Bulgaristan Vize Randevu

Kısa süreli C tipi vize başvuruları için Bulgaristan vize randevu alınmasına gerek yoktur. Turist vizesi, ticari vize, ziyaret vizesi, transit vize başvuruları için randevu alınmasına gerek yoktur. Ancak 90 günden fazla kalışlı seyahatleri kapsayan D tipi vize başvurularında konsolosluktan randevu alınması gerekmektedir. Ankara, İstanbul, Bursa ve Edirne’de bulunan Bulgaristan Konsoloslukları D vize başvurularında randevusuz işlem kabul etmemektedir.  

Bulgaristan vize başvurularınızda randevu almanıza gerek yoktur. Randevu almadan mesai saatlerimiz içerisinde ikamet bölgenize en yakın ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Vize türünüze göre evraklarınızı belirledikten sonra, evraklarınızı eksiksiz olarak hazırlayarak ikamet ettiğiniz bölgeye en yakın ofisimize evraklarınızı iletmenizle birlikte Bulgaristan vize başlatmaktayız. 

Bulgaristan Turist Vize Randevu

Turist vize başvuruları konsolosluğa bireysel olarak yapılacaksa, Bulgaristan turist vize başvuruları için konsolosluktan randevu alınmasına gerek yoktur. Fakat başvurular konsoloslukta belirli saat aralığında alındığı için yoğunluktan dolayı başvurular bir sonraki günlere sarkabilmektedir. 

Bulgaristan Ticari,Transit ve Ziyaret Vizeleri İçin Randevu

Ticari, transit ve ziyaret vizeleri için randevu almak zorunlu değildir. Müracaat talebinizi Vize Merkezi Bulgaristan Departmanına iletebilirsiniz. Turrist, ticari, transit ve ziyaret vize başvuruları ortalama 5-10 gün içerisinde neticelenmektedir. 

Vize Merkezi Bulgaristan departmanının 15 yılı aşkın bir tecrübesi bulunmaktadır. Başvurunuzu Vize Merkezi Bulgaristan departmanı ile gerçekleştirmeniz halinde evraklarınızı kargo ile ofisimize iletmeniz yeterli olacaktır. Evraklarınızı kontrol ederek bir eksiklik veya hata olduğu durumlarda size iletmekteyiz. Bulgaristan vize başvurunuzu ilk mesai gününde tamamlamaktayız. 

bulgaristan vize randevu

Bulgaristan D Vize Randevu

Bulgaristan Konsoloslukları D vize başvurularını randevulu sistemle kabul etmektedir. Bulgaristan D vize için sadece İstanbul Bulgaristan Başkonsolosluğu randevu sistemi ile hizmet vermektedir. D vize başvuruları başvuran tarafından bizzat yapılmalıdır. Bulgaristan D vize başvurularında sürecin takip edilmesi konusunda danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. 

Bulgaristan Pasavan İçin Randevu

Pasavan için randevu zorunluluğu yoktur. BG Konsoloslukları pasavan için randevusuz işlem yapılabilmektedir. 

Bulgaristan Pasaport Randevusu

Bulgar pasaportları için bütün Bulgaristan diplomatik temsilcilikleri randevu ile hizmet vermektedir. Bulgaristan vatandaşları Bulgaristan kırmızı pasaport başvuruları için randevu almalıdırlar. 

Bulgaristan Büyükelçiliği ve Bulgaristan Konsoloslukları kırmızı pasaport için başvuruları için randevuları online olarak kabul etmektedir. Kırmızı pasaport için randevu pasaport sahibi tarafından şahsen alınmalıdır.

Bulgaristan pasaportu randevusu internet sitesi: https://www.consulatebg.eu

Türkiye’nin 10 farklı ilinde ofisimiz bulunmaktadır. Lütfen ikamet ettiğiniz ile en yakın ofisimizi arayınız. 

İstanbul: +90 (212) 970 05 22
Ankara: +90 (312) 970 05 22
İzmir: +90 (232) 970 05 22
Bursa: +90 (224) 322 2073
Antalya: +90 242 255 50 68
Gaziantep: +90 (342) 255 54 35
Konya: +90 332 225 43 91
Adana: +90 322 245 07 91
Çorlu: +90 (282) 255 50 95
Diyarbakır: 0850 460 15 77

 

 

 

Yükleniyor...
Telefon
x