Bulgaristan Vize Evrakları VFS

Y. Tunç 06/05/19, 12:03
Merhaba, eşim ve ben Bulgaristan turist vize işlemlerimize başlamak istiyoruz. Çalışan için Turistik Bulgaristan Vize evrakları vfs’nin sitesinde bulunan evraklar mıdır? Bulgaristan vizesine VFS ile mi başvuru yapmamız gerekir, kendimiz başvuru yapabilir miyiz? Yardımcı olursanız sevinirim.
Vize Merkezi

Merhaba Yeşim Hanım,

Bulgaristan turist vize başvurularında çalışan, emekli, iş sahibi gibi mesleksel ayrımlar yoktur. Bulgaristan turist vize başvurularında evraklar standarttır. Vize evraklarını Bulgaristan Turist Vizesi sayfasından görüntüleyebilirsiniz. Bulgaristan vize evraklarını VFS'nin web sitesinde de görüntüleyebilirsiniz.

Pek çok Schengen ülkesi için vize başvurularında yetkili kurum VFS Global'dir. Ancak Bulgaristan Konsolosluğu diğer akredite seyahat acenteleri ile yapılan başvuruları da kabul etmektedir. Bulgaristan vize başvurunuzu Bulgaristan Vize Merkezi ile yapmanız halinde başvuru dosyanızı sizin adınıza direkt olarak Bulgaristan Başkonsolosluğuna iletmekteyiz. Dilerseniz Bulgaristan Konsolosluğunun başvuru kabulü yaptığı gün ve saatlerde kendiniz de başvuru yapabilirsiniz. Ancak pek çok çalışan, konsolosluk önünde oluşan uzun kuyruklardan dolayı Bulgar vize başvurularını seyahat acenteleri ile yapmayı tercih etmektedir. Çünkü Bulgaristan vize başvurularında başvuru sahibinin şahsen bulunmasına gerek yoktur.

Vize Merkezi özellikle Bulgaristan konusunda alanında en eski ve en tecrübeleri acentelerden biridir. Daha fazla bilgi almak isterseniz +90 (212) 970 05 22 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Bulgaristan Vize Merkezi,

Evrim N.

bulgaristan vize vfs

E. Altınışık 13/05/19, 11:08

Merhaba, C tipi Bulgaristan vizesine Bulgaristan Başkonsolosluğundan başvurdum. Bulgaristan vize sorgulama vfs'den mi yapılıyor?

Vize Merkezi 13/05/19, 11:13

Merhaba Sayın Altınışık,

Bulgaristan vizesine şahsen konsolosluğa giderek başvuruda bulunduysanız, vize sonucunuzu değerlendirme süresi bitiminde Bulgaristan Başkonsolosluğu'ndan öğrenebilirsiniz. Şahsen konsolosluğa başvuru yaptıysanız Bulgaristan vize sorgulama vfs'den değil, konsolosluktan yapılmaktadır.

Saygılarımızla,

Bulgaristan Vize Merkezi,

Evrim N.

K. E. 14/05/19, 10:51

Edirne'de faaliyet gösteren bir tasarım firmasıyız, Bulgaristan'a bir grup proje sunumu yapmaya gideceğiz. Bulgaristan vize VFS Global başvurularımızda bize aracılık edecek, evraklarımızı düzenleyecek, işlemlerde bizi yormayacak bir firma arıyoruz. 3 kişi gideceğiz kişi başı ücret ve evrak listesini gönderebilir misiniz, teşekkürler

Vize Merkezi 14/05/19, 10:54

Merhaba Kemal Bey,

Sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bulgaristan Vize Başvuru Edirne ofisimizden en kısa sürede işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Tarafınıza evrak ve ücret bilgisini içerir e-mail iletilmiştir.

Saygılarımızla,

Bulgaristan Vize Merkezi,

Evrim N.

F. Yılmaz 15/05/19, 11:14

Merhabalar ben VFS Global Bulgaristan aracılığıyla vize başvurusunda bulundum ve bulgaristana gidiş biletimi 19.05.2019 için almıştım ama hala daha VFS Global Bulgaristan'dan vize sonucuna dair bilgilendirme alamadım

Vize Merkezi 15/05/19, 11:26

Merhaba Sayın Yılmaz, VFS Global Bulgaristan'ın yaptığı başvuruyu takip etme şansımız maalesef bulunmuyor. Saygılarımızla,

Evrim N.

O. Suphi 30/08/19, 02:07

Bulgaristan vatandaşı arkadaşımdan davetiye geldi masraflarımı kendim karşılayacağım otel rezervesyonu yaptırmak zorunda mıyım?

Vize Merkezi 02/09/19, 14:04

Merhaba,
Bulgaristan ziyaret vizesine başvuru yaparken Bulgaristan vize evrakları VFS tarafından belirtildiği üzere otel rezervasyonu da ibraz edilmelidir.

Saygılarımızla
Nazlı

Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x