ingiltere aile ziyareti vizesi için gerekli evraklar

y. 01/10/16, 19:48
Merhaba istanbul kadıkoy de oturuyorum Öncelikle kadıkoy, göztepe çamlıca civarında vizemerkezi varmı, ingiltere vize işlemleri ile ilgili 3 defadır osmanbeydeki vize merkezinizden destek alıyorum, şimdi yine ingiltere ağile ziyaret vizesi hakkında danışmanlık hizmetinize ihtiyacım var. İngiltere'ye aile vizesi alarak halamın yanına gitmek istiyorum. Sigortalı çalışanım. Masraflarımı kendim karşılayacağım. İngiltere aile vizesi için her yerde farklı bilgiler yer almaktadır. Başvuru için evraklarla ilgili gerekli tüm bilgileri bana mail atmanız için yardımlarınızı rica ederim. ya da başka bilen varsa bana yardımcı olması için ulu orta yazmak istedim herkeze İyi haftasonları..
Vize Merkezi

ingiltere aile ziyareti vizesi için gerekli evraklar

Sayın Yamur hanım 

Vize uzmanlarımız tarafından size  İngiltede Aile Ziyareti Vizesi için gerekli evrak maili gönderilmiştir.

Kadıkoyde vize merkezi ,Çamlıca vizemerkezi istanbul vize merkezi Harbiye osmanbey civarndadır. aynı zamnada izmir vize merkezi, Edirne ingiltere vize merkezi, Antep vizemerkezi, antalya vizemerekezi, ve ankara ingiltere vize danışmanlık alabileceğiniz, turistik ticari aile ziyareti ve İngiltere ankara anlaşması hakkında vize işlemlerinize servis alabileceğiniz ofislerimiz olduğunu gururla söylemek isteriz. 

h. cidiroglu 09/10/16, 16:57
Merhaba bana bir vakıf ya da şirket sponsor olabiliyor mu? Özellikle vakıf!
Vize Merkezi 18/10/16, 09:21
Sayın Cidiroğlu merhaba, İngiltere'ye yapacağınız seyahatin amacına göre bağlı bulunduğunuz vakıf ya da çalışıyor olduğunuz şirket size sponsor olabilir. İngiltere'ye eğitim amaçlı, kültürel ziyaret amaçlı, fuar ziyareti, ticari toplantı amaçlı seyahatlerinizde bağlı bulunduğunuz vakıf ya da çalışıyor olduğunuz şirket size sponsor olabilir.
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.