İngiltere turistik ve ticari vize için ücret farklılığı var mıdır?

D.B. 08/04/22, 14:37
Merhabalar, İngiltere’ye yakın bir tarihte seyahat edeceğiz. Aslında seyahatimiz ticari bir seyahat olacak fakat şirketimiz davetiye temin edemiyor. Bizi davet eden firmadan bir davetiye alamıyoruz. Ticari ve turistik vize arasında bir fark var mıdır. Vize başvurumuzu turistik yaparsak şirketimiz bize sponsor olabilir mi. İngiltere turistik ve ticari vize için ücret farklılığı var mıdır? konu hakkında detaylı bilgi alabilirsek vize başvurularımızın sürecini başlatmak istiyoruz.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhabalar, İngiltere vizesi başvuru süreçlerinizde profesyonel hizmet vermek için bizimle çalışabilirsiniz. Vize başvurularınızda size yardımcı olabiliriz. Öncelikle seyahatiniz eğer ticari ise ticari bir davetiye edinmeniz gerekmektedir. Davetiyeyi orijinal olarak temin etmenize gerek yoktur. Karşı taraftaki firma size e-mail ile davetiyeyi ulaştırması yeterli olacaktır.

İngiltere turistik ve ticari vize ücret farkı ile ilgili sorunuz olmuş bu konuda sizin sorularınızı yanıtlamış olacağım. Kısa süreli vizelerde ücret farkı yoktur. İngiltere turistik ve ticari vize ücretleri arasında da bir farklılık yoktur.

Bu başlıkta yer alan vizeler aile ziyareti, ticari, turistik bu kategoriler için visitor visa başlık altında İngiltere vizelerine başvuru yapabiliyoruz.

İngiltere turistik ve ticari vize ücret farkı olmadığı için bu kategoriler için başvuru yaptığınızda süreçler ve işlemler aynı şekildedir. Tabi ki ticari vize başvuruları daha detaylı incelenecektir. Sponsor olacak şirket ve davetiye gönderen şirket bilgilerine konsolosluk daha detaylı bakacaktır.

İngiltere turistik ve ticari vize ücretleri online kanallardan ödenmektedir.

İngiltere turistik ve ticari vize için ücret farklılığı var mıdır sorularınıza yanıtlamış olduk. İngiltere vize işlemleriniz ile ilgili sizlere yardımcı olmak isteriz. Siz sadece başvuru evraklarınızı bize ulaştırıyorsunuz vize başvurularınızı biz organize ediyoruz. Baştan sona tüm süreçlerinizi biz yönetiyoruz. Vize başvurularınızı online olarak gerçekleştirdikten sonra randevularınızı alacağız.

Bizim operasyon ekibimiz ile beraber randevuya gelmenizi rica ediyoruz ve randevuda sadece parmak izi vermeniz gerekiyor. Parmak izi verdikten sonra vizenizin işlem süresi başlayacaktır. Vize işlem süresi yaklaşık olarak 20 ila 30 iş günü arasında sonuçlanmaktadır. Başvuru için arayınız. 0212 970 05 53

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Yorum Ekle
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.