Erasmus + kapsamında İngiltere'ye seyahat için vize başvurusu.

F.K. 24/03/19, 09:15
Merhaba Cukurova Universitesinde idari personel olarak gorev yapmaktayim. Insaat muhendisiyim, 657ye tabiyim. Universitemiz Erasmus+ Personel Egitim alma kapsaminda beni yurt disina yolluyor. Ingiltere gitmek istiyorum, Ingilteredeki bir sirket davet mektubunu yolladi. Programimiz toplam 3 gun, ama ben 15 gun kalacagim. Universitemiz resmi gorevlendirme yapacak ve Erasmus+ programi kapsaminda yaklasik 1000 euro odeme yapacak. Ingilterede akademic bir arastirma yapmayacagim, firmanin kendi alanindaki calismalarini izleyecegim. Hangi vize yontemini secmeliyim?
Vize Merkezi

Merhaba,

İngiltere'den adınıza gelen davet mektubu ve okulunuzun erasmus ofisi tarafından görevlendirmenize ilişkin yazılarla birlikte standart ziyaretçi vizesi kategorisinde başvurunuz yapılmalıdır.Erasmus + kapsamında masraflarınızın karşılanacağını belirtir yazı da mutlaka dosyanıza eklenmeli ve İngiltere vize başvuru formunda alacağınız hibe detayı belirtilmelidir.

Başvurunuzla ilgili net bilgi verebilmemiz İngiltere'den adınıza gelen davet mektubunuzun tekrar kontrol edilmesi gerekiyor.Erasmus + kapsamında İngiltere'ye seyahat edecek öğrenciler,idari personeller ve akedemisyenler için başvuru türü farklılık gösterebilir.

Vize başvurunuz için detaylı bilgi ve destek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginiz için teşekkür ederiz.

Vize Merkezi İstanbul

Özge Çetinkaya

Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon