Bulgaristan Konsolosluğundan Bulgar pasaportu yenileme işlemleri?

h. alkaya 18/08/16, 09:53
merhaba , Bulgaristan Bursa konsolosluğu randevu almayı çozemedim, nasıl alırım ,siz benim yerime alırmısınız çünkü bulgar pasaportumun süresi doluyor onu bursadan yenilemek istiyorum. konsolosluktan randevu alınamıyor, ulaşılamıyor, arıyorum türkçe konuşan yok, ayrıca bu pasaportla tatilede çıkmak istiyorum. Dönüş yapabilir misiniz.
Vize Merkezi

Bulgaristan pasaportu yenileme işlemleri Bulgaristan konsoloslukları ve Büyükelçiliğinden gerçekleşmektedir. Bulgar kırmızı pasaport randevusunu  online form dolduracak ve gerekli belgeleri Scanner ile tarattırarak sisteme yukleyecek, sistemde boş olan tarihlere bakarak size uygun gün ve saati seçtikten sonra Bulgaristan konsolosluğu Bursa dan randevunuzu almış olucaksınız. Bu işlemleri  kendiniz yapabilirsiniz. Kendiniz yapmalısınız. Bulgaristan Bursa konsolosluğu kırmızı pasaport randevusu almak için yardım ve hizmet almak isterseniz size yakın şubemize uğrayarak Hizmet alabilirsiniz. 

Bursa Bulgaristan konsolosluğundan randevu aldıktan sonra (ortalama 1-2 ay sonrasına veriyor) başvurusunu gerçekleştiriyorsunuz ve Kırmızı Bulgarista pasaportun Bulgaristandan konsolosluğuna yaklaşık 3 ay sonra gelebiliyor. Bulgaristan pasaportunuz Bursa geldiğinde Tüm vizesiz ülkelere gidebilirsiniz.

Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.