İngiltere Vize Başvuru Formu

İngiltere Vize Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

İngiltere vize başvuru formu, İngiltere Konsolosluğu’nun resmi sitesi üzerinden online olarak doldurulmaktadır. Vize başvuru formu İngiltere Konsolosluğu’na sunacağınız belgelerin içeriği doğrultusunda tüm bilgiler hatasız ve eksiksiz girilmelidir.
 
Başvuru formundaki sorular sizin kişisel bilgiler ve İngiltere’ye gerçekleştirmeyi planladığınız seyahatinizin detayları ile ilgili bilgilerdir. İngiltere Konsolosluğu’nun maddi durumunuzu öğrenmek için sorduğu sorulardaki yazdığınız cevaplar çok önemlidir. Burada yazdığınız bilgiler abartısız ve sunduğunuz gelir gösteren belgelere birebir uyumlu olması gerekir. Kişisel bilgilerinizi doldururken harf hatası yapmamaya, tarihleri doğru yazmaya özen göstermeniz gerekir.
 
İngiltere vizesi başvuru formu doldurulurken yapacağınız yanlışlıklar neticesinde yapacağınız vize başvurunuzdan ret alabilirsiniz. İngiltere vizesi başvurunuz için formu sizin adınıza deneyimli ve profesyonel vize uzmanlarımız tarafından doldurulabilmesi için aşağıda yer alan taslak vize bilgi formunu doldurup, vize başvurunuz için gereken evraklarınızla birlikte Vize Merkezine göndermeniz yeterlidir.
Vize uzmanlarımız, İngiltere Konsolosluğu’nun resmi sitesindeki online başvuru formunu sizin yerinize doldurup, onaylamadan önce girilen bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeniz için size mail atacaklardır. Bilgileri kontrol edip onay verdiğinizde,  randevunuzu alacak, başvurunuz için gerekli tüm hazırlıkları gerçekleştireceklerdir.
 
Randevunuzu alındıktan sonra İngiltere vizesi başvurunuzu yapabilmek için hazırladığınız tüm evrakların taratılıp, başvuru sistemine yüklenmesi gerekir. Evrakların taranması randevu günü başvuru merkezinde ücret karşılığı yapılmaktadır.
 
İngiltere vizesi başvuru formu doldurma, evrakların içeriklerinin İngiltere Konsolosluğunun istediği gibi olup olmadığının kontrolü, tüm evrakların taranıp yüklenmesi, deneyimli ve profesyonel vize uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır.
Randevu günü tüm işlemleriniz hazır olacağı için sadece parmak izinin verilmesi ve fotoğrafınızın çekilmesi için başvuru merkezinde olmanız yeterli olacaktır.
 
İngiltere vize başvuru formu ve İngiltere vize bilgi formu eksiksiz olarak doldurulduğunu unutmamalısınız.

İngiltere Vize Bilgi Formu  İngiltere Vize Bilgi Formu 

Formu indirmek için: 

1. İngiltere Vize Bilgi Formu linkine tıklayınız. 
2. Form açıldığında, formu bilgisayarınıza kaydediniz. 

YA DA 
1. Gereken linkin üzerinde farenizin sağ tuşuna basın.
2. Açılan listeden Hedefi Farklı Kaydet seçiniz 
3. İngiltere Vize Bilgi Formunu bilgisayarınıza kaydedin.

Lütfen Dikkat: 
İngiltere Vize Bilgi Formu PDF formatındadır. 
Bu formu görüntülemek ve indirmek için Adobe Acrobat Reader’a ihtiyacınız olacaktır. 

Adobe Reader

Download Adobe Acrobat Reader 

İngiltere Vize Başvuru Formu

Yükleniyor...
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2023 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 6948