Öğrenciler için turistik İngiltere vize evrakları nelerdir?

K.A. 06/03/19, 21:20
Merhaba ingiltere vizesine başvurucam gerekli belgeleri bir türlü bulamadım turistik vizeye başvurucam yardımcı olur musunuz 19 yaşında öğrenciyim.İngiltere vize evrakları nelerdir? Vize merkezi vize evrakları için yardımcı oluyor mu?
Vize Merkezi

Merhaba,

İngiltere vize başvuru işlemlerinizin eksiksiz tamamlanabilmesi için İngiltere vize başvuru evrakları durumunuza uygun olarak eksiksiz olarak hazırlanmalıdır.İngiltere Konsolosluğu vize başvurunuzu değerlendirirken evraklarınızı dikkatli inceler ve başvurunuzu değerlendirir.

İngiltere vize başvuru evraklarınız İngiltere'deki masraflarınızı karşılayabileceğinizi kanıtlar nitelikte olmalı.Bu nedenle İngiltere vize başvurunuzda gelir durumunuzu gösterir banka hesap dökümleri mutlaka yer almalıdır.İngiltere vizesi için alınacak banka hesap dökümleri bankadan imzalı ave kaşeli olarak alınmalıdır.Öğrencilerin ya da çalışmayan,düzenli gelir sahibi olmayan kişilerin ingiltere vize başvuru dosyasına ise kendisine sponsor olan kişinin banka hesap dökümleri mutlaka eklenmelidir.Öğrenciler İngiltere vize başvuru dosyasına güncel öğrenci belgesini de eklemelidirler.

Öğrencilerin İngiltere vize başvurusu için hazırlamaları gereken güncel İngiltere vize başvuru evrakları için vize uzmanlarımızı arayabilir ve evrak listesini talep edebilirsiniz.Evrak listesi vereceğiniz mail adresine gönderilecektir.Hazırladığınız evraklar başvurunuz için destek alacağınız vize uzmanımız tarafından detaylı incelenecektir.

İlginiz için teşekkür ederiz.

Vize Merkezi İstanbul

Özge Çetinkaya

esra 13/03/19, 14:14

Merhabalar, 1) 3 haftalık bir toefl kursuna gideceğim. Ne tür bir vizeye başvurmam gerekiyor? 2) Aynı zamanda o tarihlerde geçerli bir Schengen vizem var. İngilterede kalacağım süre Schengende kalacağım süreyi kısaltır mı? Çok teşekkürler. ingiltere vizesi için gereken belgeleri ve sizin ücretinizi mailime atarsanız cok memnun olurum

Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon