Bulgaristan Hakkında Sorular & Yorumlar

Vize Merkezi Personel

Bulgaristan ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Pano Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Bulgaristan konsolosluğu vize ücreti a. keskin 14/10/21, 20:18
Merhabalar, Biz vize ücretleri ve harç ücretleri hakkında sizden bilgi almak istiyoruz. Bize yardımcı olur musunuz? Bir şirkette çalışıyoruz ve Bulgaristan’da bir fuara katılmayı planlamaktayız 2 günlük sürede gidip geleceğiz yaklaşık 16 kişiyiz. Bulgaristan konsolosluğu vize ücreti nedir? Nasıl öğrenebilir miyiz? Biz sizden danışmanlık alsak bize bir grup indiriminiz olur mu? Vizeye başvuru yaparsak gerekli evraklar nelerdir ve kaç günde sonuçlanmasını bekleriz tahmini? Nasıl ilerleyebiliriz? Aşı durumu ve zorunlu karantina var mıdır? Sizden dönüş rica edeceğiz. Teşekkürler
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Bulgaristan vize istiyor mu k. gümüş 12/10/21, 19:18
Merhabalar, Yeni emekli oldum eski eşim ve torunum ile Bulgaristan’a gideceğiz planımız o yönde. Bulgaristan vize istiyor mu? Araştırmalarıma göre kapıda vize alınabiliyormuş ama emin değilim. Bana bu konularda yardımcı olur musunuz? Aşılarımız tam ama aşı haricinde PCR istenir mi ve ayrıca torunum ise 15 yaşında onun için bir evrak gerekir mi? Aracımız ile gideceğiz araç için evraklar nelerdir? Bu arada İzmir’de ikamet ediyoruz şahsen gelmemiz gerekir mi? Ve hangi evraklar gerekir kaç günde sonuçlanır ve en az kaç gün öncesinden size iletelim? Teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Bulgaristan Vize Evrakları nelerdir a. germanlı 12/10/21, 19:04
Merhabalar, Eşim ile Bulgaristan’a kısa bir arkadaş ziyaretine gitmek istiyoruz. Kendisi yakın aile dostumuz onlarda konaklayacağız. Bizim isimlerimize ayrı ayrı davetiye gönderecek. Sizden bu konuda destek rica edeceğim. Bulgaristan Vize Evrakları nelerdir? Eğer bu vizeye başvuru yaparsak kaç günde sonuçlanır ve en az kaç gün öncesinde başvurmak lazımdır? Sınırdan ülkeye girişte aşı zorunluluğu var mıdır? Benim ve eşimin iki doz aşısı var ama yine de PCR isteniyor falan dediler. Bu konuda net bir yanıt alabilir miyim sizden? Geri dönüşlerinizi rica edeceğim. Teşekkürler İyi çalışmalar.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Bulgaristan’a Vize Var Mı? b. hacı 06/10/21, 20:30
Merhaba, İyi çalışmalar. Bulgaristan’a gitmeyi planlıyorum bana yardımcı olma şansınız var mıdır? Bulgaristan’a Vize var mı? Araştırdım ama sanırım vize isteniyor? Sigorta ve otel isteniyor mu? Aşı durumu nedir ben daha aşı olmadım her hangi bir aşı zorunluluğu var mıdır? Kendi aracım ile geçeceğim orada bir arkadaşım ile görüşeceğim bir sorun yaşamam değil mi ülkeye giriş yaparken? Bana sorularım hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler kolay gelsin.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Bulgaristan Turist Vizesi kaç günde çıkar e. damla 06/10/21, 20:15
Selamlar, Balayı için kız arkadaşımla Bulgaristan’a gideceğiz. Bulgaristan Turist Vizesi kaç günde çıkar? En az kaç gün öncesinden evrakları size ulaştırmamız gerekir? Bir otel ile anlaştık hatta ödeme de yaptık kasım ayında gideceğiz aksilik çıkmazsa. Aşı durumu nasıl oluyor yani aşı isteniyor mu karantina var mı? En rahat gidebileceğimiz ülke Bulgaristan olduğu için orayı tercih etmek istedik açıkçası. Bize tüm detaylar hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim. Sizden danışmanlık almayı isteriz. Teşekkür eder, kolaylıklar dilerim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Bulgaristan Vizesi için nereye başvurulur E. ERGÜRLER 05/10/21, 20:41
Merhabalar, Bulgaristan Vizesi için nereye başvurulur? Ben ve eşim Bulgaristan’a gideceğiz seyahatimiz o yönde bir hafta kadar kültürel bir gezi planladık. İkimiz de emekliyiz yeterli banka hesabımız da var ve bizim yanımızda küçük torunda gelecek yaşı 17 torunumuz için hangi evraklar gerekir? Vize için gereken belgeler nedir ve kaç günde sonuçlanmaktadır? Daha yeni aşı olduk tek doz aşı olmamıza rağmen PCR ister mi? Bize sorular hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkür ederim. Kolay gelsin.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Bulgaristan’a Vize Almak Kolay Mı? a. bulut 05/10/21, 18:54
Selamlar, Bulgaristan’a seyahat planlıyorum. Aralık ayı sonunda yılbaşına yakın tarihlerde. Birkaç gün kayak yapmak amacı ile birde alışveriş yapıp döneceğim. İki küçük kızım var babalarından ayrıyım. Onları da yanımda getirmek istiyorum. Kızlarım reşit olmadığı için babalarının onayı gerekir mi vize almak için? Bulgaristan’a vize almak kolay mı? Nasıl bir süreç izlemem gerekir kaç günde sonuçlanır? Benim aşılarım tam kızlarım aşı olmadı biri 2 yaşında diğer 6 yaşında olduğu için aşı yaptırmadım. Sınırdan vize alırda geçersek sorun olur mu? Bana konular hakkında bilgi verirseniz sizinle çalışmak isterim. Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Bulgaristan’a araçla gitmek için ne gereklidir h. tatar 01/10/21, 19:51
Selamlar, Biz aynı iş yerinden iki kişiyiz ve yaklaşık 20 gün sonrasında bir fuar için kendi aracımız ile 3-4 gün Bulgaristan’a geçmek istiyoruz. Bulgaristan’a araçla gitmek için ne gereklidir? Vize alacağımız için nelere dikkat etmeliyiz aynı zamanda hangi evraklar gerekli ve ne kadar totalde size ödeme yapacağız? Ortalama sonuçlanma süresi de bizim için önemli çünkü bazı vizeler çok geç sonuçlanmakta? Bu arada orada bir arkadaşımızda konaklayacağız ama illaki otel rezervasyonu zorunlu mudur? Teşekkür ederiz.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Bulgaristan’a Vizesiz Gidilir Mi? h. eryiğit 30/09/21, 19:18
Merhaba, Bulgaristan’a gideceğim abimle. Bulgaristan’a vizesiz gidilir mi? Öğrenciyiz turnuva maçlarımız var iki gün kalacağız vize isteniyor mu emin değiliz. Eğer vize varsa hangi evraklar gerekir? Ve kaç günde sonuçlanır? Tarih olarak kasım ayının 2. Haftasına denk geliyor hafta sonuna. Aslında orada bir arkadaşımızın evinde konaklama yapacağız ama illaki otel göstermek zorunda mıyız? Sınırdan geçerken ne gibi sorular sorabilirler bu konular hakkında bizi aydınlatır mısınız? Ve son olarak aşı istenir mi zorunlu mu eğer zorunluysa başka seçeneğimiz olur mu? Teşekkür ederim. Kolay gelsin.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Bulgaristan’a Giriş İçin Ne Gerekiyor? h. gürkan 30/09/21, 18:01
Merhaba, Vize merkezi size birkaç sorum olacak sitenizi inceledim ama daha net cevaplar istediğim için size yazıyorum. Bulgaristan’a arkadaşımın yanına gideceğim bana davetiye gönderecek ilk kez gideceğim için açıkçası tereddütlerim var. Bulgaristan’a giriş için ne gerekiyor? Hangi evrakları hazırlamam lazım ve ortalama kaç günde sonuçlanır? Ona göre yıllık iznimi ayarlayacağım. Ve kendi aracım ile geçiş yaparken hangi belgeler yanımda olmalıdır? Sizden yanıt bekliyorum. Teşekkür ederim. İyi çalışmalar.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Bulgaristan’a giriş çıkışlar serbest mi? e. yapraklı 30/09/21, 17:43
Selamlar, Kolay gelsin Vize Merkezi. Edirne’de ikamet ediyorum bir günlüğüne Bulgaristan’a geçiş yapacağım ama Bulgaristan’a giriş çıkışlar serbest mi? Yani Vize almadan geçiş yapabilir miyim? Sadece birkaç saat kalacağım için illaki vize almak zorunda mıyım? Eğer vize varsa neler gerekir nasıl geçiş yapabilirim ülkeye? PCR test isterler mi? Bana yardımcı olursanız mutlu olurum. Teşekkür ederim. İyi çalışmalar.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Bulgaristan Vizesi Başvurusu e. yaver 28/09/21, 20:33
Selamlar, Bulgaristan’a gideceğim ama çalışmıyorum ve küçük bir kızım var birkaç günlüğüne alışveriş ve gezmek için gideceğim. Sakarya’da ikamet etmekteyim ev hanımıyım. Bulgaristan Vizesi Başvurusu nasıl oluyor? Ben ne yapmalıyım şahsen gelmek gerekir mi ya da parmak izi gerekir mi? Gereken evraklar ve küçük kızım için hangi evrakları toplamam lazım? Kaç günde sonuçlanır? Bu arada iki doz aşımı tamamladım aynı zamanda yine PCR yaptırmam gerekir mi? Sorularım hakkında sizden dönüş rica etmekteyim. Teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Bulgaristan vizesinde süreç nedir e. hamidi 28/09/21, 20:16
Vize Merkezi selamlar, Size birkaç sorum olacak yanıtlarsanız çok sevinirim. Benim için son derece önemli çünkü daha önce sizinle çalışmıştık yine yardımlarınızı rica edeceğim. Bulgaristan’a iş amaçlı gideceğim bir firmaya bağlı olarak çalışmaktayım orada Partner firmamızı birkaç gün ziyaret edeceğim. Bulgaristan vizesinde süreç nedir? Benim şahsen başvuruda olmam gerekir mi parmak izi falan gerekiyor mu? İş için vize başvurusunda bulunurken hangi evrakları toplamam lazım? Bana dönüş sağlarsanız çok memnun kalırım. Teşekkür eder kolaylıklar dilerim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Bulgaristan Vizesi ile Seyahat f. almara 28/09/21, 19:57
Merhaba, Kız arkadaşım ile seyahat etmek istiyoruz. Bulgaristan Vizesi ile Seyahat konusunda bana yardımcı olur musunuz? Bu vize ile Avrupa’ya çıkabilir miyiz? Daha önce vizemiz yok aslında Bulgaristan’a giriş yapıp bir gün kalıp oradan Kuzey Makedonya’ya geçmek istiyoruz belki oradan Ukrayna araç ile geçeceğiz. Sizden ricam hangi vizeye başvuru yapabiliriz ve hangi evraklar gerekir ve araç için ayrıca evrak gerekli mi? Yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkür ederim. Kolaylıklar dilerim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Bulgaristan Vizesinde Aşı şartı var mı e. kehribaroğulları 25/09/21, 14:09
Merhaba, Bulgaristan’a gideceğiz birkaç kişi arkadaşımızın yanına ziyarete bize davetiye gönderecek onu beklemekteyiz. Bulgaristan Vizesinde Aşı şartı var mı? Çünkü hiçbirimiz aşı olmadık ve bir süre daha olmayı planlamıyoruz. Geçiş şartları nedir ve başvuru esnasında emin olmamakla beraber aşı kartı sunmak lazım mıdır? Gereken evraklar nelerdir vize için? Eğer vize için başvuru yaparsak ortalama kaç günde sonuçlanıyor? Sizden dönüş rica edeceğim. Teşekkürler kolay gelsin.
Cevabı Görüntüle