Bulgaristan Doktor Vizesi

Nilay.K 22/02/21, 09:57
Merhaba, ben Bulgaristan doktor vizesi almak istiyorum. Doktorum ve çok acil bir ameliyat için Bulgaristan’a gitmem gerekiyor. Bulgaristan’a gittiğim hastaneden almam gereken bir evrak var mı vizeye başvurmadan önce. Hangi vizeye başvurmam gerekiyor ve hangi evrakları hazırlamam gerekiyor. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Başvuruyu siz bizim yerimize yapabiliyor musunuz yoksa biz şahsen mi Bulgaristan konsolosluğuna gitmemiz gerekiyor. Vize kaç günde sonuçlanıyor, size kaç gün önceden evrak göndermemiz gerekiyor? Çok acil bir cevap verebilir misiniz. Şimdiden cevabınız için çok teşekkür ederim.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhaba, ilk önce bizi tercih ettiğiniz çok teşekkür ederiz. İş seyahatiniz için size en uygun vize türü Bulgar Turistik vizesidir.

Bu tip vizelerde Bulgaristan konsolosluğu şahsi başvuruları kabul etmemekte. Bulgaristan konsolosluğunun çalıştığı akredite olmuş acenteler vardır oradan bütün vize işlemlerinizi ve başvurularınızı kolaylıkla yaptırabilirsiniz.

Evraklarınızı bize kargo ile yollamanız yeterli olacaktır.

Bulgaristan Turistik vizesi için hazırlamanız gereken evraklar şu şekildedir:

  • Pasaport ( minimum 1 yıl geçerliliği olan)
  • 2 adet biyometrik fotoğraf
  • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği
  • İkametgah belgesi
  • Banka hesap cüzdanı fotokopisi ( Güncel alınmış ve içinde en az 7000 TL bakiyesi olan)
  • Mesleki bilgilerinizi içerir evraklarınız (Şirket sahipleri için: imza sürküleri ve vergi levhası, Şirket çalışanları için: sgk ve hizmet dökümü veya son 3 ayın maaş bordrosu, emekliler için: emekli belgesi, öğrenciler için: öğrenci belgesi
  • Davetiye (Gideceğiniz hastaneden sizi davet ettiğine dair kaşeli ve imzalı olması gerekmektedir)
  • Seyahat sağlık sigortası
  • Konfirme edilmiş otel rezervasyonu

Bulgar turistik vize almak için konsolosluğa gitmenize gerek yok bize istenilen evrakları kargo ile gönderdiğiniz takdirde biz sizin yerinize dosyanızı hazırlayıp eksik evrak var ise size bildiriyoruz yok ise başvurunuzu yapıyoruz.

Kafanıza takılan herhangi bir soru varsa bizi 0212 970 05 22 hattımızdan arayabilir veya e-mail yoluyla müşteri temsilcilerimizden  daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Vize uzmanlarımız size hizmet vermekten mutluluk duyacaktır. Bulgaristan doktor vizesi ve Bulgaristan turistik vizesi hakkında sizi bilgilendirmeye çalıştık.

Sağlıklı günler dileriz

Sezgül.K /Vize Merkezi

Bulgaristan Turistik vizesi

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Whatsapp
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2021 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 54864
Telefon
x