Tır şoförleri için

Bulgaristan Şoför Vizesi

1. Eksiksiz doldurulmuş vize talep formu – form için tıklayınız
2. İki adet kaşeli antetli kağıt (dilekçe için)
3. Bir adet beyaz fonlu biyometrik fotoğraf
4. Şoförün SSK İşe Giriş Bildirgesi
5. Ehliyet fotokopisi
6. Söz konusu listede adının buluması gerekiyor
7. İptal edilmiş pasaport varsa bile başvuru sırasında sunulması gerekiyor
8. Pasaportun son geçerlilik tarihi vize bitiminden en az 6 ay sonra olması gerekiyor

Önemli Not: Vize alınabilmesi için sene başında bağlı bulundğunuz UND veya RODER kanalıyla Ulaştırma Bakanlığı’na liste gönderilmiş olması gerekiyor

Yükleniyor...
İletişim
İstanbul
+90 (212) 970 05 22
bulgaristan@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 05 22
ankara@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 05 22
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 (284) 236 24 24
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 23 65
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
Tel: + 90 (242) 255 5510
antalya@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 50 95
gaziantep@vizemerkezi.com