Bulgaristan Resmi Ziyaret Vizesi

 Bulgaristan Resmi Ziyaret Vizesi için gereken evraklar

* Değerli Ziyaretçilerimiz, vize başvuruları için beyan edeceğiniz evraklarınızın güncel tarihli olduğundan emin olunuz
 

[*] Pasaport (Geçerlilik süresi en az 2 yıl olan)

[*] 2 adet biometrik fotoğraf (35x45 mm ebatlarında, güncel, beyaz fon üzeri)

[*] Banka hesap cüzdanı fotokopisi veya maaş bordrosu (Seyahat ve konaklama masraflarınızı karşılayacak miktarda bakiyenizin olması gerek)

[*] Görev yazısı

[*] Davet mektubu (Bulgaristan'da sizi davet eden kurumdan, kaşeli ve imzalı) 

[*] Hotel Konfirmasyonu (Davetiye'de konaklama bilgilerinizin bulunmaması halinde, otel antetli kağıda kaşe ve imzalı)

[*] Muvafakatname (Kişi 18 yaşından küçük ise anne baba onaylı, orijinal belge)

[*] Nüfus Cüzdanı fotokopisi ve Tam Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği (Aile bilgilerini içerir, kaşe ve imzalı)

 

Bulgaritan Vizesi ile ilgili tüm sorularınız için Vize Merkezi danışmanları ile bölgenize en yakın şube telefonlarından bağlantıya geçebilirsiniz.

 

Önemli Notlar:

►    Bulgaristan vize işlemleri 5-7 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. (Bulgaristan ve Türkiye Resmi tatilleri ile konsolosluğun iş yoğunluğunun fazla olduğu döneme denk gelen vize başvurularında bu süre uzayabilmektedir.)

►    Otel rezervasyonlarınızı Vize Merkezi ofisimizde yaptırabilirsiniz. 

►    Seyahate araçla gidecek iseniz Yeşil Sigorta (Uluslararası Araç Sigortası) ve Uluslararası Ehliyetinizi yaptırmadan yola çıkmayınız.

 

Yükleniyor...
İletişim
İstanbul
+90 (212) 970 05 22
bulgaristan@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 05 22
ankara@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 05 22
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 (284) 236 24 24
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 23 65
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
Tel: + 90 (242) 255 5510
antalya@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 50 95
gaziantep@vizemerkezi.com