Kadıköy Bulgaristan vizesi

c. barak 17/11/21, 17:11
14 yaşında oğlum ile birlikte turistik vizeye ihtiyacımız var internette Kadıköy Bulgaristan vizesi ile araştırma yapınca sizin firmanız ile karşılaştım oğlum tarafından hazırlamam gereken belge ve ücretler hakkında bilgi verir misiniz? evrakları size elden mi teslim etmeliyim, çalışıyorum ofisinize getirmem zor olabilir.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhabalar, Vize Merkezi soru hattını tercih ettiğiniz için öncellikle memnuniyet duymaktayız. Kadıköy Bulgaristan vize başvurusu için altunizade şubemiz başvurular için hizmet vermektedir. Bulgaristan turistik vize başvuru evrakları 18 yaşının altında kişiler için öğrenci belgesi, 2 adet biometrik fotoğrafı, kimlik kartı ve en az geçerliliği 12 ay bulunan pasaportu oluşturmaktadır. Kadıköy'de Bulgaristan vizesi işlemleri için tüm başvuru sahipleri başvuru dosyası talep edilmektedir. Sizin statünüz için gerekli olan belgeler ayrıca iletilebilecektir. 18 yaş altı reşit olmayan kişiler için, her iki ebeveyn seyahatte bulunsa dahi noterden onaylı muvafakatname sunma zorunluluğu bulunmaktadır. Bu belgenin güncellik tarihi en fazla 6 ay olarak kabul edilecektir. Gerçekleştireceğimiz başvurunuzda Kadıköy'den Bulgaristan'a vize alacak kişiler eğer farklı ülke vatandaşı ise oturum kartına sahip olmaları halinde Türkiye Cumhuriyeti Bulgaristan konsolosluklarından vize başvurularını işleme verebilecektir.

Sizlerin sunması gereken belgeler, turistik seyahat olduğu için şahsi banka dökümünüz olmaktadır. Banka dökümünüzde bakiye bulunması oldukça önemlidir. Kadıköy Bulgaristan vize başvurusu için altunizade şubemizden başvuru için hazırlamış olduğunuz dosyaları ofisimize gelerek bırakabileceğiniz gibi kargo yolu ile de gönderim yaparak teslim edebileceksiniz. Evraklarınız tarafımıza ulaştığında kontrolleri sağlanarak başvuruya hazır hale getirilmek üzere konsolosluk tarafından talep edildiği şekilde dosyalanacaktır. Kadıköy'de Bulgaristan vizesi işlemlerinde ödeyeceğiniz vize ücreti 14 yaş üzeri çocuğunuz ile aynı harç bedellerini oluşturmaktadır. Ödemelerinizi havale yapmanız halinde  %18 kdv şeklinde ekleyerek gerçekleştirmeniz gerekecektir. Nakit olarak ödeme tutarı 170 euro olarak seyahat poliçesi, vize harç ücreti ve danışmanlık ücreti dahilinde belirlenmiştir. Kadıköy'den Bulgaristan'a vize altunizade vize merkezi şubelerimiz aynı zamanda ikamet sınırı olmadan tüm bölgelerden vize başvurularını alabilmektedir.

02167065732 telefonlardan bize ulaşarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kadıköy Bulgaristan vizesi evrak listesi için bizi arayınız

Değerli bilgilerinize.

Kadıköy Bulgaristan vizesi

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Yorum Ekle
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.