Bulgaristan Transit Vizesi

BULGARİSTAN TRANSİT VİZE

1. Vize İşlemi Takip Belgesi (Eksiksiz doldurularak başvuru sahibi tarafından imzalanmış olmalı)
2. Pasaport (Seyahat sonrası geçerlilik süresi en az 1 yıl olacak)
3. Arkası beyaz fonlu iki (2) adet biometrik fotoğraf (Formatı: 35x45 mm)
4. Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği (Nüfus Müdürlüğü'nden alınacak)
5. Banka Hesap Cüzdanı fotokopisi (Seyahat ve konaklama masraflarınızı karşılayacak miktarda bakiyenizin olması gerek)
6. Uçak Bileti / Otobüs Bileti / Seyahat kendi aracınızla olacak ise araç ruhsatınız veya asıl gideceğiniz ülkeye geçişinizi ispatlayan bir belge.
7. Seyahat Sağlık Sigortası (İstenilen vize süresini kapsayacak)
 

ÖNEMLİ NOTLAR:

  • 18 Yaşın altındaki vize alacak kişiler için; anne ve babadan (her iki velinin yapması zorunludur) muvafakatname konsolosluktan istenen evraklar arasındadır.
  • Vize Başvuru Takip Belgesi'nin eksiksiz doldurulmuş ve başvuru sahibi tarafından bizzat imzalanmış olması gerekmektedir.
  • Özel aracınızla gidebilmeniz için araç sahibinin vekaleti ve Yeşil Sigorta yaptırmanız gerekmektedir.
  • Vize başvuru sahibinin şahsen gelme zorunluluğu yoktur.
  • Yukarıdaki evrakları kargo veya şahsen bize ulaştırmanız halinde vize işlemleriniz en geç 1 gün sonra başlayacaktır.
Yükleniyor...
İletişim
İstanbul
+90 (212) 970 05 22
bulgaristan@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 05 22
ankara@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 05 22
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 (284) 236 24 24
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 2073
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
+90 (242) 255 5068
antalya@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 50 95
gaziantep@vizemerkezi.com