Bulgaristan Vize Randevu Nasıl Alınır

A. Özgüç 10/04/20, 14:44
Merhaba,Kız arkadaşımla Bulgaristan’a gezi planlıyoruz. Vize başvurusunu nerden yapmalıyız? Konsolosluğa mı gitmemiz gerekiyor yoksa sizden mi yapmalıyız. Vize için randevu almamız gerekir mi ve neler hazırlamamız gerekiyor. Ayrıca ben çalışıyorum, SGK var , ancak kız arkadaşım yeni mezun oldu, henüz çalışmıyor. Ben ona sponsor olabilir miyim? Bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkürler.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhaba, Bulgaristan vize randevu gerektirmeyen bir ülkedir. Konsolosluklar Turistik vize başvurularını aracı firmalar üzerinden kabul etmektedir. Kişisel vize başvuruları sadece eş üzerinden alınan vizeler  için kabul edildiğinden dolayı bir vize randevu sistemi yoktur. Sadece Bulgaristan D vize randevu ile başvuru gerektirmektedir. Vize başvurularınızı güvenilir bir aracı kurum ile yaptığınız takdirde sorunsuz bir şekilde vizenizi alabilirsiniz.

Bulgaristan Vize Merkezi olarak uzun yıllar Bulgaristan Konsolosluğu'nun sağladığı tüm vize, oturum, pasaport ve kimlik yenileme başvuruları ile ilgili hizmet vermekteyiz. Vize Merkezi'ne ulaşan her kişi sorularına detaylı cevap, durumu ile ilgili danışmanlık ve başvuru hizmeti alabilir.

Bulgaristan turistik vize başvurunuz için herhangi bir randevu almanıza gerek yoktur. Seyahat tarihlerinize karar verdiyseniz müşteri temsilcilerimizi arayarak telefonla ön bilgi ve evrak listesi alabilirsiniz. Ülke uzmanı olan temsilci sizi süreç hakkında bilgilendirecek ve gereken evrakları tarafınıza iletecektir. İstenen evraklarda detaylı çalışma evrakları gerekli değildir, çalıştığınıza dair bir evrak (örneğin: SGK işe giriş belgesi, veya son aya ait maaş bordrosu, şirket sahibi iseniz  güncel vergi levhası ve imza sirküleri sunmanız yeterlidir).

Çalışmayanlar İçin Bulgaristan Vizesi Nasıl Alınır

Kız arkadaşınız gibi çalışma durumunda olmayan kişiler sadece şahsi banka hesabını sunarak başvuru yapabilir. Herhangi bir sponsor kullanması zorunluluğu yoktur. Dolayısıyla çalışmayanlar da Bulgaristan vize başvurusunuz rahatlıkla yapabilirler.

İstenen evrakları tamamladıktan sona Vize Merkezi ofisine gün içinde herhangi bir saate veya cumartesi günü saat 10.00-14.00 arası randevu almadan şahsen gelebilirsiniz. Şehir dışında ikamet edenler pasaport ve evrakları kargo ile gönderebilirler. İkamet bölgesi farkemeksizin tüm Türkiye’den ve Kıbrıs’tan başvuru kabul etmekteyiz.

Umarız Bulgaristan vize randevu nasıl alınır sorunuzu yanıtlayabilmişizdir. Bulgaristan vize randevusu almadan ofisimize evraklarınızı teslim ettiğiniz taktirde başvurunuzu  zaman ve emek harcamadan, kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Bulgaristan Vize Merkezi deneyimli kadrosu ile daima hizmetinizdedir.

Saygılarımızla,

Nejla Balpınar/ +90 (212) 970 05 22

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Whatsapp
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2020 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 44372
Telefon
x