İngiltere vizesinde çocuklarda ücret farkı var mıdır?

T.Ş. 01/04/22, 11:08
Merhabalar, Eşimin İspanya pasaportu mevcut. Ben ve çocuklarım Türk vatandaşıyız. İngiltere vizesi almak istiyoruz. İngiltere vize işlemleri için hizmet bedeli ücretini ve vize işlemleri gerekli evrakları öğrenebilir miyim? Bununla birlikte çocuklarım için de vize başvurusu yapacağım. İngiltere vizesinde çocuklarda ücret farkı var mıdır? Çocuklarımın bir tanesi 8 diğeri ise 12 yaşındadır. Bilgi verilmesini rica ederim. Teşekkür ederim.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhabalar, İngiltere vize işlemlerinizde sizlere yardımcı olabiliriz. Hemen hemen her kategori için uzman ekibimiz mevcuttur. Başvuru yapacağınız turistik vize seyahatiniz içinde size ve çocuklarınıza yardımcı olacağız.

Öncelikle İngiltere vizesi başvurularında çocukların ücreti hakkında sorularınıza yanıt vermiş olalım.

İngiltere vize başvuruları için yetişkin ve çocukların vize başvuruları online olarak yapılmaktadır. Online başvuru formu, online evraklarınızın taranması yüklenmesi ve online olarak  vize başvuruları ödemeleri yapılmaktadır.

İngiltere vize başvurusu çocuklar için ödenen ücretler de yetişkin ücretleri gibi aynı yöntem ile ödenmektedir. Çocuklarınız ile beraber vize işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde başvurularınızda yardımcı olabiliriz.

İngiltere vizesi başvurularında çocukların ücreti için bir farklılık yoktur. İngiltere konsoloslusluğunun vize başvuru sistemi üzerinden her başvuru sahibi için ayrı bir form açılması gerkiyor ve her başvuru sahibi için ayrı ayrı ücretler ödenmesi gerekmektedir. İngiltere vize başvurusu çocuklar için ödenilen ücretler yaşa göre değişiklik göstermemektedir. Konsolosluk her başvuru sahibi için harç ücretini ayrıca almaktadır.

Hizmet bedellerimizde konsolosluk bedeli ile her başvuru sahibi adına ayrıca vize başvuru bedeli ödenmelidir. Her başvuru sahibi için online form ve yeni bir sistem üzerinden yapılan işlemler bireysel olarak gerçekleşmektedir.

İngiltere vizesi başvurularınız için size güncel gerekli belgeler listesini hem sizin için hem de çocuklarınız için hazırlamanız gereken evraklar listesini paylaşabilirim. Başvuru evraklarınızı hazırlayıp bize ulaştırmanız halinde başvurularınızı ivedilikle ve özenle gerçekleştirebiliriz.

İngiltere vizesinde çocuklarda ücret farkı var mıdır sorularınızı yanıtlamış olduk .Hemen hemen türlü vize sorularınızı ve merak ettiklerinizi bize sorabilirsiniz. Ofislerimiz şube adreslerimizden bize ulaşabilir telefon numaralarımızdan 0212 970 05 53 kolaylıkla bilgi alabilirsiniz.

Vize Merkezi

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Yorum Ekle
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.