Bulgaristan Vizesi Harbiye

Ö. Salkaya 29/03/19, 11:18
Merhaba, ben İstanbul'da ikamet ediyorum. 2 kızım var biri 3 yaşında diğeri 1 yaşında kızlarım ve eşimle birlikte Mayıs ayının sonunda Bulgaristan’a seyahat etmek istiyorum. Bulgaristan Konsolosluğunda çok fazla sıra olduğunu, vize başvurularının aynı gün yapılamadığını duydum. Başvuru merkezi aracılığıyla başvuru yapmak istiyorum. Bulgaristan vize başvurularımızı Harbiye ofisinde mi yapmamız gerekiyor? Yardımcı olabilir misiniz?
Vize Merkezi

Bulgaristan vizesi Harbiye ofisimizi ziyaret edebilir, Bulgaristan vize başvuru evrakları ve başvuru süreci hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Vize Merkezi merkez ofisi Harbiye’ye yakın bir konumda Osmanbey’de bulunmaktadır. Ayrıca Bulgaristan ve Schengen vize başvurularında tüm yetkili acenteler Harbiye’de bulunmaktadır. Bulgaristan vize başvurunuzu VFS’den gerçekleştirmek istiyorsanız randevu almanız gerekecektir. Bununla birlikte Bulgaristan Vize Merkezi Harbiye ofisimizi randevusuz olarak ziyaret edebilir, başvuru evrakları ve vize ücreti hakkında bilgi alabilirsiniz. Sizlere hizmet etmekten mutluluk duyarız.

Harbiye ofisimizden Bulgaristan başta olmak üzere Romanya, Hırvatistan, tüm Schengen ülkeler, ABD, Kanada, Avustralya, İngiltere, Çin başta olmak üzere Türk vatandaşlarından vize talep eden tüm Asya, Afrika ve Arap ülkelerinin vize başvurularını gerçekleştirmekteyiz.

Detaylı bilgi için arayınız: +90 (212) 970 05 22

Saygılarımızla,

Bulgaristan Vize Merkezi

Nejla B.

Evrim N.  

Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x