İngiltere’de dil eğitimi için neler yapmam gerekiyor?

Bilgi Sayfasına Dön
 • U.T. 01 Nis 2022, 11:12
  Merhabalar, İngiltere vizesine başvurmak istiyorum. İngiltere’ye gitme amacım dil eğitimi almak olacak. Fakat bu konuda hiçbir bilgim yok nereden başlayacağım bilmiyorum. Ne evraklar gerekiyor bilmiyorum. İngiltere'de dil eğitimi için neler yapmam gerekiyor bana bu konular hakkında bilgi verebilecek bir danışmanlık şirketi çalışıp vize işlemlerimi hızlıca çözmek istiyorum. İngiltere'de dil eğitimi alabileceğim bütçeme uygun olan eğitim merkezlerini araştırdım. Sadece vize işlemlerimde profesyonel bir ekip ile çalışmak istiyorum. Konu hakkında detaylı gerekli belgeler ve süreçler hakkında sizden bilgi bekliyorum. Teşekkür ederim.
  Bu yorumu faydalı buldunuz mu ? Yanıt Ver
 • Vize Merkezi 01 Nis 2022, 11:12

  Merhabalar, İngiltere’de dil eğitimi almak ile ilgili sorularınızı yanıtlayıp konu hakkında sizi aydınlatacağız. İngiltere dil eğitimi almak bir çok insanın hayali olduğu gibi aynı zamanda iyi bir eğitim imkanı da sunmaktadır. Yurt dışında dil okulu denildiğinde, aklına hemen İngiltere gelebilir. Hiç İngilizce bilmeden istediğin ülkeye gidebilir,  istediğiniz dil okuluna kaydolabilirsiniz ve orada geçireceğiniz süre boyunca bol bol İngilizceye maruz kalarak, rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

  Eğer az da olsa İngilizce biliyor ve kendinizi geliştirmek için yurt dışında bir dil eğitimi almayı düşünüyorsanız, okulunun ilk günü gireceğiniz bir seviye tespit sınavı ile kendine uygun seviyeden eğitimine başlayabilirsiniz.

  İngiltere'de dil eğitimi almak için öncelikle yapmanız gereken bir okul araştırıp kayıt olmanız gerekir. Okul kabul işlemlerinizden sonra kabul mektubunuz gelir gelmez vize işlemlerinize başlayabilirsiniz. İngiltere vizesi başvurusu yaparken dikkat etmeniz gereken evraklarınızı düzgün hazırlamak olacaktır. Gelir durumunuzu gösteren evraklar önemlidir. Bunlara dikkat etmeniz gerekir. Öğrenci iseniz sponsorunuz mutlaka birinci derece aile yakını olmalıdır. Onların gelir durumu evraklarını sunmanız mutlaka gerekiyor.

  İngiltere dil eğitimi için vize başvurunuzu yaptıktan sonra sonuçlanma süresi minimum 20 ila 30 gün kadar sürebilir. Bu süre konsolosluk yoğunluğuna göre değişebilir.

  İngiltere'de dil eğitimi için neler yapmam gerekiyor şeklinde sorularınızı yanıtlamış olduk. Sorularınız ve merak ettikleriniz olursa tekrar bu süreçte yardımcı olabiliriz sizlere. Bizlere hafta içi 08:30 -18.00 arası şubelerimizden ulaşabilirsiniz. İngiltere vize işlemleri için 0212 970 05 53 telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. 

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu ? Yanıt Ver
Bilgi Sayfasına Dön
Yorum Ekle

Soruya Yanıt Ver

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp