İngiltere vize başvurumu istediğim şehirden yapabilir miyim?

T.Y 20/04/22, 12:11
Merhabalar, İngiltere’ye seyahat etmek istiyoruz. Seyahat amacımız turistik olacak. Eşimle beraber bir başvuru yapacağız. Sizinle çalışmak isteriz. Daha önce İngiltere ülkesine hiç seyahat etmedik fakat başka ülkelere seyahatlerimiz oldu. Gerek Avrupa gerekse Ortadoğu ülkelerine turistik seyahatlerimiz oldu. Biz eşimle iş sebebi ile doğu bölgesinde çalışıyoruz. İngiltere vizesine başvuru yapmak istediğimizde hangi ilden başvuru yapma hakkımız var öncelik olarak öğrenmek istediğimiz bilgi İngiltere vize başvurumu istediğim şehirden yapabilir miyim. Eğer bunu öğrenebilirsek ve istediğimiz şehirden parmak izi verebilirsek bizim için çok mükemmel olacak. Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhabalar, öncelikle vize işlemlerinizde bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz. İngiltere vize işlemlerinizde sizlere hızlı bir şekilde yardımcı olacağız. Vize başvurularınızı bizim aracılığımız ile başvuru yaptığınızda siz sadece parmak izi vermeye geleceksiniz. Öncesinde bize başvuru evraklarınızı kargo veya herhangi biri ile gönderim yapabilirsiniz. Evraklarınız bize ulaştığında işlemlerinize başlayabiliyoruz.

İngiltere vize başvurusu bölge ayrımı ile ilgili sorularınıza da yanıt vereceğiz. İngiltere vizesi başvuru şehirleri hakkında da size detaylı bilgi vereceğim.

İngiltere vize başvurusu bölge ayrımı farklılık söz konusu değildir. Şöyle ki istediğiniz ilden başvuru yapabiliriz. Biz sizin için online başvurularınızı istanbuldan yapacağız. Size istediğiniz bölgeden parmak izi için randevu alacağız.

İngiltere vizesi başvuru şehirleri İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Gaziantep, Adana. Bu illerden istediğiniz yerden parmak izi verebilmektesiniz. Sadece bazı şehirlerden parmak izi verdiğinizde fark ücreti alınabilmektedir.

İngiltere vize başvuru işlemlerinizde sizlere profesyonel hizmet sağlayıp sorunsuzca başvurularınızı gerçekletireceğiz. Sizin tek yapmanız gereken başvuru evraklarınızı bize ulaştırmak olacak. Parmak izi için gittiğiniz başvuru merkezinde ise sizi ekibimiz orada karşılayacak ve işlemlerinizi hızlıca yapmanız için yardımcı olacaktır.

İngiltere vize işlemlerinizde süreç tamamen online olduğu için dilerseniz evraklarınızı bize email olarak da iletebilirsiniz.

İngiltere vize başvurumu istediğim şehirden yapabilir miyim sorunuza cevap verdik, tüm süreçte size yardımcı olacağız. İletişim için 0212 970 05 53 numaradan İngiltere vizesi uzman kadromuza ulaşım sağlayabilirsiniz.

Vize Merkezi

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Yorum Ekle
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.