Davetiyeli Bulgaristan Vizesi

a. arzuhan 10/06/21, 15:10
Selamlar, Oğlum Bulgaristan’a sık sık gidip geliyor zamanında okumak için gitmişti ve sonrasında orada çalışmaya başladı ve oturum aldı. Oradan bir hanımefendi ile evlenmeye karar verdi. Temmuz ayının ilk haftasında düğünü olacak. Ben eşim ve küçük oğlum mutlaka gitmemiz gereklidir. Oğlum bana Bulgaristan’dan davetiye gönderecek peki bu davetiyenin hangi özelliklere göre olması gereklidir? Davetiyeli Bulgaristan Vizesi için hangi evrakları hazırlamam gereklidir? Peki son olarak bir şey daha sormak istiyorum oğlum 10 yaşında onun için ekstra hazırlamam gereken bir durum var mı? Geri dönüşlerinizi beklemekteyim. Şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhabalar, Sizin sorularınız için yardımcı olmayı çok isteriz. Vize Merkezini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bulgaristan’dan gelen Bulgaristan ziyaret Davetiyesi mutlaka yabancılar şubesi onaylı olup imza ve kaşeli olmalıdır. Tarafınıza bu davetiyenin kesinlikle orijinali gerekir. Eşiniz ve çocuğunuz içinde ve ayrıca sizin içinde mutlaka ayrı ayrı Davetiye olmalıdır. 10 yaşındaki oğlunu için ise Anne bananın ile seyahat etse bile mutlaka muvafakatname noter onaylı bir belge çıkarılması zorunludur.

Bulgaristan Ziyaret Davetiye ve Vizesi için gereken evraklar ise;

  • Pasaport (Seyahat sonrası en az bir yıl geçerliliği olmalı)
  • Biyometrik fotoğraf ( 2 adet, Beyaz arka fon, 35,45 mm ölçülerinde olmalı ve 3 ay içerisinde çektirilmiş olmalı)
  • Davetiye (Yabancılar şubesinden onaylı olup orijinali size ulaştırılmalı)
  • Vukuatlı nüfus kayıt örneği (E devletten alınabilir)
  • İkametgah belgesi (E devletten alınabilir)
  • Banka hesap özeti (Son 3 aylık olup minimumda 7000TL bakiye içermelidir)
  • Liçna karta fotokopisi
  • Muvafakatname ( 18 yaşından küçük başvuran kişi varsa mutlaka anne baba onayında seyahat ettiğine dair noter onaylı belge)
  • Mesleki Bilgilerinizi içeren evraklar (SGK işe giriş bildirgesi, son 3 aylık maaş bordrosu, öğrenci iseniz öğrenci belgesi)

Davetiyeli Bulgaristan Vizesi hakkında sizi aydınlatmaya çabaladık. Gidiş tarihinizden en 14 gün öncesinden vizeye başvuru da bulunabilirsiniz. Ortama başvuru sonuçlanma süresi ise 10 ve 14 iş günüdür. Detaylı danışmanlık almak isterseniz İletişim: 0212 970 05 22

Vize Merkezi

Sümeyye Akyüz

Davetiyeli Bulgaristan Vizesi

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Whatsapp
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2021 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 58444
Telefon
x
POI