve 10 yıllık İngiltere vize ücretleri nedir?
  B.B., 27 Ara 2018, 13:45

  5 yıllık ve 10 yıllık İngiltere vize ücretleri nedir? Turistik vize için. Teşekkürler.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Çocuklar için İngiltere vize ücreti var mı?
  C.D., 20 Ara 2018, 11:05

  Merhaba, Çocuklar için İngiltere vize ücreti var mı? 2 sorum olacak; 4 yaşındaki kızım için 126 Dolar vize ücreti talep edilmekte midir? ayrıca 6 aylık turist vizesi için 126 Dolar haricinde, danışmanlık ve aracı kurum bedeli talep ediliyor mu? Teşekkürler.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • 2019 İngiltere vize ücretleri ne kadar?
  İ.M, 09 Ara 2018, 23:09

  İngiltere vize başvurusu yapacağım fakat vize ücretlerini anlayamadım.6 aylık vize ücreti çok fazla.Ben sadece 7 gün kalacağım.Daha kısa süreli İngiltere vizesi alıp daha az İngiltere vize ücreti ödemem mümkün değil mi? 2019 İngiltere vize ücretleri ne kadar?Detaylı olarak bilgi verebilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İngiltere Vize Ücreti Ne Kadar Tutar?
  İ. Usta, 09 Kas 2018, 13:54

  Merhaba İngiltere turistik vize başvurusunda bulunmak istiyordum. Fakat baktım ki İngiltere Vize ücreti işte şu kadar, üstüne kargo eklersen şu kadar daha vereceksin, hızlı istiyorsan şu kadar ekspres şu kadar diye diye beni iyice yoluyorlar. Ben illallah ettim. Benim adıma başvuru işlemi yapabilir misiniz? İngiltere Vize Ücreti Ne Kadar? Ben uğraşmak istemiyorum vize işlemleri ile bana gerekli bilgileri iletirseniz bir an önce bu işlemlerin hallolmasını istiyorum.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İngiltere vizesi için kaç lira ödemem gerekiyor?
  H. A., 29 Nis 2018, 13:55

  Gerekli evrakları tamamladıktan sonra İngiltere vizesi randevusu alma süreci kaç gündür? Üç kişi için vize almayı düşündüğümüz için vize işlem tutarı bir kişi için kaç lira olacaktır? İngiltere vizesi için kaç lira ödemem gerekiyor? Teşekkürler.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İngiltere vizesi için ödediğim ücretleri geri alabilir miyim?
  A. D., 31 Eki 2017, 09:41

  İngiltere vizesi için ödediğim ücretleri geri alabilir miyim? İngiltere'ye hızlı vize başvurusu için ek ödeme yaptım ayrıca vize ücreti verdim. Vize başvurusu yapmaktan vazgeçtim. Vize başvuru ücretini geri alabiliyorum diye biliyorum ama hızlı başvuru için verilen ekspres vize ücretini geri alabilir miyim? Teşekkürler,

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İngiltere vize ücretini ödedim ama başvurmayacağım.Ücret iadesi var mı
  İ.O, 25 Oca 2017, 09:03

  Merhaba, İngiltere vize başvurumu yaptım.Başvuru formunu doldurup ödeme yaptım ve randevu aldım ama seyahatimi iptal etmem gerekiyor. İngiltere vize ücretini ödedim ama başvurmayacağım. Ücret iadesi var mı?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle

İngiltere için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp