Şirket sahiplerine Bulgaristan Ticari Vize

y. ince 04/05/21, 11:56
Merhabalar, Benim hem Bulgaristan’da aynı zamanda Türkiye’de plastik alanında üretim, lojistik ve pazarlama şirketinin temsilciğini yapmaktayım. Hatta kısa zaman içinde Makedonya’da bir firma daha açtık. Eskiden birkaç kez Bulgaristan’a Ticari Vize alıp gitmiştim ama kısa süreli ve Tek girişli olarak sonuçlandı. Ben artık istiyorum ki Rahatça gidip gelebilmem için Uzun soluklu ve çok girişli bir vize istemekteyim. Şirket sahiplerine Bulgaristan Ticari Vize ayrıcalıklı ya da daha farklı çok girişli vize var mı? Eğer varsa bunun için neler yapmam gerekli ve hangi şartlarda ben bu vizeye sahip olabilmekteyim? Bana yardımcı olursanız şayet sizinle çalışmak isterim. Belgeleri size en az kaç gün öncesinden ulaştırmam gerekli? Teşekkür eder İyi günler dilerim
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhaba, Size yardımcı olmayı isteriz Öncelikle Vize Merkezini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bulgaristan Ticari Vize başvurularında genelde tek girişli ve 30 günlük sonuçlanmaktadır. Ama Orada şirket sahibi ya da Temsilciliğiniz bulunduğunda 6 aylık ya da 1 senelik olarak genelde sonuçlanabilmektedir. Multi girişli Vize aldığınızda aynı zamanda Makedonya’da yeni açtığınız şirketinize de vize sorulmadan sınırdan geçiş yapabilmektesiniz. Multi Vize başvurularında en güçlü belgelerden biri olan Bulgaristan’da ki firmanız ile alakalı sözleşmeler ve anlaşmaları dosya ya sunabilirsiniz.

Ticari Vize Bulgaristan başvurusu için gerekli evraklar;

  • Pasaport (en az 1 yıl geçerli)
  • 2 adet biometrik fotoğraf
  • Tam Aile Nüfus Kayıt Örneği
  • Banka hesap dökümü aslı kaşeli imzalı. (7-10.000TL)
  • Bulgaristan'da noter onaylı Kira kontratı
  • Bulgaristan'daki Şirketin Faaliyet Belgesi (Udostovereniye za aktualno sıstoyanie, son 3 aya ait)
  • Bulgaristan'daki şirketin borcu yoktur belgesi (Lipsa na zadıljeniye, son 3 aya ait)
  • İthalat, İhracat, Gümrük Beyannamesi, Bulgar ya da Türk Firmalarıyla sözleşme veya anlaşma (Varsa)

Şirket sahiplerine Bulgaristan Ticari Vize hakkında bilgilendirmeye çalıştık. Vize başvurusu yapmadan seyahat tarihinizden en az 15 gün öncesinden gerekli evrakları tarafımıza ulaştırmanız gerekmektedir. Dosyanızı hazırlayıp Konsolosluğa iletiyoruz ve tüm süreçlerden sizi haberdar ediyoruz. Ortama 10 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Daha detaylı bilgi ve ücretsiz danışmanlık için iletişim:02129700522 numaralı hattan Vize Merkezi Müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Vize Merkezi

Saygılarımla,

Sümeyye Akyüz

Şirket sahiplerine Bulgaristan Ticari Vize

 

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Whatsapp
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2021 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 57030
Telefon
x
POI