Bulgaristan Ticari Vize Dilekçe Örneği

Bulgaristan ticari vize dilekçe örneği sayfamıza hoş geldiniz.

Bulgaristan vize başvurularınızda ticari vize dilekçesi yazarken aşağıdaki hususlara dikkat ediniz. Sayfamızda bulunan ticari vize dilekçe örneği şablon olarak kullanılamaz. Her başvuru sahibi şahsi seyahat amacına ve ticari seyahatinin gerekçilerine göre Bulgaristan ticari vize örneğini hazırlamalıdır. Bulgaristan Vize Merkezi olarak dilekçe yazımı ve vize başvuru formunun formata uygun olarak doldurulması konusunda destek sağlamaktayız.

Bulgaristan Ticari Vize Dilekçesi Hazırlarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Bulgaristan'a Ticari (iş toplantısı, konferans, alan araştırması vb.) amaçla seyahat eden kişilerin yapacakları seyahat ile ilgili Bulgaristan İstanbul Başkonsolosluğu’na hitaben Bulgaristan Ticari Vizesi talep dilekçesi sunmaları gereklidir. Bulgaristan Ticari vizesi talep dilekçesi yazılırken aşağıdaki hususlara dikkat edilmelidir.
  • Bulgaristan Ticari Vizesi talep dilekçesi personelini iş seyahatine gönderecek şirketin yetkilisi tarafından şirket antetli kağıdına yazılmalı ve şirket yetkilisinin kaşesini ve imzasını taşımalıdır. Bulgaristan Ticari Vizesi talep dilekçesinde seyahatin amacı açıkça yazılmalıdır. Örneğin; kişi şirketin iş ortağı başka bir şirketle toplantı yapmak üzere seyahat edecekse Bulgaristan’daki şirket ile ilgili bilgilere yer verilmelidir. Kişi iş konferansına katılacaksa Bulgaristan Ticari Vizesi talep dilekçesinde konferans ile ilgili bilgi olmalıdır. Ticari Vizesi talep dilekçesinde seyahate çıkacak kişinin firmadaki görevi ( Satış Müdürü, Kurumsal İletişim Uzmanı vb.) açıkça ifade edilmelidir. Bulgaristan'a seyahat edecek kişinin seyahatinin başlangıç ve bitiş tarihleri ile varsa ek seyahati hakkında Bulgaristan Ticari Vizesi talep dilekçesinde net bilgiler verilmelidir.
  • Bulgaristan Konsolosluğu’na Ticari Vize talep dilekçesi hazırlanırken seyahat edecek kişinin seyahat süresince oluşacak (konaklama, transfer, hastalık, kaza, vb.) masraflarının nasıl karşılanacağı bilgisi yer almalıdır.
  • Bulgaristan Ticari Vizesi talep dilekçesinde yer alan bilgiler dosyaya konulan evraklarla desteklenmelidir.

Aşağıda yer alan dilekçeler örnek amaçlıdır. Dilekçeniz sizin yapacağınız vize başvurunuza göre özel ve İngilizce olarak yazılmalıdır. Dilekçenizin yazımı konusunda Vize Merkezi uzmanlarından danışmanlık alabilirsiniz.

Bulgaristan ticari vize dilekçesi Bulgaristan Ticari Vize Dilekçe Örneği

Bulgaristan vizesi ticari davetiye örneğiBulgaristan Ticari Vize Davetiye Örneği

Formu indirmek için:

  1. Form linkine tıklayınız.
  2. Form açıldığında, formu bilgisayarınıza kaydediniz.

YA DA

  1. Gereken linkin üzerinde farenizin sağ tuşuna basın.
  2. Açılan listeden Hedefi Farklı Kaydet seçiniz
  3. Formu bilgisayarınıza kaydedin.

Lütfen Dikkat:
Form PDF formatındadır.
Bu formu görüntülemek ve indirmek için Adobe Acrobat Reader’a ihtiyacınız olacaktır.

Adobe Reader

Download Adobe Acrobat Reader

bulgaristan-ticari-vizesi

Yükleniyor...