Çocuklar için İngiltere vize ücreti var mı?

C.D. 20/12/18, 11:05
Merhaba, 2 sorum olacak; 4 yasındakı kızım ıcın 126 Dolar vıze ucretı talep edılmekte mıdır? ayrıca 6 aylık turıst vızesı ıcın 126 Dolar harıcınde, danısmanlık ve aracı kurum bedelı talep edılıyor mu? Teşekkurler.
Vize Merkezi

Merhaba,

İngiltere vize ücretleri başvuru yapacağınız İngiltere vize kategorisine ve İngiltere vize süresine göre değişmektir.Standart ziyaretçi vize başvurularında 6 aylık,2 yıllık,5 ve 10 yıllık İngiltere vize başvuru seçenekleri vardır.İngiltere vize başvuru harç ücretleri tüm başvuru sahipleri için aynıdır.Çocukların İngiltere vize başvuru işlemleri için de yetişkinlerle aynı vize ücreti talep edilmektedir.

İngiltere vize ücret ödemeleri online başvuru formu doldurulduktan sonra internet üzerinden yapılır.Vize başvurunuzu hızlandırmak ya da başvuru esnasında vip hizmet almak için ek hizmetlerden faydalanmıyorsanız vize harç ücreti dışında başvuru merkezine başka ücret ödemenize gerek yoktur.

Vize Merkezi İngiltere depertmanı vize başvurunuzun tüm aşamalarında size destek olur.Durumunuza uygun doğru vize başvuru evrakları ve toplam işlem ve danışmanlık ücretleri için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

İlginiz için teşekkür ederiz.

Vize Merkezi İstanbul, Özge Çetinkaya

Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon