Sofya Büyükelçiliği

Sofya Büyükelçisi : Süleyman Gökçe

Büyükelçilik Posta adresi: ​Boulevard Vasil Levski No: 80 1000 Sofia Bulgaria

Telefon: +359 2 935 55 00

Faks: +359 2 981 93 58

E-posta: embassy.sofia@mfa.gov.tr

Çalışma Saatleri: Pazartesi - Cuma (09.00 -12.30 ) (14.00 -18.00 )

Başvuru Kabul Saatleri :

Konsolosluk Müracaat: 09.30-12.30 - Evrak teslimi: 17.30'dan itibaren
 

Sofya Büyükelçiliğinin Tatil Günleri

03.03.2016 - 06.03.2016    Bulgaristan Milli Günü
29.04.2016 - 02.05.2016    Paskalya - İşçi Bayramı
06.05.2016 - 06.05.2016    Bulgar Ordusu Günü
23.05.2016 - 24.05.2016    Slav Alfabesi ve Bulgar Kültür Bayramı
05.07.2016 - 05.07.2016    Ramazan Bayramı'nın ilk günü
30.08.2016 - 30.08.2016    Zafer Bayramı
05.09.2016 - 06.09.2016    Birleşme Günü
12.09.2016 - 12.09.2016    Kurban Bayramının ilk günü
22.09.2016 - 23.09.2016    Bağımsızlık günü
29.10.2016 - 29.10.2016    Cumhuriyet Bayramı
24.12.2016 - 26.12.2016    Noel
31.12.2016 - 01.01.2017    Yeni Yıl arifesi ve Yılbaşı

 

 

 

 

 

 

Yükleniyor...
İletişim
İstanbul
+90 (212) 970 05 22
bulgaristan@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 05 22
ankara@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 05 22
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 (284) 236 24 24
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 23 65
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
Tel: + 90 (242) 255 5510
antalya@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 50 95
gaziantep@vizemerkezi.com