İngiltere Aile Ziyareti Vizesi

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi

İngiltere Birleşik Krallık'a seyahat etmek isteyen Umuma Mahsus Pasaport, Hizmet Pasaportu ve Hususi Pasaport hamili Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının, İngiltere’ye aile ziyareti amacıyla seyahat edebilmeleri için İngiltere aile ziyareti vizesi başvurusunda bulunmaları gerekmektedir.

Diplomatik pasaport hamilleri ise 180 gün içinde 90 günü aşmayan seyahatlerinde İngiltere aile ziyareti vize işlemlerinden muaftırlar. İngiltere aile ziyareti vizesi ile ilgili aklınıza takılan her şeyi sizler için başlıklar halinde açıklayalım.

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi ile Ziyaret Edilebilen Ülkeler

İngiltere aile ziyareti vizesi Schengen vizesi statüsüne girmemektedir. İngiltere aile ziyareti vizesi ile Schengen ülkelerine giriş yapılamamaktadır. Aynı şekilde Schengen vizesi ile de İngiltere seyahati mümkün olmamaktadır. Schengen vizesi hakkında merak ettiklerinize buradan ulaşabilirsiniz. 

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi Başvuru Tarihleri

İngiltere aile ziyareti vizesine başvuracak olan başvurucuların en fazla sordukları sorulardan biri de İngiltere için alacakları vize başvuru tarihleridir. Aile ziyaret vize başvurusunda bulunacak kişiler en fazla 3 ay önce vize başvurusunu yapmaları gerekmektedir. Vize başvurunuzla ilgili olası ret ya da kabul kararı sizlere 3 hafta içerisinde bildirilecektir.

İngiltere Aile Ziyaret Vize Süresi 

İngiltere vizesi başvurusunda bulunacak kişiler 6 ay, 2 yıl, 5 yıl, 10 yıllık vize başvurusunda bulunabilirler.  Aile ziyareti vizesi ile bir takvim yılı içinde en fazla 6 ay boyunca İngiltere'de bulunabilirsiniz.

İngiltere aile ziyareti vizesi ile İskoçya, Galler, Kuzey İrlanda ülkelerine de ziyarette bulunabilirsiniz. İrlanda Cumhuriyeti'ne gitmek isteyen başvurucuların İngiltere'ye giriş yaptıktan sonra İrlanda'ya girmelerine izin verilmektedir.

İngiltere Aile Ziyaret Vizesi Başvurusu

İngiltere aile ziyareti vizesi başvurusunda bulunacak olan başvurucular öncelikle online formu hatasız ve eksiksiz bir şekilde doldurmalı ve daha sonra vize başvuru merkezlerinde randevu almalıdır.

Form üzerinde yapacağınız ufak bir hatanın vize başvurunuzun iptali ile sonuçlanacağını bilmenizi isteriz. Vize başvurunuzun hatalı form doldurma ya da eksik, yanlış evrak listesi nedenleriyle reddedilmemesi için çeyrek asırlık tecrübesi ile sizler adına tüm başvuru işlemlerinizi yürütecek olan vize uzmanlarımızdan [email protected] adresi ya da iletişim numaralarımız ile yardım almanızı tavsiye etmekteyiz.

İngiltere Aile Ziyaret Vizesi İçin Gerekli Evraklar

İngiltere aile arkadaş ziyaret vizesi için gerekli belgeler kişisel ve mesleğinize göre gerekli belgeler değişebilmektedir. Genel olarak sunacağınız belgeler aşağıdaki gibidir.

İngiltere Aile Ziyaret Vizesi Başvuru Formu

İngiltere aile arkadaş ziyareti vize başvurularınızda vize başvuru formunuz online olarak uzman ekibimiz tarafından doldurulacaktır. Vize başvuru formu doldurulması uzmanlık gerektiren vize başvurunuz için önemli adımlardan bir bölümdür. Bu sebeple başvuru formunuzu gelişi güzel  doldurmak yerine profesyonel destek almanızı tavsiye ederiz. Biz sizler adına bu işlemleri hızlıca yapabilmekteyiz.

İngiltere Vizesi Standart Ortak Evraklar

 • Pasaport –  en az 3 yaprağı boş, 10 yıllık zaman zarfında alınmış ve ziyaret ertesi 6 Ay daha geçerliliği olan.
 • Online Vize Başvuru Formu -  (Vize başvuru formunuz ekimiz tarafından doldurulacaktır)
 • Davetiye – ( Sizi davet eden kişi tarafından düzenlenmelidir)
 • Gidiş-dönüş uçak rezervasyonları, var ise otel rezervasyonları
 • Banka hesap hareketleri – 6 ayı içeren ve hesap cüzdanında en az 25.000 TL bulunmalıdır. Bankadan ıslak imza ve kaşeli evrak olarak temin edilmelidir.
 • Varsa diğer gelir kaynaklarının evrakları ( Kira gelirleri, var ise tapu araç ruhsat fotokopileri)
 • Son 3 ay maaş bordrosu ( ıslak kaşeli imzalı
 • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği (eğer aile ziyareti türü kapsamında başvuru yapılacaksa belgede aile fertleri görünmelidir), kimlik fotokopisi, her başvuru sahibinin de ibraz etmesi gereken evraklardan oluşmaktadır.
 • İngilizce vize talep dilekçesi
 • Yabancılar Başvuru Sahipleri için de; 6 ay geçerliliği bulunan Türkiye oturum-ikamet izin kartı belgesinin fotokopisi de İngiltere vizesi gerekli evraklar ile beraber sunulmalıdır.
 • 18 yaşından küçük olan başvuru sahipleri İngiltere ziyaret vizesi başvurusunda, anne ve babadan noter onaylı muvafakatname sunulmalıdır.

İngiltere Ziyaret Vizesi Mesleki Evraklar

Şirket Sahibi ya da Çalışan Kişiler İçin;

 • Şirketin faaliyet belgesi ile oda sicil kayıt sureti (İngilizce olmalı ve son 3 aydan eski süreli olmamalı) 
 • Vergi levhası (Son döneme ait olmalı)
 • Ticari sicil gazete fotokopisi
 • İmza sirküleri
 • İşveren izin dilekçesi
 • SGK Hizmet Dökümü (4A-4B uygunluğuna göre), Maaş Bordrosu( 3 aylık, kaşeli ve imzalı), işe giriş belgesi
 • Vize Talep Dilekçesi – Konsolosluk ana başlığıyla, antetli kağıda, kaşeli ve imzalı

Emekli iseniz,

 • Emeklilik belgesi (e-devletten barkodlu olarak güncel tarihli alınmalıdır.)
 • Emekli maaşınızı aldığınız bankadan son 6 aylık hesap dökümünü kaşeli ve imzalı olarak sunmalısınız.
 • Ayrıca, Diş Hekimi-Avukat-Doktor-Eczacı-Mühendisler meslek ile ilgili Oda Kaydı veya Meslek Kimlik Kartlarını da İngiltere vize belgeleri dosyanıza ibraz etmeniz gerekmektedir.

İngiltere Davet Mektubu Sahibinden Talep Edilen Evraklar

İngiltere’deki davet eden kişi tarafından alınacak davet mektubu olmadan başvurunuz tamamlanamaz. Davet eden kişi tarafından imzalanmış ve kişinin adres, iletişim bilgilerini eksiksiz olarak içeren ve ek evraklarla ( kimlik, pasaport, oturum-ikamet izni gibi) desteklenen davetiye aynı bölgede ikamet eden tüm akrabalarınız için geçerlidir.

Seyahat masraflarını davet sahibi karşılayacaksa davet eden kişinin son 3 aylık maaş bordrosu ve banka hesap dökümleri eklenmelidir.

İngiltere Aile Ziyareti Vize Randevusu

İngiltere aile ziyareti vize randevusu alabilmek için İngiltere konsolosluğuna bizzat başvuru yapılması gerekmektedir.  
Vize randevuları İngiltere Konsolosluğu tarafından yetkilendiren vize başvuru merkezleri aracılığı ile de alınabilmektedir. 

Randevu Nasıl Alınır?

Vize için gerekli olan belgelerin hazırlanmasının ardından İngiltere Konsolosluğundan randevu alınması gerekmektedir. Vize başvurusu yapan kişinin randevuya bizzat gitmesi gerekmektedir. Vize randevusunda biyometrik veri işlemleri ve parmak izi alınması gerçekleştirilmektedir.
İngiltere aile ziyareti vize randevularınızı Vize Merkezi uzmanlarımızla iletişime geçerek kısa sürede alabilirsiniz. 

İngiltere Vize Ücretleri

İngiltere vize başvuru ücretleri vize başvurusu yaptığınız süreye göre değişiklik göstermektedir. Bununla beraber vize başvurusu yapacağınız ile göre ve başvuru merkezlerine göre vize başvuru ücretleri değişkenlik göstermektedir. İngiltere vize ücretleri fiyatları her sene belli zamanlarda ücret değişikliği yapılabilmektedir.

Bu ücretler büyükelçilik tarafından revize edilerek resmi sitelerinde paylaşılmaktadır. İngiltere vizesi ücreti süreye göre farklılık göstereceği için en az ödenen minimum başvuru bedeli 120 Dolar civarında bir tutardır. Bu rakama başvuru merkezi ve diğer ek ücretler dahil değildir. Başvurunuzdan vazgeçmeniz veya ret almanız durumunda ödediğiniz bu ücretler iade olmayacaktır.

Vize Harcı Ne Kadar ve Nereye Yatırılır?

İngiltere vize başvurularınızın vize harç ödemeleri online olarak İingiltere Konsolosluk web sitesinden vize randevunuzu alırken tarafımızdan ödemesi yapılmaktadır. Nakit olarak konsolosluk ödeme kabul etmemektedir. Vize başvurunuz online olarak yapılacağı için ödemenizin de online olarak ödenmesi gerekmektedir. 

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi Kaç Günde Çıkar?

İngiltere aile arkadaş ziyaret vizesi başvurular minimum 15 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç almak isterseniz şuan da hızlandırma servisleri hizmet vermemektedir.

Uzun süre kapalı olan İngiltere aile ziyareti vizesi başvuruları açılmasından sonra oluşan yoğunluktan dolayı normal vize sonuçlanma süreci 21 iş  gününü geçmektedir. 20 ila 30 iş günü arasında sonuç verilmektedir. Vize başvuru evraklarınız tarafımıza ulaşınca size uzman ekimiz daha detaylı bilgi aktaracaktır. 

İngiltere Vize Başvuru Formu

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi Danışmanlık

İngiltere vize başvurusu ve evrak hazırlama süresinde çok fazla hata ve eksiklik sebebi ile bir çok kişinin vize başvurusu reddedilmektedir. Sizler de bu yapılan hatalardan dolayı vize reddi almak istemiyorsanız, sizlere İngiltere vize uzmanlarımızla görüşmenizi tavsiye ediyoruz.

Sizler de aile ziyareti vizesi başvurunuzda İngiltere vize uzmanlarımızla görüşmek ve yardım almak istiyorsanız ücretsiz bilgi almak ve vize başvuru işlemlerinizde Vize Merkezi'ni tercih etmeniz durumunda sizlere sırası ile yaptığımız hizmeti açıklayalım.

Vize Uzmanlarımıza Ulaşın

Öncelikle tüm vize türleri için vize uzmanlarımıza telefon numaralarımızdan ya da online@vizemerkezi.com adresi üzerinden mail yoluyla ulaşmanız gerekmektedir. Vize Merkezi telefonda öğreneceğiniz bilgi için sizden herhangi bir ücret talep etmemektedir. Vize uzmanlarımız sizlerin hangi vize türüne başvurmanızın daha uygun olacağını, daha kolay vize almanız için nasıl bir yol haritası izleyeceğinizi en ince detayına kadar aktaracaktır.

Evraklarınızı Yollayın

Vize uzmanlarımızla telefon ya da mail ile iletişime geçtikten sonra sizlere hazırlamanız gereken evrak listesi gönderilecektir. Vize uzmanlarımız tarafından size yollanan bu evrak listesindeki evrakları size belirtilen şekliyle en kısa sürede hazırlamalısınız. Kafanıza takılan tüm soruları vize uzmanımıza sorabilirsiniz.

Evraklarınızı Tamamlayalım

Vize uzmanlarımızın tarafınıza göndermiş olduğu İngiltere aile ziyareti vizesi için gerekli evrak listesini eksiksiz bir şekilde hazırladınız ve kargo ile Vize Merkezi ofisimize yolladınız. Bundan sonrası vize uzmanlarımızın engin tecrübeleri ile en ince detayına kadar hassas bir şekilde incelenmektedir. İngiltere vize işlemleri genelinde sık karşılaşılan durumlardan birisi sizden istenen evrakların güncel tarihli olmamasıdır.

Eğer siz Vize Merkezi'ni tercih etmeseydiniz İngiltere Konsolosluğu bu durumda vize başvurunuzu reddedecekti. Vize Merkezi'nde bulunan vize uzmanlarımız bu hatalı belgeleri tarafınıza ivedilikle iletir ve yenilerinin hazırlanması sağlanır. Böylece olası vize reddinizin önüne geçilir.

Vize Randevunuzu Oluşturalım

Başvurusu için gerekli evrak listesi konsolosluğun istediği şekilde hazır hale getirildikten sonra İngiltere vizeniz için en yakın tarih ve saatteki randevu sizin onayınıza sunulur. Sizin onay vermeniz durumunda alınan randevu tarih ve saati size bildirilir.

Size belirtilen randevu tarih ve saatinde Vize Merkezi görevlimiz sizlere eşlik edecektir. Yetkili arkadaşımız sizin karşılaşabileceğiniz herhangi olumsuz duruma karşı ne yapmanız gerektiğini en ince detayına kadar anlatmaktadır. Başvurucu İngiltere vize başvuru merkezine şahsen başvurusunu yapar ve biyometrik işlem kayıt sürecini gerçekleştirir.

Vize Takip Süreci

Vize Merkezi vize işlemi süresinde sizlerin yanında yer aldığı gibi vize işleminiz sonucunda da her türlü sorularınıza cevap verir. Vize uzmanlarımız vize sonucunu size en kısa sürede bildirir ve pasaportunuzu teslim alarak sizin belirttiğiniz adrese kargo ile yollamaktadır.

İngiltere ile ilgili sizden gelen sorular

14 sorudan en popüler 14 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

 • Öğrenciler için Sponsorlarla İngiltere Ziyaret vizesi
  T. Celal Bayar, 03 Nis 2023, 18:08

  Sayın ilgili merhaba, Bodrum’da ikamet etmekteyim. 14 yaşındaki kızım, yaklaşık 10 günlüğüne İngiltere’ye arkadaşının yanına gitmek istemekte. Arkadaşı ailesi ile İngiltere’de yaşamaktadır. Seyahat tarih aralığı yaklaşık 5-15 Temmuz’da. Tek başına gitmek istemekte. Bu konuyla alakalı olarak; vize işlemleri için nasıl bir yol izlememiz, ücretler konusunda bilgi alabilir miyiz? Sponsora gerek var mıdır? Öğrenciler için Sponsorlarla İngiltere Ziyaret vizesi alabilir miyiz? Desteğiniz için şimdiden teşekkürler, kolay gelsin.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Öğrenciler İngiltere ziyaret vizesi alabilir mi?
  A. İ-A., 22 Eyl 2022, 13:31

  Merhaba, ben İngiltere aile ziyaret vizesi almak istiyorum. Kuzenim tarafından davetiye gönderilecek onun orda vatandaşlığı var. Ayrıca orda birçok akrabam var kuzen, teyze ve dayılarım oradalar. Bundan 6 yıl önce bir kere giriş çıkış yaptım fakat 18 yaşından küçüktüm ailemle birlikte gittim. Babamın birçok kere İngiltere girişi çıkışı var ve 10 yıllık vizesi var bunun bana faydası olur mu? Şu an öğrenciyim üniversite 2. Sınıfa gidiyorum doğal olarak üstümde tapu ya da ona benzer bir şey yok. Hiç çalışmadım sigorta kaydım da yok sadece freelance olarak özel resim dersi veriyorum. Banka hesap hareketlerim iyi. Kyk bursu alıyorum belki bir etkisi olur mu bilmiyorum. Sizce öğrenci olmam bana sorun yaratır mı? Öğrenciler İngiltere ziyaret vizesi alabilir mi?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İngiltere Aile Ziyaret Vizesi
  k.a, 20 May 2021, 15:11

  Merhabalar, İngiltere’de yaşamakta olan kız kardeşim ve yeğenlerim var, onların ziyaretine gidebilmek için İngiltere aile ziyaret vizesi başvurusu yapmak istiyorum. Kız kardeşim İngiltere’de uzun yıllardır yaşıyor ve oranın vatandaşı oldu. Aynı zamanda İngiltere’de bir hastanede çalışıyor. Ben oraya gittiğimde kız kardeşimin evinde kalacağım . Daha önce İngiltere vizesi almadım , vize alabilmem için hangi evrakları temin etmemiz gerekiyor . Kız kardeşim çalıştığı için pek müsait değil ve onu yormadan vize başvuru evraklarımı hazırlamam ve başvurumu gerçekleştirmek istiyorum. Kız kardeşimden istemem gereken evraklar hakkında ayrıca bilgi verebilir misiniz. Ben emekliyim , gelir durumun gayet iyidir. Benimde kendim adına hazırlamam gereken evraklar ile ilgili bilgi almak istiyorum . Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İngiltere Aile ve Arkadaş Ziyareti Vizesi
  H.T., 31 May 2020, 12:10

  Merhaba, İngiltere aile ve arkadaş ziyareti vizesi hakkında bilgi almak istiyorum. İngiltere’de yaşayan ve çalışan bir arkadaşımı ziyarete gideceğim. Kendisi Londra’da bir şirkette çalışıyor. Tier 2 vizesi alarak gitti ve yaklaşık 8 aydır orada yaşıyor. Ben Türkiye’de özel bir şirkette 6 senedir çalışıyorum ve kendime ait evim, aracım var. Banka hesaplarımda da yeterli miktarda birikimim var. Arkadaşımın benim için neler göndermesi gerekiyor? Onu zor durumda bırakmadan başvuru yapmak istiyorum fakat daha önce yurt dışı seyahatim olmadığı için endişeliyim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İngiltere Arkadaş Ziyareti Vizesi
  M. Gürhan, 17 Şub 2020, 11:23

  İngiltere arkadaş ziyareti vizesi için davetiye gerekli mi? O davetiyeyi nereden bulacağım?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İngiltere Aile Ziyareti Vizesi
  G. Baram, 15 Kas 2019, 16:05

  Merhabalar, ablam İngiltere'de bir üniversitede lisans okuyor ve okulun yurdunda kalıyor. İngiltere aile ziyareti vizesi alabilir miyim? Onun beni davet etme gibi bir şansı var mı? 1 hafta kadar kalacağım ne tarz vize almam gerekir?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İngiltere'den davetiye gönderen kişi İngiliz vatandaşı mı olmalı?
  E.T., 18 Eyl 2019, 15:50

  merhaba, İngiltere'den davetiye gönderen kişi İngiliz vatandaşı mı olmalı? Benim yengem ve abim bana İngiltere'den davetiye gönderecekler fakat İngiliz vatandaşlığı yok, oturma izinleri var. Bir sorun teşkil ediyor mu?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İngiltere'de öğrenci olan çocuğumu ziyaret için nasıl vize alırım?
  E.G., 05 Şub 2019, 00:45

  Merhaba. Kızımız Oxford'da yüksek lisans yapmaktadır. Mart/2019'da ziyaretine gitmek istiyoruz. Ne gibi işlemler yapmamız lazım. İngiltere'de öğrenci olan çocuğumu ziyaret için nasıl vize alırım? Bilgilendirme yapar mısınız rica etsem...

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Yurt dışında oturum izni olanlar nasıl vize başvurusu yapar?
  E.K., 22 Oca 2019, 21:05

  Yurt dışında oturum izni olanlar nasıl İngiltere vizesi başvurusu yapar? Şu anda Polonya'da Erasmus yapıyorum ve bir haftalığına aile ziyaretine İngiltere'ye gitmek istiyorum almam gereken vize türü hangisidir ve Polonya'da vizeyi almam mümkün müdür? İzlemem gereken süreç nedir? İngiltere vize başvurunu doldurup randevumu Polonya'dan alabilir miyim? Başvuru formu çok karmaşık ve sanırım evrakları sisteme yüklemek gerekiyor. Sisteme eksik evrak yüklendiğinde vize reddi alınabiliyormuş. Size evrakları tarayarak mail yoluyla göndersem işlemlerimi siz yapabilir misiniz? Form doldurma ve evrak yükleme konusunda desteğe ihtiyacım var.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İngiltere'den arkadaşım davetiye gönderirse kolay vize alabilir miyim?
  Y.Ö., 31 Ağu 2018, 03:24

  İngiltere'den arkadaşım davetiye gönderirse kolay vize alabilir miyim? Turist vizesi için başvuru yapacağım. İngiliz vatandaşı arkadaşım ben istek yaparım dedi lakin İngiltere vize prosedürü çok fazla. Uzmanından bilgi almak istedim. kendi tapulu is yerim var kuaförüm esnafım evde kendimin hesabımda 40,000 tl var yani orada arkadaşım ben hallederim dedi ama ona göre bir plan yapacağım olumlu olumsuz cevap verirseniz sevinirim

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Aile arkadaş ziyareti için nasıl vize alabilirim?
  R. Ö., 05 May 2018, 16:54

  Merhaba. Aile arkadaş ziyareti için nasıl vize alabilirim? Ben ve kız kardeşim İskoçya'da yaşayan ağabeyimi ziyaret etmek istiyoruz. Bize yardımcı olabilir misiniz? Diyarbakır'da oturuyoruz. Vize başvurumuzu nasıl yapacağız?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İngiltere aile ziyareti vizesinde davet mektubu nasıl olmalıdır?
  H. Y., 04 Ara 2017, 18:02

  Selam, İngiltere aile ziyareti vizesinde davet mektubu nasıl olmalıdır? Ben size Azerbaycan'dan yazıyorum. Bizim İngiltere'de bir arkadaşımız var ve bize invitation letter göndermek istiyor. Size sorum özel bir invitation letter (davet mektubu) formatı var mı?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İngiltere Aile Ziyereti Vizesi için davetiye almalı mıyım?
  c. kirman, 16 Ara 2016, 19:49

  İngiltere Aile Ziyereti Vizesi için davetiye almalı mıyım? Ben Marmara Üniversitesinde öğrenciyim. Tatil amacıyla İngiltere ye akrabalarımın yanına gitmek istiyorum. Herhangi bir istek almam gerekli mi? Benim yapmam gereken başvuru nasıl olmalı? Hangi belgeler gerekli? Yapmam gerekenleri söyleyebilirseniz çok iyi olur.Teşekkürler.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • ingiltere aile ziyareti vizesi için gerekli evraklar
  yağmur, 01 Eki 2016, 19:48

  Merhaba, İngiltere aile ziyareti vizesi için gerekli evraklar neler? İstanbul Kadıköy'de oturuyorum Öncelikle Kadıköy, Göztepe, Çamlıca civarında Vize Merkezi var mı? İngiltere vize işlemleri ile ilgili 3 defadır Osmanbey'deki vize merkezinizden destek alıyorum, şimdi yine İngiltere aile ziyaret vizesi hakkında danışmanlık hizmetinize ihtiyacım var. İngiltere'ye aile vizesi alarak halamın yanına gitmek istiyorum. Sigortalı çalışanım. Masraflarımı kendim karşılayacağım. İngiltere aile vizesi için her yerde farklı bilgiler yer almaktadır. Başvuru için evraklarla ilgili gerekli tüm bilgileri bana mail atmanız için yardımlarınızı rica ederim. ya da başka bilen varsa bana yardımcı olması için ulu orta yazmak istedim herkese İyi hafta sonları..

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle

İngiltere için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp