Bulgaristan vizesi alımları seçimlerden dolayı gecikiyor

04/11/16, 11:50

Bulgaristan'da 6 Kasım Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimleri nedeniyle vize işlemlerinde gecikmeler yaşanıyor. Bulgaristan Konsolosluklarının çalışmaları Cumhurbaşkanlığı seçimleri nedeniyle yoğunlaşmasından dolayı vize teslimatları Bulgaristan vize başvuru sahiplerine gecikmeli olarak yapılacak. Seçimin yapıldığı 6 Kasım'ın ertesinde konsolosluklar kapalı olacağı için Pazartesi günü Bulgar vizesini alacak olan vatandaşların 8 Kasım Salı günü vizelerini alabilecekler.

İletişim
İstanbul
+90 (212) 970 05 22
bulgaristan@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 05 22
ankara@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 05 22
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 (284) 236 24 24
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 2073
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
+90 (242) 255 5068
antalya@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 50 95
gaziantep@vizemerkezi.com