Konsolosluk

Türkiye Cumhuriyeti Umuma Mahsus (Bordo) pasaport hamili vatandaşı iseniz (pasaportunuzda geçerli Schengen vizeniz yoksa) ya da Türkiye ikamet iznine sahip üçüncü ülke vatandaşı iseniz, Bulgaristan Cumhuriyeti’ne seyahat etmek için Bulgaristan vize işlemlerine müracaat etmeniz gerekecektir.

Bulgaristan Konsolosluğu doğrudan yapılan vize başvurularını 1 Ocak 2015 tarihinden bu yana kabul etmemektedir. Bu nedenle Bulgaristan vizesi işlemlerinizi Vize Başvuru Merkezleri ve Turizm/ Seyahat Acenteleri aracılığı ile yapmalınız.

Bulgaristan vize işlemleriniz ile ilgili tüm konularda destek olmak üzere İstanbul, Ankara, Edirne, Bursa, Antalya ve Gaziantep ofislerimiz ile hizmetinizdeyiz.

 

LÜTFEN aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşınız…..

İstanbul

Rumeli Cad. No:78 D:4 Nişantaşı, Şişli, İSTANBUL
 

+90 (212) 970 05 22

Ankara

Cinnah Cad. Bükreş Sok. No:19/8 Çankaya, ANKARA
 

+90 (312) 970 05 01

Edirne

Sarıcapaşa Mah. Talatpaşa Asfaltı Meriç - 18 İşhanı Kat:2 No:22, Edirne (NAN Turizm)

+90 (850) 460 15 01

İzmir

Mithatpaşa Cad. No:1114 D:1 Güzelyalı/ İZMİR (Magella Travel Agency)

+90 (232) 970 05 01

Bursa

+90 (224) 322 20 26

Gaziantep

+90 (342) 255 50 95

Antalya

+ 90 (242) 255 5510

 

Yükleniyor...
İletişim
İstanbul
+90 (212) 970 05 22
bulgaristan@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 05 22
ankara@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 05 22
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 (284) 236 24 24
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 23 65
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
Tel: + 90 (242) 255 5510
antalya@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 50 95
gaziantep@vizemerkezi.com