Bulgaristan Hakkında Sorular & Yorumlar

Bulgaristan ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Bulgaristan c vizesi
k. gelitekin 19/01/21, 16:13

Bulgaristan c vizesi nedir? Gerekli evraklar ve ücreti için bilgi verebilir misiniz? Bu konuda yardımcı olur musunuz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Edirne Bulgaristan konsolosluğu d vize sorgulama
y.serbest 19/01/21, 15:43

Edirne Bulgaristan konsolosluğu d vize sorgulama bilgisini nereden yapabiliriz? Sonuçları nereden öğrenebiliriz? Birkaç siteden araştırdım ama net bir bilgi ile karşılaşmadım. Nasıl ilerlemek gerekmektedir. Yardımlarınızı rica edeceğim. Teşekkürler
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Edirne Bulgaristan konsolosluğu e randevu
s.sıla 19/01/21, 14:32

Edirne Bulgaristan konsolosluğu e randevu ile mi çalışıyor? Randevu almadan gitsek ne olur? 15 gün sonrasında bir arkadaşımla görüşeceğim. Ne kadar zaman önce randevu oluşturmam gereklidir? Bu konuda yardımlarınızı rica edeceğim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Edirne Bulgar Konsolosluğu
a.akyuz 19/01/21, 13:07

Edirne Bulgar Konsolosluğu vize başvurusu için sizinle mi ilerlemek gerekli? Başvuruyu nasıl ve ne şekilde yapmamız gereklidir? Nasıl bir süreçte izlemem gerekmektedir? Edirne'ye yakın bir ilçede ikamet etmekteyim kız arkadaşım ile Sofya'da görüşeceğiz. Bu konuda tedirginlik yaşamak istemiyorum hızlı ve kısa sürede çözüm bulabilir misiniz? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Bulgaristan C vize nedir?
Zeynep.K 14/01/21, 14:45

Bulgaristan C vize nedir, bu vizeyi almak için hangi evrakları hazırlamam lazım? C vizesi tek girişli bir vize mi? Ben öğrenciyim Bulgaristan’da Üniversite okumak istiyorum o yüzden gidip araştırma yapmak istiyorum. Hangi vize türüne başvuru yapmam gerekiyor en az 10 gün kalmak istiyorum. Bilgi verir misiniz şimdiden teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Bulgaristan Vize Ücreti 2021
Ç.L 13/01/21, 15:14

Bulgaristan vize ücreti 2021 için bilgi alabilir miyim? Ücretler içinde neler var? Daha sonra ek ücretler çıkabilir mi? Bulgaristan vize başvurusu yaptığımda eğer ret alırsam ödediğim ücretler ve servis bedellerini geri alma şansım var mıdır? Teşekkürler
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Edirne Bulgaristan konsolosluğu e randevu alınması
Hira 12/01/21, 09:26

Edirne Bulgaristan konsolosluğu e randevu alınması nasıl oluyor? Konsolosluğa gitmeden de randevu alabiliyor muyuz ve neler yapmamız gerekiyor?
Cevabı Görüntüle
4 Yorum Edirne Bulgaristan Konsolosluğu
Selma.R 30/12/20, 12:30

Edirne Bulgaristan konsolosluğu vize başvurusu için sizinle mi ilerlemek gerekiyor prosedür nedir? Kendim de başvuru yapabilir miyim? Başvurmak için hangi evrakları hazırlamam gerekiyor ve nereye başvurmam lazım? Bilgi verebilir misiniz?
Cevabı Görüntüle
4 Yorum Bulgaristan vize Yeşil pasaport
Özge.Ş 30/12/20, 11:28

Bulgaristan vize Yeşil pasaport sahipleri için geçerli midir? Eşim ve ben Yeşil pasaport sahibiyiz. Bulgaristan’a vizesiz gidebilir miyiz? Neler yapmamız ve ne evrak hazırlamamız lazım? Bilgi verebilir misiniz? Bulgaristan'da uzun süre kalabilmemiz için D vizesine mi başvurmamız lazım, bu vizeyi alabilmek için şartlar nelerdir?
Cevabı Görüntüle
4 Yorum Bulgaristan D Tipi Vize 2021
Elif.G 30/12/20, 09:03

Bulgaristan D tipi vize 2021 hakkında bilgi verir misiniz? D tipi vize nasıl bir vizedir ve hangi şartlarda bu vize sahibi olabilirim? Bu vizeyi alabilmek için ne yapmam gerekiyor, hangi evraklar gerekli?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Göç eden baba üzerinden Bulgaristan vatandaşlığı
Ulvie.G 28/12/20, 10:53

Merhaba, Göç eden baba üzerinden Bulgaristan vatandaşlığı nasıl alınır? 1950 yılında göç eden babamdan dolayı kendime, eşime ve çocuklarıma Bulgaristan vatandaşlığı almak istiyorum. Prosedür nedir ve aynı anda başvuru yapabilir miyiz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Bulgaristan C vizesi nedir
Kaan.F 28/12/20, 10:02

Bulgaristan C vizesi nedir? C vizesi kaç günde sonuçlanır? Hangi evrakları hazırlamam lazım ve ücret bilgisi alabilir miyim?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Bulgaristan vizesi Covid 19
Havva.K 24/12/20, 11:22

Merhaba, Bulgaristan vizesi Covid 19 dolayısıyla veriliyor mu? Bulgaristan’a seyahat edebilir miyiz? Oğlumla Bulgaristan’da kayak tatili yapmak istiyoruz , vize alınabiliyor mu? Ne tür bir vize ve evrak hazırlamamız lazım, bize yardımcı olur musunuz? Bizim konsolosluğa şahsen gitmemize gerek var mı yoksa gitmeden de siz bizim yerimize vize alabilir misiniz? Bulgaristan seyahati çocuklar için bir sorun olur mu malum virüsten dolayı? Seyahati planladığımız tarih 20 Ocak - 30 Ocak arası oğlum 11 yaşında muvafakatname gerekiyor mu çıkış için, arabayla gitmek istiyoruz ekstra bir evrak gerekecek mi? Bilgi verebilir misiniz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Bulgaristan arkadaş ziyaret vizesi
M.R 23/12/20, 16:07

Merhaba, ben iki defa Bulgaristan arkadaş ziyaret vizesi aldım ama iki vizeye de ret geldi. Neden ret aldığıma dair bir bilgi verilmedi, nerde yanlış bir şey yaptım anlamadım. Kız arkadaşım beni Bulgaristan'da bekliyor fakat ben gidemiyorum. Sizce neden vizeme ret geldi, ve bir daha başvursam yine ret gelir mi? Bana bu konuda yardımcı olur musunuz siz benim yerime başvuru yapabilir misiniz ve hangi evrakları hazırlamam lazım eksiksiz olarak bana yazar mısınız. Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Şirket üzerinden Bulgaristan vatandaşlığı almak
Mine 23/12/20, 09:14

Merhaba, Bulgaristan Plovdiv şehrinde şirketim var. 6 yıldan beri Bulgaristan vizesi ile ülkeye giriş çıkış yapıyorum. Yatırımcı olarak Şirket üzerinden Bulgaristan vatandaşlığı almak ve başvuru yapabilir miyim? Bu mümkünse ne yapmam gerekir, bu hakkı kazanmak için belirli bir süre geçmesi gerekir mi?
Cevabı Görüntüle
Whatsapp
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2021 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 8776
Telefon
x