Altunizade

Telefon

+90 (216) 706 54 51

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

İngiltere Vize Merkezi, Altunizade

Değerli ziyaretçilerimiz, İngiltere Vize Merkezi, Altunizade ofisimize hoş geldiniz.

Sayfamız İngiltere vize başvuru aşamalarına ilişkin temel bilgileri sizlerle paylaşmayı amaçlamaktadır. Genel bilgileri incelemeniz sonrası vize başvuru aşamalarını danışmanlığımız eşliğinde tamamlayarak, mümkün olan en kısa sürede İngiltere vizenizi alabilirsiniz.

İstanbul’da yaşayan ya da İstanbul’a yakın illerde ikamet eden kişiler için Anadolu Yakası İngiltere Vize Merkezi Altunizade ofisimiz üzerinden hizmet vermekten memnuniyet duyacağız.

Başvuru işlemleriniz için çağrı merkezimizi arayabilir, dilerseniz [email protected] e-posta adresimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Vizesi Altunizade

İngiltere vize başvuru işlemleri, vize kategorisi fark etmeksizin İngiltere Konsolosluğu tarafından yetkilendirilmiş vize başvuru merkezleri üzerinden yapılmaktadır. İstanbul İngiltere Başkonsolosluğu ve Ankara İngiltere Büyükelçiliği vize işlemleri için başvuru sahiplerine doğrudan hizmet vermemektedir.

İngiltere vize başvuru merkezleri; pasaport teslimi, evrak teslimi, biyometrik veri beyanı işlemleri için hizmet verir ve başvuruları eksiksiz olarak en kısa sürede İstanbul İngiltere Başkonsolosluğu’na ulaştırmayı hedefler. Vize karar aşamasında başvuru merkezleri yetkili değildir.

İngiltere vize başvuru merkezi bulunan iller;

 • Ankara,
 • Antalya,
 • Bursa,
 • Gaziantep,
 • İstanbul,
 • İzmir
 • Adana

İngiltere vizesi Altunizade ofisimizi arayarak başvuru amacınızı ve çalışma durumunuzu iletmeniz yeterli olacaktır. Size uygun evrak listesi e-posta yoluyla tarafınıza ulaştırılacak, evraklarınız hazır olduktan sonra gerekli kontroller yapılarak başvurunuz tamamlanacak ve randevunuz İstanbul İngiltere Vize Başvuru Merkezi, Şişli ya da dilediğiniz şehirdeki merkez üzerinden alınacaktır.

Altunizade ofisimiz üzerinden hizmet almanız durumunda takip etmeniz gereken adımları sıralamak isteriz.

Altunizade’den İngiltere Vize Başvuru Aşamaları

 1. Adım: Çağrı merkezimizi arayarak bize ulaşın.
 2. Adım: Gönderdiğimiz bilgi mailinde belirttiğimiz evrakları hazırlayın.
 3. Adım: Hazırladığınız evrakları kargo, kurye yoluyla ya da şahsen bize ulaştırın.
 4. Adım: Onayınıza sunulan, kabul ettiğiniz randevu gün ve saatinde biyometrik verilerinizi beyan edin.
 5. Adım: Temsilcimizi arayarak son durumu öğrenin ve pasaportunuzu teslim alın.

İngiltere Vizesi İçin Altunizade Başvuru Evrakları Hakkında

İngiltere vize başvurusu için, evrakların başvuru türünüzün gerektirdiği şekilde hazırlanması gerekecektir. Vize başvurunuza ilişkin karar verilirken, vize başvuru evraklarınız belirleyici olacaktır.

İngiltere vizesi için gerekli evraklar, başvuru sahibinin durumuna ve başvurduğu vize kategorisine göre şekillenecektir. Tüm şehirlerden yapılacak vize başvuruları için istenen evraklar ortaktır, başvuru bölgesine bağlı olarak Schengen vizelerinde olduğu gibi farklı evrak talebi olmamaktadır.

İngiltere vize başvuru evrakları taranarak başvuru sistemine yüklenmektedir. İstisnai durumlar dışında evrakların asılları başvuru sürecinde sizden istenmeyecektir. Bu nedenle süreçte evraklarınızın okunaklı olmak koşulu ile fotokopilerini Altunizade İngiltere vizesi şube temsilcimizle paylaşmanız yeterli olacaktır.

Güncel ve eksiksiz evrak listeleri için web sitemiz ‘’vize için gerekli evraklar’’ sekmesini ziyaret edebilirsiniz.

Başvurunuzun incelenmesi sonrası gerekli olması durumunda; uzmanımız zorunlu evraklara ek olarak, başvurunuzu güçlendirecek destekleyici evraklar talep edebilir.

İngiltere vize başvurularınız için bizi ofisimizde ziyaret edin.

İngiltere vize başvurusu yapmak isteyen, İstanbul ve yakın illerde bulunan kişiler başvuru sürecine dair bilgi almak için bizi ofislerimizde ziyaret edebilirler. Ofisimizde alanında uzman kişilerle vize türünüz, yapmanız gerekenler, gerekli evraklar ve başvuru aşamalarına dair mesai saatlerimiz içinde görüşebilirsiniz.

Vize Merkezi Altunizade ofisimizi;

Pazartesi, Cuma: 08.30 / 18.00 saatleri arasında,

Cumartesi günü 10:00 / 14:00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz.

İngiltere vizesi başvurunuz için ofisimize yapacağınız ziyaret öncesi randevu almanız gerekmemektedir. 

Altunizade İngiltere vize başvurusu, Kadıköy İngiltere vizesi, Anadolu Yakası İngiltere vizesi, Tuzla İngiltre vizesi ve Bostancı İngiltere vizesi başvurusu konularında danışmanlık hizmeti sağlayacaktır.

İngiltere Vizesi Altunizade Başvuru Merkezi

Vize Merkezi Altunizade ofisimiz ile İngiltere vize işlemleriniz için Anadolu Yakası’nda da hizmet veriyoruz. Altunizade başvuru merkezi vasıtasıyla İngiltere vize başvurunuzun tüm aşamalarını tamamlayabilirsiniz.

İngiltere vizesi başvuruları için İstanbul’da yetkili başvuru kabul merkezi Avrupa Yakası, Şişli’de bulunmaktadır. 

İngiltere Vizesi Altunizade’de Nereden Alınır?

İngiltere vize başvuru işlemleri için Altunizade ofisimiz üzerinden hizmet vermekteyiz. Başvuru evraklarınızın kontrol edilmesi, vize başvuru formlarınızın doldurulması, gerekli olması durumunda İngiltere vize talep dilekçelerinizin yazılması, randevu alımı işlemleri ve pasaportunuzun takibi tarafımızdan yapılmaktadır. Çağrı merkezimi arayarak evrakları talep edebilir, dilerseniz ofisimizde bizi ziyaret edebilirsiniz.

İşlem sürecinde hedefimiz size zaman kazandırmak ve başvurunuzu mümkün olan en kısa sürede sonuçlandırmaktır.

Başvuru dosyanızın eksiksiz hazırlanması durumunda, temsilcimiz eşliğinde yetkili İngiltere vize başvuru merkezi üzerinden randevuya katılımınız sağlanacaktır. Tls Contact İngiltere vize başvuru merkezi İstanbul’da sadece Avrupa Yakası’nda hizmet vermektedir. Parmak izi beyanı için bir defaya mahsus olmak üzere bu merkeze temsilcimiz eşliğinde gitmeniz gerekecektir. Sonraki süreçte pasaport takibiniz tarafımızdan yapılacaktır.

İngiltere Altunizade Vize İşlemleri

İngiltere Altunizade vize işlemleri için profesyonel hizmet sunan ofisimiz uzmanları, tüm İngiltere vize kategorileri için hizmet vermektedir.

İngiltere vize işlemleri kapsamında; evrak listesi sunumu, İngiltere vize başvuru formunun doldurulması, dilekçelerin yazılması, vize ücret ödemelerinin yapılması, randevu alımı ve işlemdeki pasaportun takibi yapılmaktadır.

İngiltere Vizesi Altunizade Randevu

İngiltere vize başvuru işlemleri için Vize Merkezi Altunizade ofisimizden hizmet alacak kişilerin randevu alması zorunluluğu bulunmamaktadır. Mesai saatlerimiz içinde dilediğiniz zaman ofisimizi ziyaret edebilir, uzmanımızla yüz yüze görüşme yapabilirsiniz.

Başvurunuzu bizimle gerçekleştirmeye karar vermeniz durumunda işlemleriniz tamamlanacak, sizin için uygun gün ve saat için vize randevunuz alınacaktır.

 • Amacınıza uygun İngiltere vize başvurusu yapın.

İngiltere vize başvurusunun seyahat amacına uygun olarak yapılması gerekmektedir. Seyahat amacı belirlenmeli, bu amaca uygun gerekli koşullar araştırılmalı ve gerekli evraklar hazırlanmalıdır.

Seyahat amacınızın ikna edici olması ve bu amaca dair koşulları sağlıyor olmanız vize onayı almanızı kolaylaştıracaktır.

Başvuru sürecinde gidiş amacınıza ve güncel durumunuza uygun evrakları hazırlamalısınız. Başvuru formunuz ise amaca uygun kategori seçilerek doldurulmalıdır. Hatalı kategori seçimi İngiltere vize başvurunuzun reddedilmesine neden olabilmektedir.

Seyahat amacınızı ve çalışma durumunuzu iletmeniz halinde, başvuru için gerekli olan evrak listesi size temsilcimiz tarafından iletilecektir. Çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

 • Başvuru evraklarınızı eksiksiz, tam hazırlayın.

İngiltere vize başvurunuz için bize ulaşmanız durumunda, gerekli evraklar size özel olarak e-posta yoluyla tarafınıza ulaştırılacaktır. Bu evraklar, başvuru yapacağınız kategori için hazırlanması gereken zorunlu evraklar olacaktır. Evrakları hazırlayıp Altunizade ofisimize ulaştırmanız sonrası ise gerekli kontroller yapılacak ve gerek durulması durumunda sizden başvurunuzu daha açıklayıcı hale getirmeyi amaçlayan ek evraklar talep edilecektir.

Eksik evrak ile başvuru yapılması ya da sunulan evraklarla başvuru esnasında belirtilen bilgilerin çelişiyor olması İngiltere vize başvurunuzun reddedilmesine neden olabilmektedir. Bu nedenle evrakların eksiksiz hazırlanması kadar, başvurunun doğru yapılması da önemlidir. Başvuru formu gerekli kurallara uyularak doldurulmalıdır.

Hazırlanan evrakların başvuru formu doldurulduktan sonra taranarak başvuru sistemine yüklenmesi gerekecektir. Yükleme işlemi esnasında evraklar uygun kategori altında toplanmalı ve doğru kategoriye yüklenmelidir. Ayrıca yüklenen evrakların okunaklı olmasına dikkat edilmelidir. İşlem sürecinde Vize Merkezi üzerinden hizmet alınması durumunda evrak yükleme işleminiz tarafımızdan titizlikle yapılacaktır.

İngiltere Vize Ücreti 2024

İngiltere vize harç ücretleri başvuru kategorisi ve vize başvuru süresine göre değişmektedir. Ödemeler online başvuru formu doldurulması sonrası kredi kartı ya da banka kartı ile başvuru sistemi üzerinden yapılacaktır. Vize ücreti banka havalesi yoluyla ya da elden kabul edilmemektedir.

Vize harç ücretlerine ek olarak, başvuru merkezleri tarafından talep edilen ek hizmet ücretleri bulunmaktadır. Bu ücretler ilgili hizmeti satın almanız durumunda ödenecek, zorunlu olmayan tutarlardır. Erken saatte randevu, ekspres vize, vip vize gibi başvuru seçenekleri ek ödemeye tabidir.

İngiltere vize ücreti 2024 yılı güncel rakamları için web sitemiz ‘’vize ücretleri’’ sekmesini ziyaret edebilirsiniz.

İngiltere vize reddi durumunda ya da parmak izi beyanı sonrası başvurudan vazgeçilmesi durumunda vize ücret iadesi yapılmamaktadır.

İngiltere Vizesi Kaç Günde Çıkar?

İngiltere vizesi sonuçlanma süreleri başvuru yapılan kategoriye göre değişmektedir. Standart ziyaretçi vizeleri, çalışma vizeleri, öğrenci vizeleri, Ab vatandaşı eş başvurusu vizesi gibi kategoriler için sonuçlanma süresi 21 gündür. Yerleim kategorilerin sonuçlanma süreleri ise 3 ayı bulabilmektedir.

Vize çıkış süreleri ek hizmet satın alınarak hızlandırılabilir. Örneğin; ekspres vize başvurusu yapılarak vize çıkış süresi 5 iş gününe ya da 24 saate düşürülebilir. Ek hizmetler için ek ödeme talep edilmektedir.

Vize başvurunuz olumsuz sonuçlanabilir.

İngiltere vize başvurunuz gerekli koşulları sağlamamanız durumunda reddedilebilmektedir. Ayrıca eksik evrak sunumu, hatalı vize başvuru formu doldurulması, kasıtlı olarak yanıltıcı bilgi verilmesi gibi nedenlerle de vize reddi alabilirsiniz.

Vize ret kararı açıklayıcı vize ret mektubu ile tarafınıza bildirilmektedir.

Vize Merkezi Altunizade ofisimiz İngiltere vize başvurunuzu hazırlama, randevunuzu alma, eksik evraklarınızı tamamlama, işlemdeki pasaportunuzun teslimi gibi işlemler için hizmet verir. Amacımız doğru başvuru dosyası hazırlanması ve başvurunuzun işleme eksiksiz olarak sunulmasıdır. Vize karar aşamasında her hangi bir etkimiz bulunmamaktadır.

İngiltere Vize Merkezi, Altunizade ofisimize yukarıda yer alan bilgiler eşliğinde ulaşabilirsiniz ya da direkt arayabilirsiniz. Tel: 0216 706 54 51

İngiltere vize merkezi Altunizade

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp