İngiltere Vize Randevusu

V.R. 15/02/21, 15:43
Merhabalar, İngiltere vize randevusu almak için pasaportumuzun fotokopisini göndermemiz yeterli midir? Turistik vize almak istiyorum. Özel bir firmada makine mühendisi olarak çalışıyorum. Evraklarımı hazırlayabilmem için mail adresime gerekli evrak listesi gönderirseniz sevinirim. Evraklarımı hazırlarken nelere dikkat etmem gerekir?
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhabalar,

İngiltere vizesinde, Schengen vize başvurularında olduğu gibi sadece güncel pasaport bilgileri ile randevu alınabilmesi mümkün değildir. Evraklarınızı, İngiltere vize uzmanlarımıza ulaştırdıktan sonra başvuru formunuzu doldurabilir ve İngiltere vizesi için randevu alabilirler. 
İngiltere vize başvurunuzu yapmadan önce vizenizin olumlu sonuçlanabilmesi için yapmanız gereken hazırlıklar çok önemlidir. İngiltere vize başvurunuz sırasında eksik evrak sunarsanız ya da içeriği açısından eksik, yanlış bilgilerle başvuru yaparsanız ret alma olasılığınız yüksek olacaktır. Bu risklerle karşılaşmamak için ilk önce Vize Merkezi’ndeki vize uzmanlarımızın çalışma statünüze göre gönderdiği evrak listesini eksiksiz hazırlayın.

Evrak listesindeki belgeleriniz vize uzmanlarımıza ulaştığında, evraklarınızı detaylı kontrol edip, evraklarınızdaki bilgiye göre formlarınızı dolduracaklardır.  İngiltere başvuru formunuza girilen bilgilerin doğru ve size ait olup olmadığını kontrol edip, onaylamanız için tarafınıza mail gönderilecektir. Sizden onay geldikten sonra, vize randevusu İngiltere başvuru merkezinden alınmaktadır.

İngiltere Vize Randevusu Aldıktan Sonra Yapılacaklar Nelerdir?

İngiltere vizesi için randevu aldıktan sonra İngiltere vizesi başvurunuzu yapmak için hazırladığınız belgeleri tarayıp başvuru sistemine eksiksiz yüklemeniz gerekir. Evrakları taratma işlemlerini isterseniz randevu günü İngiltere başvuru merkezinde ücret karşılığı yüklenmektedir. İngiltere vize işlemleri, tecrübeli ve profesyonel vize uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır. Vize randevusu İngiltere başvuru merkezinde sizin için çok rahat geçmektedir. Çünkü bu bahsettiğim tüm işlemleri vize uzmanlarımız randevu öncesinde sizin için hazırladığından, sizin sadece parmak izi verip, fotoğrafınızı çektirmeniz yeterli olacaktır.

Turistik vize başvurusu için hazırlamanız gereken evraklarda dikkat etmeniz gereken şahsi evraklarınızın güncel olması ve şirket evraklarınızın eksiksiz olmasıdır. Özellikle gelirinizi belirleyen banka dökümleri ve maaş bordrolarınızdaki bilgileri başvuru formuna aktarırken dikkati olmalısınız. Sizin gibi birçok özel şirkette çalışanların eline geçen maaş ile maaş bordrosunda yazan farklı olabilmektedir. Bu soruları cevaplarken dikkat etmeniz gereken; elinize geçen maaşı değil maaş bordronuzda yazanı başvuru formunuza girmeniz gerekir. Ek gelirleriniz varsa ve bunu belgeleyebiliyorsanız, mutlaka  ekstra gelir elde ettiğiniz belgeleri de evraklarınız ile birlikte sunmalısınız. 

İngiltere vize randevusu hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız 0212 970 0553 numaralı İngiltere özel hattımızdan vize uzmanlarımıza ulaşın.

Vize Merkezi
Yüksel ERDİN

İngiltere vize randevusu

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x