Bulgaristan Vizesi Seyahat Sağlık Sigortası

Y. Mert Çakır 13/05/19, 11:44
Merhaba,Bulgaristan'a 2 günlük turistik seyahatim olacak. Bulgaristan seyahat sağlık sigortasına gerek var mı?
Vize Merkezi

Merhaba Yusuf Bey,

Bulgaristan vizesi seyahat sağlık sigortası turistik, aile ziyaret veya ticari gibi kategori ayrımı fark etmeksizin, ibrazı zorunlu evraklardan biridir. Seyahat sağlık sigortası seyahat sürenizi kapsamalıdır ve Bulgaristan için düzenlenmiş olmalıdır. Bulgaristan vize başvurunuzu Vize Merkezi Bulgaristan departmanı ile yapabilirsiniz. Bulgaristan vizesi seyahat sağlık sigortasını sizin adınıza temin etmekteyiz. Ayrıntılı bilgi için arayınız:  +90 (212) 970 05 22.

Saygılarımızla,

Bulgaristan Vize Merkezi,

Evrim N. 

F. İNCE 20/06/19, 20:53

Birinci mesajıma yanıt vermediniz. Lütfen yanıtlayınız. Ağustos başında Bulgaristan Kubrat'a gitmek istiyorum. Atalarımın geldiği yerleri görmek istiyorum. Orada uzaktan akrabam var ama Kubrat'ta kalacak bir otel bulurum diye düşünüyorum. Seyahat masraflarımı kendim karşılayabilirim. Lütfen Bulgaristan vizesi alabilmek için bana yardım ediniz. 

Vize Merkezi 09/07/19, 16:03

Faruk Bey Merhaba, Sezon yoğunluğundan dolayı sitemizin forum bölümünü günü gününe kontrol edemiyoruz. +90 (212) 970 05 22 numarasını arayarak Bulgaristan vize talebinizi iletebilirsiniz. Evraklarınızı ekiksiz hazırlayarak tarafımıza iletirseniz işlemlerinize aynı gün içerisinde başlarız. Turist vize başvuruları ortalama 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır.

Saygılar,

Evrim

Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x