Transit Vizesi

Bulgaristan Transit Vize


1. Vize İşlemi Takip Belgesi (Eksiksiz doldurularak başvuru sahibi tarafından imzalanmış olmalı)

2. Pasaport (Seyahat sonrası geçerlilik süresi en az 1 yıl olacak)

3. Arkası beyaz fon 2 adet biometrik fotoğraf (formatı: 35 x 45 mm)

4. Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği (Nüfus Müdürlüğü nden)

5. Banka hesap cüzdanı fotokopisi (Seyahat ve konaklama masraflarınızı karşılayacak miktarda bakiyenizin olması gerek)

6. Uçak Bileti / Otobüs Bileti /Seyahat kendi aracınızla olacak ise araç ruhsatınız (Ya da asıl gideceğiniz ülkeye geçişinizi ispatlayan bir belge)

7. Seyahat-Sağlık Sigortası (istenilen vize süresini kapsayacak)

 

Önemli Not:
- 18 Yaşın altındaki vize alacak kişiler için; anne ve babadan (her iki velinin yapması zorunludur) muvafakatname konsolosluktan istenen evraklar arasındadır.
- Vize başvuru takip belgesinin eksiksiz doldurulmuş ve başvuru sahibi tarafından bizzat imzalanmış olması gerekmektedir
- Özel aracınızla gidebilmeniz için araç sahibinin vekaleti ve Yeşil sigorta yaptırmanız gerekmektedir.
- Vize başvuru sahibinin şahsen gelme zorunluluğu yoktur.
- Yukarıdaki evrakları kargo veya şahsen bize ulaştırmanız halinde vize işlemleriniz en geç 1 gün sonra başlayacaktır.

 

Yükleniyor...
İletişim
İstanbul
+90 (212) 970 05 22
bulgaristan@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 05 22
ankara@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 05 22
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 (284) 236 24 24
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 23 65
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
Tel: + 90 (242) 255 5510
antalya@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 50 95
gaziantep@vizemerkezi.com