Altunizade İngiltere Vizesi

M. sina hıdır 24/10/21, 15:17
Selamlar, İngiltere aile ziyareti vize başvuruları açıldı mı? daha önce sizleri aradığımda başvuruların kabul edilmediğini söylemiştiniz. Annem ve babam birlikte Londra’da yaşayan abimin yanına gidecek ortalama 2 hafta gibi bir kalış düşünüyorlar, Altunizade İngiltere vizesi için şubeniz bize yakın başvuruda bulunmak için nasıl hareket etmemiz gerekmektedir?
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhabalar, Altunizade İngiltere vize başvurusu için sizlere danışmanlık hizmeti verebilmekteyiz. İngiltere Konsolosluğu vize başvuruları işlemlerini kabul etmeye başlamış bulunmaktadır. Sizin seyahatinizin amacı aile ziyareti olmaktadır. Orada yaşamını sürdüren oturum hakkına sahip veya vatandaşlığı bulunan abiniz İngilizce davet yazısı yazabilir. Bu davetiye başvuru için yeterli olmaktadır. Kadıköy İngiltere vizesi başvurunuz için ayrıca şubemizden randevu almanıza gerek görülmemektir. Hazırlamış olduğunuz belgeler ile şubemize gelebilirsiniz. Seyahat edecek olan kişilerin statüsü çalışan, ev hanımı, işveren, emekli olması halinde size uygun evrak listeleri tarafınıza iletilecektir. Üsküdar İngiltere vizesi ve birçok bölgeden başvuru işlemleri kabul edilebilmektedir. Evrak listesi ve davet mektubunuz tarafınıza iletildikten sonra bizlere gerek şubemize gelerek ya da kargo yolu ile dosyanızı teslim edebilirsiniz.

Evraklarınızın arasında yer alan sizlere iletilecek olan Türkçe bilgi formunda yer alan soruları vize değerlendirmesinde sorun yaşamamanız adına gerçeğe uygun yanıtlamanız çok önemlidir. Banka hesapları, bakiye durumunuz kısaca gelir durum beyanınızda dikkat edilecek hususlar ayrıca uzman danışmanlarımız size bilgi vereceklerdir.

Altunizade İngiltere vizesi başvuru süreci işleyiş kuralları

Altunizade İngiltere vize başvurusu oluşabilecek yoğunluktan dolayı randevu işlemleri ileri tarihe de verebilme durumu söz konusu olabilecektir bu nedenle başvuru için hızlı aksiyon almanız önemlidir. Vize ücreti danışmanlık hizmeti ve Konsolosluğa ödenecek vize ücreti dahil olarak tarafınıza bildirilecektir. İkametinizde belirtmiş olduğunuz Kadıköy İngiltere vizesi başvurunuz için eksik evrak talebi olması halinde hızlı bir şekilde de sağlayabileceğiz. E-devlet sistem üzerin alınabilecek olan belgeler uzmanımız tarafından sizleri yormamak adına alınabilecektir. Gerçekleştirilmeyi planlanan seyahatte masraflar karşı taraftan sağlansa dahi ailenizin de bakiyeli bir banka hesabı sunması istenecektir. İngiltere turistik, ticari, transit, aile veya arkadaş ziyaretleri, çalışma izni, aile birleşimi, öğrenci vize başvurularınız için anadolu yakası Üsküdar İngiltere vizes işlemleri tecrübeli uzmanlarımız tarafından hizmet verilmektedir. İkametinizin nerede olduğu başvurunuz için sorun teşkil etmeyecektir. Tüm Türkiye’de ikamet edilen yerlerden işlemleri istanbul’dan gerçekleştirebiliriz.

Altunizade İngiltere vizesi gerekli evrak listeleri, vize ücreti gibi tüm sorularınız için bizleri 0216308111 arayarak danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla.

Vize Merkezi 

Altunizade İngiltere vizesi

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Yorum Ekle
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.