Almanya Vize Ücretleri

Almanya Vize Ücretleri

Almanya Vize Ücretleri Merak Edilenler

Almanya vize ücretleri vize türüne göre değişiklik göstermektedir. 6 yaş altı çocuklardan vize ücreti talep edilmemektedir. Almanya Konsolosluğu kriterlerine göre belirlenen vize ücreti konsolosluk harç bedeli ve vize başvuru merkezi ücretlerini içerir.

Almanya Vize Ücretleri Nereye Ödenmesi Gerekir?

Almanya vize başvuruları vize başvuru merkezleri tarafından kabul edilmektedir. Kısa süreli yani Almanya Schengen vizesi kapsamında turistik, aile ziyareti ve ticari vizelerin ücreti uzun süreli D tipi vizelerden farklı olmaktadır. Vize alım sürecinde Almanya vize ücretinin Almanya Konsolosluğu ve vize başvuru merkezlerinden teyit edilmesi tavsiye olunur.

Almanya Vize Başvurusu

Almanya vize başvurusu için öncelikleri belirlemek, sorunsuz bir vize başvurusugerçekleştirmek ve güncel vize ücretleri için lütfen Vize Merkezi ile iletişime geçiniz.

Almanya vize 2024 fiyatları için iletişim bölümünde yer alan ofislerimizi arayarak Vize Merkezi’ne danışabilirsiniz.

Vize danışmanlık ücretimiz 70 Euro olup ek hizmetlerimizi aşağıdan inceleyerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Almanya Vize Ücretleri 2024

Schengen vize ücreti, vize işlemleri karşılığında dış sağlayıcılar adına tahsil edilmektedir.

Vize Türü

Konsolosluk Harcı ve Dış Sağlayıcı Ücreti

Turistik Vize

120€

Ticari Vize

120€

Ziyaret Vizesi

120€

Kültürel Vize

120€

Eğitim Vizesi

120€

6-12 Yaş Arası

35 - 40€

Erasmus

Müşteri temsilcisinden fiyat alınız.

Gemici Vizesi

Müşteri temsilcisinden fiyat alınız.

Aile Birleşimi

Müşteri temsilcisinden fiyat alınız.

Önemli Not:

* Seyahat Sağlık Sigortası gerekli ücret karşılığında Vize Merkezi tarafından yapılmaktadır. Seyahat Sağlık Sigortası ücreti sigorta süresine göre değişiklik göstermektedir.

Almanya Vize Danışmanlık Bedeli 2024

Vize Fiyatları hariç merak edilenler

Almanya vize başvurularında 20 yıllık deneyimi ile sizlere hizmet veren Vize Merkezi her bir kişinin yapacağı göçmen olmayan vize türleri için başvurularda 70 € danışmanlık bedeli almaktadır.

Hizmet

Hizmet Bedeli

Genel Vize Danışmanlık Hizmeti

 • Kişiye Özel Evrak Listesi Gönderimi
 • Telefonda Sınırsız Destek Hizmeti
 • Vize Uzmanıyla Ön Başvuru Hizmeti
 • Başvuru Dosyanızın Hazırlanması Hizmeti
 • Randevu Alma Hizmeti
 • Fotokopi ve Çıktı Alma Hizmeti
 • Karşılama Hizmeti
 • 10 Günlük Seyahat Sağlık Sigortası

70 EUR

Bu danışmanlık bedelinin kapsadığı hizmetler;

Kişiye Özel Evrak Listesi Gönderimi;

Başvuran kişinin statü, meslek grubu ve seyahat amacına göre evrak listesinin düzenlenmesi ve müşteriye ulaştırılmasıdır. Konsolosluk tarafından belirlenmiş her seyahat amacına ve meslek grubuna ayrı olarak bir evrak listesi vardır. Bu evrak listesinin güncel olması ve doğru bir şekilde hazırlanması vize başvurunuzun doğru bir şekilde yapılmasına olanak sağlar.

Telefonda Sınırsız Destek Hizmeti;

Gerekli evrak listesinin hazırlanma sürecinde evrakların doğru anlaşılması, hazırlık sürecinde ara bilgilendirmeler, nereden temin edilmesi gerektiğinin net bilinmesi, her belgenin muadili var ise bununla alakalı bilgilendirmeler yapılması hizmetidir.

Bu süreçte dilekçelerde nelere dikkat edilmesi gerektiği, banka hesaplarının detayları, otel/uçak rezervasyonlarının ne şekilde olması gerektiği, sigorta ile alakalı sorular, e-devlet üzerinden alınacak belgelerin içerik ve detayları gibi birçok konu hakkında akıllarda soru işaretleri oluşmaktadır. Bundan dolayı bir başvuru sürecinde müşteri ile ülke uzmanlarımız arasında ortalama 45-60 dakika arasında 7-8 adet görüşme yapılmaktadır.

Vize Uzmanıyla Ön Başvuru Hizmeti;

Evrak listeniz size ulaştıktan sonra evraklarınızı ofisimize getirebilir, ülke uzmanlarımız ile yüz yüze görüşerek süreç hakkında tüm detayları görüşebilirsiniz. Evraklarınız kontrol edilirken siz VIP bir ortamda çay/kahve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Evrakların uyumlu olup olmadığı, başvurunun yapılıp yapılamayacağının ekspertizinin yapılması, başvuru yapılıp yapılmayacağının kararının verilmesi hizmetidir. Eğer başvuru yapılmaya uygun değil ise sadece danışmanlık bedeli olarak 500 Türk lirası ödenir.

Başvuru Dosyanızın Hazırlanması Hizmeti;

Evraklarınızın hazırlanması ve formlarınızın doldurulması sonrası başvuru dosyanız konsolosluğun istediği sırada doğru bir şekilde hazırlanmalıdır. Dosyanız sizin konsolosluğa karsı en büyük referansınızdır. Vize başvuru formlarınızın doldurulması ileri düzey İngilizce bilgisine sahip ülke uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Online olarak 37 soruluk formunuz doğru bilgilerle eksiksiz bir şekilde doldurulur. Dosyanızın anlaşılır bir şekilde sıralanması, finansal ve kişisel bilgilerinizin ayrıştırılması, çalışma belgelerinizin doğru bir şekilde hazırlanması, seyahat belgeleri ile rezervasyonlarınızın doğru bir şekilde dosyaya konulması ile en güncel ve eksiksiz bir şekilde dosyanızın başvuruya hazır hale getirilmesi uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Randevu Alma Hizmeti;

Vize mülakatınız için size uygun en yakın tarih için randevu oluşturma hizmetidir. Dönemsel olarak yoğunluklar göz önünde bulundurularak size en uygun randevu tarihi ülke uzmanlarımız tarafından sistemden takip edilir ve randevunuz oluşturulur.

Fotokopi ve Çıktı Alma Hizmeti;

Kişisel evraklarınızın orijinallerini teslim etmek istemez ve randevu tarihinde başvuruda yanınızda getirmek isterseniz formlarınızın doldurulabilmesi için fotokopilerini bırakabilirsiniz. Ayrıca başvuru dosyanızda olması gereken kimlik- pasaport fotokopileriniz ve eski vizelerinizin görüntüsü gibi fotokopi hizmetlerimizden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Ayrıca e-devlet üzerinden alacağınız belgeleri de yine aynı şekilde ofisimizden yazdırabilirsiniz.

Karşılama Hizmeti;

Randevu tarihinizde mülakatınız öncesi ülke uzmanımız sizi konsolosluk binası önünde karşılayacağı hizmettir. Mülakat konsolosluk yetkililerine kendinizi ve seyahat amacınızı anlatacağınız, size sorulan sorulara doğru ve başvurunuza uygun bir şekilde cevap vermeniz gereken bir süreçtir. Bu süreci en sağlıklı ve stressiz bir şekilde atlatabilmeniz için uzmanımız sizi konsolosluk kapısında karşılar, sorulacak sorularla alakalı olarak sizi mülakata hazır hale getirir ve kedinizi doğru anlatmanız adına püf noktaları size iletir.

EK HİZMETLERİMİZ

Hizmet

Hizmet Bedeli

Seyahat Sağlık Sigortası Hizmeti

20€

Vize-Pasaport Kargo Hizmeti

200₺

Başvuru Formu Doldurma Hizmeti

20€

Vize - Pasaport Kurye Hizmeti

500₺

İngilizce Motivasyon Mektubu

1.000₺

Vize Kapınızda Hizmeti

100€

Otel- Uçak Rezervasyonu (yolcunun kartıyla rezervasyon yapılır.)

30 €

Seyahat Sağlık Sigortası Hizmeti;

Almanya seyahatlerinizde zorunlu bir hizmet olmamakla birlikte başınıza gelebilecek her türlü sağlık durumlarında kullanabileceğiniz …… TL/€ teminatlı 30 günlük seyahat sağlık sigortasını kurumumuzdan 20 Euro karşılığında temin edebilirsiniz. Sigorta bedeli tercih edeceğiniz teminat kapsamına ve süreye göre değişiklik gösterebilir. Kurumumuzdan yapılan seyahat sağlık sigortası kapsamı ve teminatları için tıklayınız.

Vize-Pasaport Kargo Hizmeti;

Vize başvuru evraklarınızı ya da pasaportunuzu kargo ile gönderilmesi durumunda ödeyeceğiniz hizmet bedeli 200 Türk Lirası'dır.

Vize Başvuru Formu Doldurma Hizmeti;

Vize başvurusunda bulunacaksınız fakat daha önce yabancı dilde form doldurmadınız ve bu sebeple ret almak istemiyorsunuz ya da bu formu doldurmaya ayıracak zamanınız yok.

Operasyon ekibimiz sizden gelen evrak ve bilgiler doğrultusunda sizin için formunuzu doldurarak vize başvuru dosyanızı hazır hale getirir. Siz sadece kontrol ederek gerekli kısımları imzalarsınız. 20 € karşılığında bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Vize- Pasaport Kurye Hizmeti;

Adresinizden evraklarınızın alınması, size gönderilen belge ya da evrakların teslimi hizmetidir. Gelecek olan kişi vize danışmanı ya da ülke uzmanı olmamakla birlikte sadece evraklarınızın güvenli bir şekilde size ulaştırılması ya da sizden teslim alması konusunda sorumludur.

Vize başvuru süreciyle alakalı herhangi bir yorumda bulunamaz. Talep ettiğiniz gün için kuryenin uygun olduğu saat aralığında aynı gün teslimatlar gerçekleştirilir. Vize – pasaport kurye hizmeti İstanbul / Şişli ofisimizden 20 KM civarındaki müşterilerimiz için geçerlidir. Bu mesafedeki kurye hizmeti 500 Türk lirası şeklinde ücretlendirilir.

Motivasyon Mektubu;

Vize başvuru sürecinde dilekçe en önemli unsurlardan biridir. Gitme amacınızın doğru ve etkili bir şekilde anlatılması, geri döneceğinize dair ispatlarınızın olması, mali ve ailevi durumunuzu net bir şekilde ifade etmeniz başvurunuzun değerlendirme sürecini etkilemektedir.

Konsolosluğa hitaben etkili İngilizce dilekçenizin editörlerimiz tarafından yazılmasını isterseniz 1.000 Türk lirası olarak hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Editörlerimiz tarafından durumunuzun açıklanacağı, 7 paragraflık bir dilekçe yazılarak başvurunuzun olumsuz sonuçlanma olasılığını en aza indirgiyoruz.

Vize Kapınızda Hizmeti;

Çok yoğunsunuz, başvuru evraklarını bize iletme, formlarla alakalı detaylı görüşme yapmak için dahi zaman bulamıyorsanız, kişisel evraklarınızı kuryeye teslim etmek istemiyorsanız veya evraklarınızın güvenlik nedeniyle dışarı çıkmasını istemiyorsanız ülke uzmanlarımız adresinize gelerek başvuru işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.

Evraklarınızın kontrolü, başvuru formunuzun doldurulması, dosyanızın hazırlanması, randevunuzun alınması hizmetlerinin tamamını sizinle birlikte gerçekleştirmektedir. Bu hizmetimizden 100 Euro ücret ödeyerek faydalanabilirsiniz.

Almanya Vize Ücreti Hakkında Bilgiler

 • Almanya vize ücreti iade edilmez
 • Almanya vize ücreti devredilmez ve başka şahıslara satılamaz
 • Almanya vize ücreti tek başvuru için ödenmektedir. Ret cevabı almanız durumunda yeni başvuru için yeniden ücret ödemeniz gerekmektedir.
 • Almanya vize ücretini sadece Almanya vizesi için kullanabilirsiniz.

2024 Almanya Vize Ücretleri hakkında Merak Edilenler

Almanya vize ücretleri seçtiğim vize türüne göre değişiklik gösteriyor mu?

Ulusan Vize Ne Kadar?

90 gün altı Schengen 90 gün üstü Ulusal başvuru olarak ayrılır ve değişiklik gösterir.

Almanya çocuk başvurularından ücret alınıyor mu?

12 yaş altı Türk vatandaşlarından konsolosluk ücreti alınmaz. 0-6 yaş yaş yabancı pasaport sahipleri de konsolosluk ücretinden muaftır. 6-12 yaş arasındaki çocuklardan konsolosluk ücreti talep edilmez. Fakat idata hizmet bedeli ödenmektedir. İdata Yetkili birim hizmet bedeli, 35-40 Euro arasında değişiklik göstermektedir)

Almanya’ya ticari vize alırken ücret ödeyecek miyim?

Almanya ticari vizesi başvurusu yaparken 120 Euro başvuru bedeli ödemeniz gerekmektedir.

Almanya'ya sadece fuara katılım için gideceğim Konsolosluk ücreti ödeyecek miyim?

Sadece fuar süresi kadar vize istiyorsanız Konsolosluk ücreti ödemezsiniz. Fuar tarihlerinden daha sonraki tarihleri de kapsayacak bir vize talebiniz varsa ücret alınır.

Almanya iş için seyahat edenlerden ücret istiyor mu?

Ticari başvurularda Konsolosluk +kurum bedeli ödemesi 120 Euro alınır.

Almanya seyahati için otel uçak ücreti ödedim ne yapmalıyım?

Almanya seyahatiniz için konaklama ve ulaşım bedelini ödediyseniz başvuru formunda bulunan konaklama ve ulaşım bedeli ödendi ödendi alanını işaretlemelisiniz. Vizeniz tarafınıza ulaşmadan kesin ödemeler yapmamalısınız.

Almanya Schengen başvurumu yaparken ek ücret ödesem vizemi uzun süreli verirler mi?

Vize süresinin verdiğiniz ücret ile bir orantısı yoktur.

Değerli Misafirlerimiz bu sayfamızda size Almanya Vize Ücretleri ile ilgili bilgi vermeye çalıştık lütfen daha fazla bilgi için Vize Merkezi ofisimizi arayabilirsiniz. 02129700501

Almanya Vize Ücretleri

Almanya ile ilgili sizden gelen sorular

19 sorudan en popüler 19 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

 • Almanya Aile ve Arkadaş vize ücreti
  b. m, 29 Eki 2023, 16:30

  Merhabalar, fiyatlandırmayı anlayamadım, bana destek vermenizi rica edeceğim. Almanya Aile ve Arkadaş vize ücreti nedir? Ne kadar ve nereye ödemem gerekiyor? Randevu öne çekme işlemi istersem fiyat farkı ne kadar olacaktır? Bilgi rica edeceğim, iyi günler dilerim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Almanya vizesi kaç para 2022
  M. K, 14 Şub 2022, 10:06

  Merhabalar, 5 yıldır bir firmada satın alma sorumlusu olarak çalışmaktayım. Nisan ayında 7 günlük yıllık iznimi kullanacağım. Planım Almanya’ya turist amaçlı seyahat etmek. Almanya vizesi kaç para 2022 yılında herhangi bir değişiklik oldu mu? Bu arada daha önceden alınmış 2015 yılında bir Fransa vizem mevcut Ne gibi belgeler hazırlamam gerekiyor? Bilgi ve danışmanlık almak istiyorum. Güzel çalışmalar dilerim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Almanya Vize Ücreti 2022
  P. S., 24 Oca 2022, 12:10

  Almanya vize ücreti 2022 yılında ne kadar konsolosluk ücreti haricinde başka ücretlerde talep ediliyor mu?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Almanya Vize Ücreti
  B. Darcan, 23 Ağu 2021, 15:02

  Almanya vize ücreti nereye ödeniyor? Danışmanlık hizmeti alırsak ödemeyi size mi yapacağız? Başvurular için 8 yaşında ki kızım ve benim için ödemem gereken ücret nedir? İnternet sitenizde Konsolosluğun fiyatları geçen yıl güncellediğini yazıyor. Ben en son 2015 de fransa vizesine başvurmuştum kendim yaptım ancak sürekli belge istediler benden ve çok yorucu oldu bu durum açıkçası çok vaktim de yok başvuru ile uğraşmak için, size ödeyeceğim vize ücretini de söylerseniz 2 kişi için başvuru yapmak isteriz.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Almanya Vizesi Kaç Para 2021
  L.KARA, 26 Mar 2021, 14:50

  Önümüzde ki dönem Ticari iş seyahati olarak Almanya’ya gitmem gerekiyor. En son 2 yıl önce Ticari seyahat gerçekleştirdim. Almanya vizesi kaç para 2021 vizesi bilgi istiyorum. Türk Lirası olarak ödeme gerçekleştirebiliyor muyuz değişiklik oldu mu? İyi Çalışmalar.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Almanya vizesi kaç para
  y.p, 06 Oca 2021, 17:14

  Merhabalar, ailece Almanya vizesi başvuru yapacağız. Okumakta olan kızımızı görmeye gitmek istiyoruz. Almanya vizesi kaç para oldu? 2 sene önce de gitmiştik fiyatlarda ve istenen evraklar da değişme var ise bilgi bekliyorum. Vize ücretlerini nereye yatırmaktayız? Tüm vize işlemleriniz için nasıl bir yol izlememiz gerekecektir? Teşekkürler ederim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Almanya vize fiyatları 2021
  V. Yıldırım, 29 Ara 2020, 16:00

  Sayın yetkili, Almanya’ya ticari bir görüşme yapmak için şirketim adına gitmem gerekiyor. Önümüzde ki süreçte de çok kez seyahat edeceğim hem Almanya’ya hem de diğer ülkelere. Bundan önce Orta doğu ve vizesiz ülkelere gittim ücretler ile ilgili fazla bilgim yok. Öncelikle Almanya vize fiyatları 2021 yılı güncel bilgilere ve aynı zaman da Almanya vizesi için neler hazırlamalı sizlerden yardım alabilir miyim? Teşekkürler.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Almanya vize ücreti 2021
  V. K., 24 Ara 2020, 16:55

  İyi Günler, Eşim ile birlikte tur aldık. 7 günlük gezi olacak. İkimizde çalışanız ve pek zamanımız olmuyor vize işlemlerimiz sizler ile yapmak istiyoruz. Öncesinde birkaç kez Avrupa’ya gittik fakat ilk kez Almanya’ya gidiyoruz. Öncelikle Fiyatlarınız hakkında Almanya vize ücreti 2021 yılı için herhangi bir değişiklik var mı? Evrakların bir farkı var mı diğer ülkelerden? Artık vize işlemlerimiz için sürekli bir destek alma adına sizleri tercih etmek istiyoruz. Bizlere nasıl yardımcı olabilirsiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Almanya Turistik Vize Ücreti
  A. Güntekin, 10 Mar 2020, 16:52

  Almanya turistik vize ücreti ne kadar? 2 çalışan bir de 12 yaşındaki çocuk için başvuru ücreti için bilgi verir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İdata Vize Ücreti Almanya
  Ö. Tügen, 10 Mar 2020, 16:22

  Merhaba. İdata vize ücreti Almanya başvuruları içinde başka neler var? Ücretin detayında bize nereye ne kadar ödeme yapacağız? Bir de sizin danışmanlık ücretiniz ne kadar?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Alman Konsolosluğu Vize Ücreti
  S. Ander, 04 Mar 2020, 11:25

  Alman konsolosluğu vize ücreti içinde neler var? Ücreti bir kere ödedikten sonra başka masraflar da çıkıyor mu?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Almanya’ya turist olarak gitmek ne kadar?
  Y. Esen, 22 Şub 2020, 13:15

  Merhaba. Almanya’ya turist olarak gitmek ne kadar? Turistik vize için bilgi verir misiniz? 3 kişi gidince fiyatta indirim şansı var mı?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Vize fiyatları Almanya
  S. Ertürk, 22 Şub 2020, 13:01

  Vize fiyatları Almanya başvurularında neye göre değişiyor? Hangi özellikler fiyatları yükseltiyor?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Almanya Vize Fiyatları
  K. Acar, 18 Şub 2020, 17:39

  Merhaba. Sorum Almanya hakkında. Almanya vize fiyatları neye göre değişmektedir? Başvuru için size ayrıca bir ödeme yapacak mıyım? Teşekkürler.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Almanya Schengen Vize Ücreti
  F. Aydın, 18 Şub 2020, 16:52

  Merhaba, Almanya Schengen vize ücreti içinde neler var? Bu vizeyi alırsak sadece Almanya için mi vize ücreti ödemiş oluyoruz? Başka ülkeye geçerken sorun olur mu? Ücret için biraz bilgi verebilir misiniz? Teşekkür ederim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Almanya vize başvuru ücreti
  M. Yavuz, 14 Şub 2020, 12:46

  Almanya vize başvuru ücreti her vize için aynı mı? Ödenen ücret içinde hangi özellikler ve kaç yere ödeme yapıyoruz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Almanya öğrenci vizesi fiyatları
  Y. Taş, 06 Şub 2020, 15:08

  Almanya öğrenci vizesi fiyatları hakkında bilgi verir misiniz? Ücretler ne kadar ve hangi durumda değişiyor? Mesela gün sayısı artınca ücret de artıyor mu?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İdata Almanya Vize Ücreti
  e. öncü, 27 Kas 2019, 15:29

  Merhaba, İdata Almanya Vize Ücreti nedir? Almanya’daki iş ortağımızla Ocak ayında toplantılarımız var. Bir de yılbaşından önce Christmas tatili için Almanya’ya gitmek istiyorum. 2018 yılında İdata Almanya’dan aldığım bir Schengen vizem vardı süresi doldu. İdata’ya gelmem gerekecek mi, şimdiki vize başvurumu sizin aracılığınızla yapabilir miyim? Bir de iki kez mi vize başvurusu yapmam gerekecek? Vize ücretleri ve süreç hakkında bilgilendirir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Almanya 2019 Vize Ücretleri
  A. Akkaya, 07 Kas 2018, 16:50

  Merhaba, daha önce İstanbul'daki ofisinizden vize hizmeti almıştım. Almanya vizesi için güncel evrak listesini benimle paylaşır mısınız? SGK çalışanıyım, Almanya'dan ticari davetiyem var ve ayrıca arkadaş ziyaretinde de bulunacağım. Hem ticaret hem de ziyaret olacak. Almanya'da bulunacağım sürede arkadaşımın evinde kalacağım. Almanya vizesi kaç günde çıkar ve Almanya vize ücreti ne kadar? Seyahat sağlık sigortası sizin tarafınızdan yapılıyor mu ve 1 yıllık sigortayla daha uzun süreli vize çıktığı doğru mudur? Zaman kısıtlamam olmadığı için Express ya da VIP başvuruya ihtiyacım yok. Geç bir saat olduğu için aramak istemedim. Dönüşünüzü bekliyorum, iyi çalışmalar.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle

Almanya için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp