İngiltere Vize Başvuru Formu

İngiltere Vize Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

İngiltere vize başvuru formu, İngiltere Konsolosluğu’nun resmi sitesi üzerinden online olarak doldurulmaktadır. Vize başvuru formu İngiltere Konsolosluğu’na sunacağınız belgelerin içeriği doğrultusunda tüm bilgiler hatasız ve eksiksiz girilmelidir.
Başvuru formundaki sorular sizin kişisel bilgiler ve İngiltere’ye gerçekleştirmeyi planladığınız seyahatinizin detayları ile ilgili bilgilerdir. İngiltere Konsolosluğu’nun maddi durumunuzu öğrenmek için sorduğu sorulardaki yazdığınız cevaplar çok önemlidir. Burada yazdığınız bilgiler abartısız ve sunduğunuz gelir gösteren belgelere birebir uyumlu olması gerekir. Kişisel bilgilerinizi doldururken harf hatası yapmamaya, tarihleri doğru yazmaya özen göstermeniz gerekir.
İngiltere vizesi başvuru formu doldurulurken yapacağınız yanlışlıklar neticesinde yapacağınız vize başvurunuzdan ret alabilirsiniz. İngiltere vizesi başvurunuz için formu sizin adınıza deneyimli ve profesyonel vize uzmanlarımız tarafından doldurulabilmesi için aşağıda yer alan taslak vize bilgi formunu doldurup, vize başvurunuz için gereken evraklarınızla birlikte Vize Merkezine göndermeniz yeterlidir.
Vize uzmanlarımız, İngiltere Konsolosluğu’nun resmi sitesindeki online başvuru formunu sizin yerinize doldurup, onaylamadan önce girilen bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeniz için size mail atacaklardır. Bilgileri kontrol edip onay verdiğinizde,  randevunuzu alacak, başvurunuz için gerekli tüm hazırlıkları gerçekleştireceklerdir.
Randevunuzu alındıktan sonra İngiltere vizesi başvurunuzu yapabilmek için hazırladığınız tüm evrakların taratılıp, başvuru sistemine yüklenmesi gerekir. Evrakların taranması randevu günü başvuru merkezinde ücret karşılığı yapılmaktadır.
İngiltere vizesi başvuru formu doldurma, evrakların içeriklerinin İngiltere Konsolosluğunun istediği gibi olup olmadığının kontrolü, tüm evrakların taranıp yüklenmesi, deneyimli ve profesyonel vize uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır.
Randevu günü tüm işlemleriniz hazır olacağı için sadece parmak izinin verilmesi ve fotoğrafınızın çekilmesi için başvuru merkezinde olmanız yeterli olacaktır.
İngiltere vize başvuru formu ve İngiltere vize bilgi formu eksiksiz olarak doldurulduğunu unutmamalısınız.

İngiltere Vize Bilgi Formu

Formu indirmek için: 

1. İngiltere Vize Bilgi Formu linkine tıklayınız. 
2. Form açıldığında, formu bilgisayarınıza kaydediniz. 

YA DA 
1. Gereken linkin üzerinde farenizin sağ tuşuna basın.
2. Açılan listeden Hedefi Farklı Kaydet seçiniz 
3. İngiltere Vize Bilgi Formunu bilgisayarınıza kaydedin.

Lütfen Dikkat: 
İngiltere Vize Bilgi Formu PDF formatındadır. 
Bu formu görüntülemek ve indirmek için Adobe Acrobat Reader’a ihtiyacınız olacaktır. 

Download Adobe Acrobat Reader

İngiltere Vize Başvuru Formu

İngiltere ile ilgili sizden gelen sorular

3 sorudan en popüler 3 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

 • İngiltere Vize Başvuru Formu
  D. Usta, 10 Şub 2020, 16:34

  İngiltere vize başvuru formu için yardımcı olabilir misiniz? Formu nereden bulabiliriz ya da nasıl yazabiliriz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İngiltere vize başvuru formu nereden nasıl doldurulur?
  M., 18 Mar 2019, 14:27

  Merhaba, İngiltere vize başvurusu yapacağım ama İngiltere vize başvuru formunu bulamıyorum.İngiltere vize başvuru formunu nerede nasıl dolduracağım? Formu doldurmadan randevu alabilir miyim ve İngiltere vize başvuru formu İngilizce olarak mı doldurulacak?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İngiltere vize başvuru formunu nasıl dolduracağım?
  Ö.T., 12 Şub 2019, 18:03

  Merhaba ben şirket ortağıyım.İngiltere vize başvuru formunda iş durumu sorusunda takıldım. İngiltere vize başvuru formunu nasıl dolduracağım? employed mu secmeliyim self employed mu cevap verirseniz çok sevinirim.İngiltere vize başvurumu vize merkezi benim adıma doldurabiliyor mu?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle

İngiltere için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp