İngiltere vize başvuru formunu nasıl dolduracağım?

Ö.T. 12/02/19, 18:03
Merhaba ben şirket ortağıyım.İngiltere vize başvuru formunda iş durumu sorusunda takıldım. employed mu secmeliyim self employed mu cevap verirseniz cok sevinirim.İngiltere vize başvurumu vize merkezi benim adıma doldurabiliyor mu?
Vize Merkezi

Merhaba,

İngiltere vize başvuru işlemlerinin en önemli kısmı İngilteer vize başvuru formunun doğru ve eksiksiz doldurulmasıdır.İngiltere vize başvuru formunda İngiltere seyahat amacınız,Türkiye'deki gelir durumunuz ve şahsi bilgilerinize dair sorular sorulmaktadır.İngiltere vize başvuru formunda hatalı ya da eksik bilgiler vermeniz vize başvurunuzun reddedilmesine neden olabilir.Başvuru formunda sunmuş olduğunuz bilgiler ve İngiltere vize başvurunuz için hazırlamış olduğunuz evraklar birbirini destekliyor olmalıdır.

İngiltere vize başvuru formunda özellikle seyahat tarihleriniz, seyahat amacınız, güncel çalışma durumunuz, aylık gelir ve giderleriniz doğru ve kurallara uygun yazılmalıdır.

İngiltere vize başvuru formu doldurulurken seyahat amacınıza uygun vize kategorisini seçmiş olmak çok önemlidir.

Size en yakın şubemizi arayarak durumunuza uygun evrak listesini talep edebilirsiniz.Evrakalrınızı hazırlayarak temsilcimize teslim etmenizin ardından başvuru dosyanız uzmanlarımız tarafından detaylı incelenecek ve İngiltere vize başvu formunuz doldurulacaktır.

İlginiz için teşekkür ederiz.

Vize Merkezi İngiltere Depertmanı

Özge Çetinkaya

 

 

Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon