Almanya vizesi kaç para

y.p 06/01/21, 17:14
Merhabalar, ailece Almanya vizesi başvuru yapacağız. Okumakta olan kızımızı görmeye gitmek istiyoruz. Almanya vizesi kaç para oldu? 2 sene önce de gitmiştik fiyatlarda ve istenen evraklar da değişme var ise bilgi bekliyorum. Vize ücretlerini nereye yatırmaktayız? Tüm vize işlemleriniz için nasıl bir yol izlememiz gerekecektir? Teşekkürler ederim.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

İyi günler, Almanya aile veya arkadaş ziyaretinde yapacağımız vize başvurularınızı yetkili temsilcilik tarafından talep edilen evraklarınız ile isimlerinize ve pasaport numaralarınıza istinaden online oluşturacağımız randevu tarihlerinizde eksiksiz şekilde hazırlayacağımız dosyalarınız hakkında yardımcı olacağımızı bildirmek isteriz. Almanya vizesi başvurularında her sene yapılan güncellemeler konusunda sürekli çalışmalarımız nedeni ile ve uzmanlık alanımızda olması sebebi ile yeni olan tüm bilgilere sahip olduğumuzu söylemek isteriz. Pasaportlarınızın planlanan seyahat dönüş tarihlerinizden en az 90 gün geçerli olması başvurularınızı yapmamızda ki en önemli ilk adımdır. Sonrasında ki hazırlık aşamasında Vize Merkezi Almanya ülkesi uzman operasyon yetkililerimiz ile yapacağınız görüşmeye istinaden sizlerden şahsen veya kargoyla istediğimiz evraklarınızı bizlere ulaşmasıyla başvuru adımlarınıza başlamaktayız.

Öncelikli sorunuz olan Almanya’ya vize kaç para 2021 yılı güncel olarak yetkili başvuru kabul merkezi 115 Euro bizler Vize Merkezi danışmanlık servisimiz karşılığı ise her birey için 30 Euro + KDV talep etmekteyiz. Danışmanlık servisimiz içerisinde, schengen vizesi başvuru formu, seyahat nedeninizi açıklar dilekçeler, randevu oluşturma ve tüm süreci oluşturan ve takibini yapacak olan operasyon temsilcilerimiz ile sizlere destek vermekteyiz. Almanya’ya vize almak kaç para ve ödenecek olan miktarın tamamını bizler almaktayız. Randevu gününüzde ilgili kurum içerisinde bulunan ödeme gişelerinden sizlere sıra bekleme sorunu yaşatmadan adınıza bizler yapmaktayız. Hazırlanacak olan evrakları basite indirgeyerek söylemek gerekirsek; Davet mektubunuz, çalışanlardan çalışma belgeleri, öğrenci olan var ise öğrenci belgeleri, e-devlet dokümanlarınız, gelir kaynaklarınızı kanıtlar belgeleriniz ve seyahat sağlık sigortalarınız olarak söyleyebiliriz.

Almanya vizesi kaç para olarak bilmek istediklerinizi ve sizler için yapılacak olan Almanya aile veya arkadaş ziyareti vizesi başvurularınız hakkında gerekli tüm bilgi ve detaylara Vize Merkezi müşteri temsilcilerimizden ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x
POI