Bulgaristan Vizesi Harbiye

Ö. Salkaya 29/03/19, 11:18
Merhaba, ben İstanbul'da ikamet ediyorum. 2 kızım var biri 3 yaşında diğeri 1 yaşında kızlarım ve eşimle birlikte Mayıs ayının sonunda Bulgaristan’a seyahat etmek istiyorum. Bulgaristan Konsolosluğunda çok fazla sıra olduğunu, vize başvurularının aynı gün yapılamadığını duydum. Başvuru merkezi aracılığıyla başvuru yapmak istiyorum. Bulgaristan vize başvurularımızı Harbiye ofisinde mi yapmamız gerekiyor? Yardımcı olabilir misiniz?
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Bulgaristan vizesi Harbiye ofisimizi ziyaret edebilir, Bulgaristan vize başvuru evrakları ve başvuru süreci hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Vize Merkezi merkez ofisi Harbiye’ye yakın bir konumda Osmanbey’de bulunmaktadır. Ayrıca Bulgaristan ve Schengen vize başvurularında tüm yetkili acenteler Harbiye’de bulunmaktadır. Bulgaristan vize başvurunuzu VFS’den gerçekleştirmek istiyorsanız randevu almanız gerekecektir. Bununla birlikte Bulgaristan Vize Merkezi Harbiye ofisimizi randevusuz olarak ziyaret edebilir, başvuru evrakları ve vize ücreti hakkında bilgi alabilirsiniz. Sizlere hizmet etmekten mutluluk duyarız.

Harbiye ofisimizden Bulgaristan başta olmak üzere Romanya, Hırvatistan, tüm Schengen ülkeler, ABD, Kanada, Avustralya, İngiltere, Çin başta olmak üzere Türk vatandaşlarından vize talep eden tüm Asya, Afrika ve Arap ülkelerinin vize başvurularını gerçekleştirmekteyiz.

Detaylı bilgi için arayınız: +90 (212) 970 05 22

Saygılarımızla,

Bulgaristan Vize Merkezi

Nejla B.

Evrim N.  

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
E. ÖZTÜRK 19/09/19, 10:12

Merhaba; BULGARİSTAN VİZESİ HARBİYE OFİSTEN C VİZE ALDIM 1 YILLIK. GEÇERLİLİK TARİHİ 17/10/2019 ( 90 GÜN) BU DURUMDA BEN BULGARİSTANDA NE KADAR KALABİLİRİM? SU ANA KADAR BULGARİSTAN'DA 83 GÜN KALDIM ,ÇIKIŞ YAPTIM. BANA TEKRAR 1 HAFTA İÇİNDE TÜRKİYEYE DÖNÜŞ YAPMAM GEREKTİĞİ SÖYLENDİ KAPIKULEDEN. BU VİZE İLE NE KADAR GÜN KALABİLİRİM? BENİM ALDIĞIM BİLGİLERE GÖRE İLK 6 AY 90 GÜN İKİNCİ ALTIAY 90 GÜN KALABİLİRİM DENMİŞTİR. FAKAT KAPIKULEDE BÖYLE BİRŞEY OLMADĞINI VE BULGARİSTANDA KALIRSAM BANA PARA CEZASI UYGULAYACAKLARINI BELİRTTİLER. SİZDEN BİLGİ RİCA EDERİM. TEŞEKKÜRLER,İYİ ÇALIŞMALAR.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi 19/09/19, 10:12

Merhaba,

Verilen vize 1 yıl süre ile verildiyse genel olarak ilk 6 ayda 90, ikinci 6 ayda 90 gün kalınabilir. 83 günü doldurduysanız söylendiği gibi 7 gün hakkınızı kullanarak ilk 90 günü tamamlamış olacaksınız.Vize sürelerinin aşılmasında para cezası uygulanmaktadır, ancak bu durumla ilgili en doğru bilgi vize kontrolünü sağlayan görevli tarafından verilmektedir.

Saygılarımla,

Nejla B.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Whatsapp
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2020 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 32973
Telefon
x